Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ja pierrrtole ale urwał

Chorobliwa zazdrość

Polecane posty

Gość Ja pierrrtole ale urwał

masakra Chyba jestem obsesyjnie zakochana w swoim facecie...Wszystko kręci się wokół niego...Nie ufam mu.Gdy do niego dzwonię, a on nie odbiera popadam w paranoję...wciąż wydaje mi się , że mnie kłamie...:( Jak się z tegi wyleczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danielson
wiesz spróbój mu zaufać bo mężczyżni nie lubią być trzymani na łancuchu daj mu troche wolnośći bo wtedy gdy będziesz go o wszystko podejrzewać napewno cię zdradzi ale jak jesteś zazdrosna to znaczy że go koszasz najlepiej oboje porozmawiajcie o waszym problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja pierrrtole ale urwał
Kiedyś zwiódł moje zaufanie...Nie potrafię mu zaufać, nie daję rady...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja pierrrtole ale urwał
Kiedyś zwiódł moje zaufanie...Nie potrafię mu zaufać, nie daję rady...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja pierrrtole ale urwał
Przecież nie będę dzwoniła na wariata 50 razy, zadzwoniłam raz, wystarczy... Zobaczymy jak się wytłumaczy :( Chyba oszalałam!!!! :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja pierrrtole ale urwał
Przecież nie będę dzwoniła na wariata 50 razy, zadzwoniłam raz, wystarczy... Zobaczymy jak się wytłumaczy :( Chyba oszalałam!!!! :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosnica!!!
Hej ja tez mam podobny problem, zawiodl moje zaufanie, nie powiedzial mi o istotnych dla mnie rzeczach, a ja oczywiscie dowiedzialam sie o wszystkim po jakims czasie... Oczywiscie nie od niego.. Dodam, ze on wiedzial jaki mam stosunek do pewnych kwesti i dlatego mi o tym nie powiedzial, bo wiedzial ze wybuchne na maxa, co nie ukrywam moglo tak byc, ale wolalabym zeby mi powiedzial a nie zatajal pewne fakty! Od tamtej pory nie umiemm normlanie funkcjonowac, ciagle o nim mysle, mimo ze sie pogodzilismy, zalezy mu, widze ze mnie kocha, czuje to, on zachowuje sie najnormalniej na swiecie, tak jak bylo, ale we mnie to klamstwo ciagle siedzi.. Najchetniej zamknelabym go w klatce, ale tak nie mozna, chce mu zaufac ponownie, jestesmy razem 7 lat. Mam problem z samoocena, ciagle sie zadreczam, ciagle sie doluje, porownuje, mimo, ze nie jestem brzydka i moglabym sobie znalesc faceta od razu, ale nie chce bo kocham tego debila!! :( U mnie podobnie jak u Ceibie, wsszystko kreci sie wokol niego, ciagle mysle jak tu go zaskoczyc, co zrobic zeby mu bylo dobrze, zaglaskalabym go na smierc, wiem ze facetow takie cos wkurwia, dlatego musze jakos przystopowac ale jak?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhsajcflk
zaskoczysz go tym jak bedziesz bardziej o sobie myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duopleksa
Takie przypadłości leczy psycholog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosnica!!!
Jakas masakra mnie ogarnia! Dodam, jeszcze ze ma dobry kontakt ze swoja siostra, az za dobry, mieszkamy niedaleko, gdyby kur.. mogl to by chyba tam codziennie przebywal, ja pier, wkur..mnie to niemilosiernie. Ja tu nie mam nikogo, zostawilam dom i wyjechalam do niego, zrobilabym dla niego wszsystko, ja chyba kocham za bardzo. Czasami sie czuje jakbym byla na drugim miejscu przez nia, a jeszcze najlepsze jest to ze ta zaczela przyjaciolkowac sie zjego eks, no i zaprosila ja sobie na imprezke kiedy mnie nie bylo w miescie. Jego byla mu wtedy powiedziala ze nadal go kocha i dalaby wszystko zeby cofnac czas. Dodam, ze ona go kopnela w dupe prawie 8 lat temu, dla innego goscia. Boje sie, ze przez to wszystko nasz zwiazek sie rozpadnie. Jestesmy ze soba 7 lat, on z nia byl 4. Mimo wszystko zapewnia mnie ze ona to przeszlosc, ze nic dla niego nie znaczy, ze to mnie kocha, no ale ja juz sama nie wiem.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfdcvxass
jak to moj chlopak ciagle powiada - jak sie chce to sie zawsze znajdzie powod. do wszystkiego, klotni, zazdrosci, wszystkiego. To mnie powstrzymuje przed byciem takim kims jakim wy teraz jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazkaaaaaaaaaaaaaa
poracha totalna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esia lat 3[życzliwa]
zabij go on nie będzie miał szansy zdradzić, a ty zawsze będziesz wiedziała gdzie on jest:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklikll
a nie sądzisz ze przekladasz jego osobe nad siebie. zamiast nabrac pewnosci siebie ty boisz sie ze to on cie zdradzi i sie zadreczasz choc powinno byc odwrotnie. Zobacz sobie videoblog o relacjach damsko meskich http://jakzdobywac.pl/filmy.php tam jest wiele ciekawych sposobów i sugestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×