Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Co sadzicie o tym menu

co sądzicie o Tym menu na wesele 60 osob proszę o szczere wypowiedzi

Polecane posty

I 1 rodzaj mięsa jest jak najbardziej OK, nikt się nie kłóci przy stole, ani nie jest mu żal, że starsza ciocia zabrała mu tego kotleta co on miał upatrzonego, i zostały mu same nóżki, a tamto mu się bardziej spodobało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Jeśli zdecydowalibyście się na kluski śląskie, to pasuje do nich rolada wołowa i "modro" kapusta - czyli czerwona kapusta, mówiąc po polsku. 2. Z mielonego bym zrezygnowała. 3. Z całym szacunkiem, ale co wspólnego z polską kuchnią ma gyros? (sałatka grecka już się zadomowiła w naszej kuchni, a do tego jest "lekka" - może być).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co sadzicie o tym menu
Dziewczyny ! już po Było pysznie !!!!! ogarnięte przyjęcie rewelacja ! Jedzenia była masa ze goście jak dostawali nowe potrawy to aż paski popuszczali w spodniach :) wszystko smaczne domowe aż mojego męża wyściskałam za ten pomysł domowej kuchni . Panie kucharki bardzo młode bałam się że nie doświadczone ale jednak pozory mylą dziewczyna robota paliła się w rękach ! pysznie było !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocciarrrrka
Hej, jeśli to pomoze wysyłam Tobie moje menu, podobno goście byli zachwyceni jedzenia było tylko trochę za dużo, a nie o wiele za duzo :) może kogoś to zainspiruje.Oczywiście oprócz pomysłu liczy sie jakość przygotowanego jedzenia i elegancki sposób podania :) 1. PROPOZYCJE MENU WESELNEGO I. Danie główne ok. godz. 18:30/19:00 Dania serwowana przez obsługę na talerzach Orzechowy kurczak szefa kuchni Zupa leśna z drobiowymi knelkami Rolada z indyka faszerowana bukietem jarzyn i mozarellą podawana z zapiekanka ziemniaczaną i sałatka wiosenną Napoje Kawa i herbata bez ograniczeń podawana na życzenie do stolików Napoje zimne (soki owocowe, woda mineralna niegazowana) 1,3l/os Coca cola 3 x 0,2l/os + sprite 1 x 0,2l/os II. Zakąski zimne Wystawiane na stół szwedzki po podaniu obiadu Rolada z indyka w aromacie bazylii i wędzonego boczku faszerowana pikantnym żółtym serem Polędwiczka wieprzowa w galarecie sherry Karczek faszerowany po diabelsku Dworski schab pieczony Wędzony indyk z musem łososiowym Deska serów garnirowana winogronami Wykwintny śledź w aromacie czosnku i curry Ryba faszerowana w całości Galaretka z drobiu Sałatka jarzynowa Sałatka z indykiem Sałatka grecka Sosy i pikle do mięs Pieczywo mieszane, masło Ciasto domowe (200g/os) Owoce sezonowe (100g/os) III. Pierwsza przekąska gorąca godz.21:30 Przekąska gorąca podawana jest przez obsługę do stołów Pieczona karkówka podawana z ćwiartką ziemniaczaną i sałatką z ogórka kiszonego IV. Druga przekąska gorąca godz. 23:15 Przekąska serwowana jest przez obsługę do stolików Gulasz ala strogonow V. Trzecia przekąska gorąca godz.01:30 Serwowana jest przez obsługę do stolików Barszcz czerwony z pasztecikiem VI. Tort weselny (okrągły, piętrowy, owocowy) godz. 00:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingo-pongo wow
z tych wszytkich menu wynika, że wegetarianie raczej nie pojedzą, a jeśli już to raczej zimny bufet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w rodzinie wszyscy sa miesozerni 60 osob to kazdego znam na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie rozumiem wegetarian,jakl robią imprezę to nie mam nic dla mięsożernych ale jak oni idą na imprezę to zaraz krzyczą ze oni nie mają co jeść,dla mnie każdy wege to d*pppppppa nie człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plank
How much notice do you have to give? where to buy priligy online But it should be noted that despite all the effort put into recruitment these last 150 years, nepotism still isn't quite dead. Even Trevelyan found himself able to overlook his passionate belief in merit when it came to finding jobs for his own friends and relations. He was endlessly writing letters to grandees in India trying to secure a job for his brother, and also happy to give more distant relations and cronies a leg-up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sammie
I really like swimming estate dapoxetine 90 mg review loom crowd He said that although both families had expressed deep sympathy for the other’s predicament, a compromise was not possible and his best hope was to choose an outcome involving “the least injustice”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jeszcze byl tatar wolowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werner
I'd like to cancel this standing order exhausted challenge purchase staxyn online independence harriet On Tuesday, the Empire State Building glowed with pink lights and initiatives launched across the country to honor the first day of National Breast Cancer Awareness Month. Nearly 40,000 women will die from breast cancer this year. The disease affects 1 in 8 women, according to the American Cancer Society.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabian
I'd like to order some foreign currency where to buy rogaine in australia Milliner, who was widely regarded as the best cover corner in the draft, has the skill set to be a solid pro. His presence will also allow Ryan to slide Kyle Wilson back into the slot, where heâÂÂs been more successful.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×