Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weekend w Zakopanym - doradźci

Zakopane na weekend.

Polecane posty

Gość weekend w Zakopanym - doradźci

Witajcie zaplanowałam z chłopakiem 3 dniowy weekend w Zakopanym Jesteśmy z Warszawy w piątek planowo będziemy o 10 rano Zatrzymamy się w pensjonacie Orla preć - to już ustalone 3 dni to mało zrobiłam wstępną listę co zobaczyć: (1 raz będziemy w Zakopanym) 1. Gubałówka 2. Kościół na Krzeptówkach 3. Skocznia 4. Krupówki 5. Morskie Oko 6. Termy w Oravicach na Słowacji - sobota, lub w Bukowinie 7. Dolina Kościeliska 8. Chochołów Co jeszcze byście polecili zobaczyć? P.s jestem w 6 mies ciązy - macie jakieś fajne linki z kostiumami kąpielowymi dla kobiet w ciąży? mam pełno strojów w rozmiarze S teraz w nie nie wejdę, biust urósł, etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weekend w Zakopanym - doradźci
hmm nic nie doradzicie? help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van Zann
w ZAKOPANEM, ośle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chcecie to wszystko w 3 dni zobaczyc to chyba trochę mało czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weekend w Zakopanym - doradźci
no wlasnie to wszystko w 3 dni da sie rozplanowac piatek: krzeptowki skocznia morskie oko, gubalowka sobota: termy dolina koscieliska chocholow niedziela reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak piszesz to widzę że nastawicie sie na same dolinki, ale jestes w ciązy i nie powinnaś sie forsować. Może wjedźcie na Kasprowy to dopiero są widoki, bo w chochołowskiej to widoli sa na polanie chochołowskiej a po drodze nic ciekawego. Co innego gdybyś nie była w ciąży i mogła isc gdiześ w góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chochołowska jeden dzien i kościeliska jeden dzien i po wypadzie w te dolinki na krupówki na obiadek albo pod skocznie na spacerek, chociaż po dolinkach mozesz miec juz dośc zależy jak sie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko odpowiednie obuwie sobie weźcie z nie w klapeczkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weekend w Zakopanym - doradźci
jestem instruktorem fitnessu - energii i poweru nie mozna mi odmówić choć właśnie trochę się lekam iść w wysokie partie gór mieszkałam 5 lat we włoskich alpach na wysokości prawie 2600mnpm xhodziłąm po górach nie jestem nowicjuszka ale jednak ten 6 mies to kopanie dzidzi daje do myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widzę , ze jesteś zaprawiona w bojach, ale pamietaj o dzidziusi,ono najważniejsze:)pozdrawiam i zycze miłego wypoczynku ja muszę czekac do wakacji, a byłam w majowy weekend i było super a polany chochołowskiej z dywanem krokusów nigdy nie zapomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weekend w Zakopanym - doradźci
odwiedzam też często pobliską zajezdnię autobusową i proszę do tańca kierowców i mechaników :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weekend w Zakopanym - doradźci
zastanawiam się czy teraz trwa sezon w Zakopanym w sensie czy dużo ludzi czy tak w miarę spokojnie spadaj durny podszywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enklawa
w ZAKOPANEM, pusty łbie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weekend w Zakopanym - doradźci
no wiem, że nie znam zasad gramatyki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w długie weekendy zawsze jest duzo ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weekend w Zakopanym - doradźci
ale jest wystarczająca ilość toi-toi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brotsienn
to ten weekend jest jakiś długi? no zesrałam się ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadzik Rydz
Ja mogę doradzić jedno: jakby mąż chciał poruchać, to w pubie Paparazzi zawsze są chętne dziunie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten nie ale następny jest juz od czwartku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weekend w Zakopanym - doradźci
to jeszcze nie mąż dziękuje za uświadomienie błędu a w warszawie mieszkam pół roku chłopak dostał kontrakt więc tak jestem pseudowarszawianką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weekend w Zakopanym - doradźci
i zostane tu jeszcze tylko pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okulista7
"piatek: krzeptowki skocznia morskie oko, gubalowka" Czy Ty kobieto wiesz, co piszesz? Watpie. Krzeptowki to akurat krotka pilka, bo z Kuznic ok. 1h pewnie sie idzie i nieco mniej w dol. Ale do Kuznic trzeba dotrzec, sa jakby poza glownym centrum. Morskie Oko? To juz samym busem co najmniej 30min pojedziecie w kierunku Lysej Polany, a potem piechotka ok. 3 godz w jedna strone (trasa nudna jak flak). Mozna za ok.40zl przejechac wiekszy odcinek drogi konnym tramwajem (1,5godz chyba), a potem 1,5km -2km pieszo pod Moko. A na Gubalowke mozna wiechac wagonikiem-tramwajem. Zebys sobie terminu porodu nie przyspieszyla od tego pospiechu. Az dziwne, ze nie wpadaliscie na pomysl, by wejsc na Kasprowy zamiast Gubalowki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grace.
w ZAKOPANEM nie w zakopanym :-O tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość certlikss
W Zakopanem z noclegiem niby nie ma problemu, ale za to jest duże ryzyko że się źle trafi. Ofert dużo, ale takich na dobrym poziomie to już nie do końca. Sam mam sprawdzone miejsce w Aparthotel Delta. Tutaj faktycznie pokoje są czyste, wysprzątane na przyjazd i to też w kątach, a nie tylko na środku...Śniadanie wliczone i jest to szwedzki stół, każdy myślę, że znajdzie coś smacznego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiggga1
Tutaj http://www.willaczajka.pl można sobie zarezerwować nocleg. Apartamenty w Kościelisku , to naprawdę idealne rozwiązanie. Przede wszystkim jest tam niedrogo. Okolica piękna, widoki zapierają dech w piersiach. Do Zakopanego jest bardzo blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina esz
Nie polecam :-( Mnie wydupcyli ostro w Zakopcone oko tam rok temu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×