Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczego, dlaczego

mąż odszedł ode mnie, do innej .............................

Polecane posty

Gość olaboga....
Ty nie tesknisz za mezem tylko jego pensja. Nic nei piszesz, ze tesknisz, ze nadal go kochasz, ze chcialas z nim spedzic zycie, mic dzieci a on uciekl do innej. Piszesz, ze masz kredyt, ze 500zl na siebie nie mozesz wydawac jak dotychczas itp. Alimenty Ci sie naleza? Za co? Masz dwie rece to na siebie pracuj, jak nie stac Cie na paliwo to sprzedaj auto i przesiadz sie w autobus, a zamiast 500zl wydawaj na sibie 200. A Ty zamiast wziasc sie w garsc zachowujesz sie jak male dziecko i stracilas nie tylko meza ale tez swoj honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa dama kier
dziewczyna została porzucona a wy jeszcze po niej jedziecie są czasy kryzysu i jest cięzko i nie jest to przyjemnie zostać porzuconą dla innej i zostać samą z kredytem.... nie rozumiem ludzi którzy zamiast pomóc jeszcze utrudniają autorko musisz się jakoś trzymać i otzrąsnąć z tej traumy, a obawy o przyszłość są naturalne w twojej sytuacji, po prostu zastanawiasz się jak sobie finansowo sama poradzisz to normalne, musisz policzyc swoje wydatki co do złotówki i z czegoś zrezygnować, chyba z samochodu by mieć na rate kredytu bo mieszkanie wazniejsze niż samochód, no praca, w takich sytuacjach najwazniejsze jest by była praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""" [zgłoś do usunięcia] Mnie mnie porzuciło z 10 macior. A miałem tyle kasy dzięki nim...he...żal."""" No właśnie ...dlaczego żal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego, dlaczego
wy chyba czegoś nie rozumiecie, on mnie poniżył, jak ja wyglądam w oczach innych ludzi, znajomych w pracy, sąsiadów, znajomych itd. on odszedł, zostawił mnie dla innej baby, nie byłoby to dla was poniżające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
sama sie ponizasz, porzuconych kobiet jest masa i trzeba sie wziaść w garsc i zyc dalej a nie rozczulac ze maz cie ponizył bo odszedł do innej, nie ty 1 nie ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego, dlaczego
tak mógłby ją zostawić bo zasłużyła na to, to kurestwo wpieprzać się w czyjś związek i wchodzić komuś do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulaaaaa
On cały czas twierdził, że jesteśmy bratnimi duszami i będziemy ze sobą na zawsze. Wierzyałm. Aż przypadkiem odkryłam że flirtuję z inną….. koszmar, nazywał ją w smsach swoją pięknościa i pisał że ze mną już się nudzi. Jednak nie poddałam się, skorzystałam ze strony polecanej tutaj http://urokimilosne.pl mocno wierzyłam ze się uda. I wyszło. Przestał się z nią zadawać i znowu jest między nami super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×