Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rambette

Na wesele w małej czarnej???

Polecane posty

Gość rambette

Nie mam za bardzo kasy a wesele w połowie czerwca (szwagier się żeni). Mam zajebistą małą czarną (bombkę mini), do tego super szpilki z kryształami swarovskiego i torebkę do kompletu. Byłam w tym zestawie na weselu mojej siostry rok temu. A dziś teściowa do mnie, że śmiertelnie obrażę Państwo Młodych jak się zjawię jak na czarno jak widmo nieszczęść i śmierci. :O I, że wszyscy będą zniesmaczeni. :O Normalnie mnie zatkało bo jak pisałam rok wcześniej byłam w tej sukience na weselu własnej siostry i nikt nawet uwagi nie zwrócił na kolor. Dodam, że Panna Młoda (szwagra narzeczona) jest ze wsi i jej połowa gości będzie w większości wsiowa. I teraz się boję, że mnie ukamienują zabobonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeee..........
To tak samo sie mówi, że w białej czy kremowej też nie wolno............ Czarna na pogrzeb, biała na nieszczęście- to tak jakby suknia miała komus odebrać życie, albo decydować o losie młodych- CHORE. Niestety pokutuje ciągle u na zabobon. Skombinuj do tej małej czarnej czerwone dodatki, albo białe i będzie dobrze. Ludzie jak będą chcieli to i tak powieszą na tobie co będą chcieli Udanej imprezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilllka
Żartujesz chyba? :D Ja idę na wesele w małej czarnej z kobaltowymi dodatkami i bardzo głęboko mam co sobie ktoś pomysli o moim wyglądzie. Poza tym nie widzę w tym nic nieeleganckiego, kolor jak kolor, sukienka jak sukienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna
Ja biel/ecru zarezerwowałabym na ten dzień dla panny młodej, ale czerń to przecież klasyka, zawsze w dobrym guście! Przecież nie zakładamy na siebie worka pokutnego, tylko elegancką sukienkę, która nigdy nie wychodzi z domu. Ja małą czarna popieram na każdą okazję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W białej/ecru też bym nie poszła, ale w czarnej mi się zdarzyło, tylko miałam beżowe dodatki :) Również proponuję poszukać dodatków w jakimś kolorze innym, niż czarny i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość earlgrey2323
ja bylam na 3 weselach w czarnych sukienkach i czarnych butach bo tak mi sie podoba bo czuje sie elegancko i dobrze, miej w nosie wiejskie zabobony i wiejskie baby ktore przyjda w sukienkach z przed 20 laty w ktorych na wszystkich uroczystosciach byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meliii
nie wiem czy wypada czy nie, ale mowi sie ze czarnego na wesele nie powinno sie zakladac i to nie chodzi o zabobony, ale nawet czesto w tv widzialam wypowiedzi stylistow i tez mowili, ze powinno sie zakladac jasne kolory, a nie akurat czarny, ja w kazdym razie w calej czarnej sukience bym nie wyskoczyla podobnie jak nie wyszlabym w bieli przynajmniej nie w calosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krata browara
Moja siostra do kuzynki poszla w czarnej bombce, lekko takiej blyszczacej ala atlasowej. Tez zrobilam jej cyrk ze nie wolno w czarnej ale slicznie wygladala i nikt nic nie mowil. Miala srebrne dodatki. i duzy kwiat we wlosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krata browara
A i dodam ze kuzynka warszaffka wesele z pompa w jakims dworze takie tip top. Moze na wsi inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam świadkiem
na moim własnym weselu miałam kilka pańw czarnych sukienkach i nikomu to nie przeszkadzało, wyglądały fajnie, świetnie się bawiły, więc nie przejmuj sie durnym gadaniem i baw sie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w czarne długiej sukni na slubie rodzonej siostry. Nie przyniosłam jej tym żadnego pecha :) Byłam tez na takim weselu, gdzie kobietka ( 33 lata) była w czarnym garniturze z czarną koszulą i czerwonym krawatem do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zdania, że kolor sukienki na weselu nie ma znaczenia - oby tylko fason był ładny (nie mini i nie mega dekolt no i w przypadku jasnej sukienki - nie długa) Czarną można rozjaśnić lub rozweselić dodatkami, do jasnej to samo, żeby nie było, że stylizacja jak u panny młodej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca weselny
Zasada mówiąca o nie zakładaniu czerni i bieli na wesele ma się ni jak do zabobonów.... Odgórna savoir vivre weselnego mówi, że te kolory są zarezerwowane dla państwa młodych. Nikt tu nie mówi o przesądach o to już ludzie wymyslają... Jednakże jeśli mozemy się spytac czy mlodej bedzie to przeszkadzalo to powinnismy i wtedy mozemy isc w sukience czarnej czy bialej... Mamy wiele kolorów... Jeśli nie masz za dużo kasy wyszperaj cos innego w szafie, lub chociaż znajdź kolorowe dodatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×