Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakie mieszkanie kupić?

Jakie mieszkanie? może lepiej dom?

Polecane posty

Gość jakie mieszkanie kupić?

2 czy 3 pokojowe dla osoby samotnej??? a może lepsza będzie budowa domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla samotnej
to starczy 2-pokojowe mieszkanie, maks 3 , w razie przyjmowania gości, ale trzeba sie zastanowic, czy naprawde bedzie sie ich przyjmowalo. to zalezy od budżetu, bo 3-pokojowe mieszkanie trzeba utrzymac. ja kupilam sobie gniazdko 2-pokojowe, szukalam długo bo zakup mieszkania to nie zakup odkkurzacza, az w koncu znalazlam na citydom24.pl i jestem bardzo zadowolona :D mam salon i mala sypialnie, przestronna, jasna kuchnie. ale samotnej osobie odradzalabym budowe domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a domek parterowy?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze .......
no ale jak mieszkasz sama, to po co ci tyle powierzchni i sprzatania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe *
w centrum ..może mieszkanie.. a dom kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjahbmd
ja bym wybudowala mały ekonomiczny i oszczedny domek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotnej osobie dom? jesli planujesz zmienić status, tudzież często przyjmujesz gości to pewnie. ale osobiście wolałabym małe, przytulne mieszkanko. 3 pokoje to jest absolutne maksimum. grunt, żeby urządzić je z duszą. n-design ma ciekawe projekty, popatrz sobie, może się zainspirujesz. naprawdę nie trzeba mieć wielkiej chaty żeby wyglądała reprezentacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgkobieta
drewniany dom postawisz w miesiąc za 250tys - czyli za cenę 3 pokojowego mieszkania, a to zawsze dom. No i jak już chcesz coś kupić/budować to nie ma sensu zakładać całego życia w samotności, chociaż te 3 pokoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie wiesz sie na jakie sie zdecydowac kup sobie szeregówke a jakims nowym osiedlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramirka
Domek dla osoby samotnej? Po co? Jeśli buduje się dom to raczej od razu piętro ze schodami prudlik i wszystkim co się wymarzyło. Odpuść sobie na razie domek - kiedy będziesz miała rodzinę to wtedy możecie się na poważnie zabrać za budowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieduży dom jest w cenie 2-3 pokojowego mieszkania (oczywiście wszystko zależy od okolicy, regionu). Mieszkanie jest mniej problematyczne - płacisz czynsz i masz wszystko gdzieś. Ale nie zawsze będzie wszystko po twojej myśli. Dom(ek) daje większą swobodę, ale również ponosisz większe nakłady pracy własnej. Mimo wszystko - dla wiecznego singla raczej mieszkanie. Jeżeli jednak planujesz dzielić z kimś życie to dom jest lepszym rozwiązaniem (zawsze można go rozbudować).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też singielka
ja mam swoje mieszkanie od 5 lat i niby wszystkoi jets ok, ale bardzo chciałabym mieć swój domek, maleńki, ale z dala od ludzi (najbardziej przeszkadzają mi sasiedzi, ciągle są jakies kłótnie za ścianą, jakieś problemy , stukanie, pukanie, hałasy itp.) a ja potrzebuję spokoju :-D Bardzo bym chciała, ale chyba bałabym się mieszkać sama w domu. Jak to jest u Was? nie boicie się, że ktoś się włamie np. w nocy? Ten dom z projektu jest fajny, ale nie wyobrażam sobie spać spokojnie, kiedy prawie cała sciana jest z szyby, wystarczy wybić szybę i juz jest w domu :-O nie wiem, mam jakiś paraliżujacy strach przed miueszkaniemw domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niesttey trafiłaś na egoist
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest nas wiecej
ja rowniez mieszkam sama. i relacje z sasiadami roznie sie ukladaja. generalnie jest ok, problem wiekszy w tym ze na dole mam restauracje i wszystkie te opary gastronomiczne wpadaja mi do mieszkania, jest to uciazliwe, dlatego mysle o jakims domku szeregowym na malym osiedlu, np cos takiego wyglada dla mnie calkiem sensownie http://www.citydom24.pl/nieruchomosc/dom/1205226 co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeee szeregówka
i w miescie?do kitu owszem działka w miescie najlpiej ale spokojne osiedle i mały domek nawet 80-90m kw szeregowka nie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frffrfrfrfrrfr
przestań spamować! mały domek dla osoby samotnej 150m. :-D nie ma tam projektu na miarę oczekiwań autorki i topiku ale jeszcze kurwa łajza projekt 150m wrzuci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nikt nie myśli o tym, że taki duży dom/mieszkanie ktoś jeszcze musi sprzątać? będąc samotną wolałabym chyba przytulną kawalerkę... no i mogłabym wyłożyć nieco więcej kasy na jej wyposażenie. te projekty z n-design rzeczywiście ładnie się prezentują, może by pomyśleć o tego typu usługach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkaniee
Ceny mieszkań w Wawie aż tak juz nie przerażają. Weźmy jednego z większych developerów , czyli JWC, w okolicach 5tys/m2 można mieszkanie kupić co jak na ten rynek nie jest chyba ceną wygórowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KalinkaKK
Nie napisałaś w jakim mieście mieszkasz więc cenowo trudno porównywać ale jeśli to większe miasto to lepiej wybudować mały domek, co w stylu: http://www.dobry-dom.pl/projekty-domow/12248-0-sosenka-v.html Może przyjmować gości na tarasie nie martwiąc się o sąsiadów zza ściany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agent Nieruchomości
Jeśli szukamy mieszkania w stolicy to wspomniany developer JW Construction wydaje się dobrym wyborem. Ceny mieszkań u konkurencji są zdecydowanie wyższe i przede wszystkim developer ten ma przygotowaną ofertę mieszkań gotowych, a nie z perspektywą odbioru np. za rok. To jest ważna kwestia i spore oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agent Nieruchomości
JWC zaprasza na dzień otwarty 16.03. , na inwestycję Lewandów Park. Przygotowana została specjalna oferta. Mieszkania 3-pokojowe w cenie 2-pokojowych (4990zł/m2). Agent ds. Nieruchomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapoznaj się z programem „Mieszkanie dla Młodych”. Znajomy korzystał i kupił mieszkanie, więc może i tobie się uda. Wejdź na MdM http://mieszkaniedlamlodych.com i się przekonaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×