Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość linnear

Rozrywka dla dzieci

Polecane posty

Gość linnear

Witam, moi synowie siedzą cały czas przez komputerami, a ja z wysiłkiem Syzyfa staram się ich od tego odciągać. Niestety nie chcą chodzić na karate, bo niby trener jest be, na piłkę też nie chcą, bo niby grają słabo. Chciałabym kupić im coś do domu, co odciągnie ich od tych ekraników komputerów, konsoli i telefonów, przez co trochę się usportowią i poruszają. Myślałam o koszu przed garażem, ale nie chcę by piłka wylatywała na podjazd, bo niektórzy z naszych sąsiadów lubią sobie zrobić z drogi wewnętrznej tor rajdowy. Wpadł mi do głowy pomysł stołu do ping ponga, przy tym chyba też można się poruszać (jak widzę czasem Azjatów w telewizji jak w to grają, to widać jest to wyczynowy sport hehe). Znacie jakieś firmy, które to produkują? Nie chce stołów z tesco czy reala, bo wyglądają jak zrobione z dykty. Jestem skłonna przeznaczyć na to 500-600 złotych, będzie coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup konsolę wii move
kup konsolę wii move tam są różne zabawy: boks, tenis i inne duperele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irvig_tea
niestety ja mam podobne zdanie na temat tych naszych dzieciaków, że one mają za mało ruchu, ja nie wiem, czy to jest nasza wina, czy ogólnie społeczeństwa, że ta nasze dzieci tylko przed kompem siedzą, mnie się pomysł bardzo podoba z tym stołem, ale fakt lepiej poszukać czegoś lepszego, żeby się nie rozwalił szybko. Nie wiem czt kojarzysz stronę proyasport.pl tam znajdziesz stoły do ping ponga. A masz plan, jak dzieciaki zachęcić do gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te stoły, które zaproponował mój poprzednik są całkiem solidne, pamiętaj, żeby wybierać te z utwardzonej płyty MDF, a nie jakiejś dykty czy podejrzanego substytutu. No i zwróć uwagi na nogi, żeby było ich osiem z dodatkowymi podpórkami czy stelażami, wtedy nie będą się składać. Odpowiedni powinien być http://proyasport.pl/oferta,szczegoly,81.html cena w miarę atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binias
zależy w jakie gry grają. Dobra gra nie jest zła. Nie wiem też w jakim wieku. Moje są małe - karze im grać m.in tutaj http://n.pl/moje-n/strefa-dziecka. Raczej trudno będzie ich odwieźć skoro chcą to robić. Predzej pokierować na jakieś sensowne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
nie wiem czy pingpong tak dzieciaki ucieszy... w proyasporcie są też stoły bilardowe i piłkarzyki, może wymagają mniej ruchu, ale prędzej przyciągną dzieciaki w wolnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooden
zajrzyj do Nas znajdziesz mnóstwo pomysłów i rozwiązań które zainteresują każde dziecko, solidne zabawki drewniane , stuprocentowo ekologiczne, http://wooden.toys.abc24.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joy joy joey
Wydaje mi się, że pingo pongiem szybko sie znudza.... Kolega kupil swoim dzieciom taki stol i pierwsze 3 dni grali codziennie a pozniej juz tylko raz na tydzien. a po dwoch miesiacach w ogole nie juz nie podchodza nawet.... Ja proponuje Ci takie cos http://mrjoy.pl/do/item/LS3411/Light-Strike-Karabin W filmiku jest pokazane jak sie tym bawic, powinno sie chlopakom spodobbac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be-beauty
wiesz co myślę, że tak może być, że dzieciaki się tym stołem szybko znudzą, a może kup im na początek tarczę do darta?? Wiesz w tym proyasport są też tracze i to tanie możesz kupić już za 60 zł. I zobaczysz czy jest sens inwestować w jakieś inne sprzęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzucona kasa w błoto,
pograją raz drugi i stół będzie tylko zagracał. Trzeba im ograniczyć dostęp do komputerów i gier i tyle. Jak nie bedą mogli siedzieć przed komputerem to sami znajdą sobie zajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do joy joy joey
tak najlepiej dzieciaków strzelaniny uczyć, na 18-ste urodziny niech im autorka prawdziwy pistolet zafunduje :o Ograniczyc im dostep do kompa, wyznaczyc dni i godziny kiedy moga siedziec a nie pozwalac na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaKowalska
Nie wiem ile twoje dzieci mają lat, ale ja mam pociechy w wieku 8 i 9 lat. Zabieram je co jakiś czas do Loopy's World na Bielanach Wrocławskich (a jest też w Gdańsku). Jest to park rozrywki gdzie dzieciaki mogą się wybiegać, bawić z innymi i generalnie wyszaleć. Tego linka przesłała mi znajoma, także wejdź i zobacz. Może ci się przyda http://www.loopysworld.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie pomyślisz o porządnej konsoli do gier? skoro tacy z nich komputerowcy, to na pewno się ucieszą. tylko zadbaj o to, żeby mieli gry wymagające ruchu, jest teraz tego cała masa przecież, do magicznej planety zaglądnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieckoity
Polecam Wam ten sklep internetowy http://allegro.pl/sklep/23082966_dzieckoity?i d=23082966&category=11763 . Tanie produkty. Znajdziecie tam nie tylko rzeczy dla dzieci Ceny są bardzo atrakcyjne. Sprzedawca konkretny i solidny. Szybka wysyłka a towar zawsze zgodny z opisem. Sama korzystam z tego sklepu i jestem zawsze zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociagata
moj chrzesniak to samo! dzieciaki teraz rosną na siedząco! raz w miesiącu zabieram go do loopys world, na bielanach wrocławskich - to jest taki byczy plac zabaw na dwa pietra, dzieciaki mogą się wybiegac, wyczolgac i powspinac. zawsze wychodzi spocony, ale na swiezym powietrzu trudno go namowic na taki intensywny ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×