Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jjjgkojajko

niemowlę a tata

Polecane posty

Gość jjjgkojajko

załozyłam ten temat na ogolnym ale rozwinął sie w innym kierunku wie sprobuję tutaj : wiem, ze to zalezy od róznych czynnikow ale chciałam zapytac jesli ktos był w takiej sytuacji. Jak często i na ile czasu sąd ustanowił widzenia ojca z noworodkiem? niedługo urodzę i troche sie boje jak to bedzie wyglądało, bo ojciec dziecka mnie olał od poczatku ciazy a teraz udaje troskliwego tatusia i juz mnie zapewnia ze bedzie walczył o swoje prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jeszcze nie urodzilas podaj w metryce nieznany ojciec.Bedzisz miala spokoj i bedzi mogl Ci skoczyc, nie bedziesz miala tego co Ja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze nie urodzilas, dopiero sie wczytalam w post:) Niemowlakowi mama jest potrzebna najbardziej, jak bedziesz karmila pieria to juz w ogole. Mysle, ze odwiedziny by nie byly az takie czeste, dopiero jak dziecko starsze to by cesciej mogl przychodzic. Zeby dziecko znalo tatusa a tatis ma prawo do dziecka tak jest w moim przypadku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko uznawane
jest przez sad jako czlowiek ktory potrafi rozroznic dobro od zla dopiero po ukonczenou 3 lat i dopiero wtedy ojciec moze je zabierac do siebie,ale tez raczej spac u niego nie bedzie wiec nie masz sie co martwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×