Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna Stolarczyk

Wybieracie się na weekend Czerwcowy? Co polecacie?

Polecane posty

Jak w temacie, gdzies bym pojechala na te dwa trzy dni, ale sama nie wiem gdzie. Macie jakis znane miejsca, niedrogie hotele, co mozecie polecic? ja jestem z warszawy, wiec we wszystkie strony Polski mam prawie rowna droge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa11
ja jade do Łeby :)) o ile sie z chlopakiem nie pokluce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam jzu 3 razy w Łebie i dwa lata temu wlasnie w weekend czerwcowy. leba jeszcze wogole nie byla przygotowana na sezon, plaza cala w jakis rurach wyciagajacych piach z morza, na plarzy traktory, nie bylo zadnego baru, na miescie tylko pizzerie pootwierane. pomijajac fakt ze caly czas wtedy padalo, to nawet nie bylo gdzie isc. Same cymbergaje pootwierane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamajster
to może jastrzębia góra? hotel primavera prezentuje się ciekawie, polecany dla rodzin z dziećmi zwłaszcza, bo organizują czas maluchom żeby rodzice mogli się zrelaksować. chyba fajna opcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemastary
Augustów - impreza na statku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa11
toś mnie pocieszyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko zależy co lubisz
może Bieszczady? Solina np nad morze, lubisz ruch i tłok? Kołobrzeg lub spacery i spokój ?np. Grzybowo ile możesz wydać? a moze jakiś weekend w spa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam ok. 20 tys. na nas dwoje od czwartku do niedzieli, ale wolalabym wszystkiego nie wydawac:) Chcialabym miejsce z wodą. Gdzies zeby pochodzic, pozwiedzac, ale zeby mozna bylo polezec nad woda albo wieczorem rozpalic sobie ognisko. Grzybowo fajne, ale szkoda troche mi czasu, bo od mojej miejscowosci do Grzybowa jedzie sie ok. 10 godzin. wiec albo starcimy noc i bedziemy w dzien odsypiac, albo pojedziemy w dzien i caly starcony.... jaaaa11, my jestesmy para z bardzo dlugim stazem, mieszkamy ze sobą, wiec jak pada i nie ma gdzie wyjsc, to tak samo jakby sie w domu siedzialo, ale teraz bedzie tam wiecej atrakcji, zapowiada sie cieply weekend. Nie przejmuj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mężem łączymy ten weekend z rocznicą naszego ślubu i jedziemy do Windsor Place Hotel nad Zegrze :-) Mam nadzieję, że pogoda dopisze i będzie romantycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina marczyk
Pewnie. Miało być zakopane, ale postawiliśmy na Bieszczady, zresztą przy takich ofertach jakie są w tym roku, nie było się nad czym zastanawiać. Zresztą sami zobaczcie - http://www.zielonapolana.com.pl/weekend_czerwcowy.php Pierwszy raz będziemy mieli na wyjeździe w Polsce basen. I najlepsze jest to, że taką sumę płacimy za 4 osoby ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argonik
Proszę tutaj - http://www.zielonapolana.com.pl/weekend_czerwcowy.php Kwestia szukania, budżetu, oczekiwań. Nam potrzebny był wyjazd dla rodziny i oboje dzieci będą za darmo. Basen, kort, sauna, własna plaża, zajęcia dla dzieci... będzie się działo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankanos
A powiedz mi - co jest dokładnie w tym programie dla dzieci, tzn. co jest dokładnie tak organizowane? Bo sam opis wygląda bardzo ciekawie, ale pytanie czy mają wystarczające obłożenie, żeby te atrakcje faktycznie organizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swietne miejsce w Bieszczadach - macie tam dosłownie wszystko, łącznie z basenem, własną plażą nad Sanem, kortem, sauną, boiskami, mini klubem czy kinem. Chodzi o to miejsce - https://www.zielonapolana.com.pl/boze_cialo_2017.php Do tego wszystkiego dochodzi naprawdę genialna kuchnia. Pod względem jakościowym miejscówka zdecydowanie pierwsza klasa. Polecam spanie w domach góralskich. I ogólnie Bieszczady są piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona Polana to cudowne miejsce. Ogólnie pod tym względem wiele się zmieniło w Polsce. Faktycznie mamy pensjonaty perfekcyjnie przygotowane pod spędzenie długiego urlopu. W końcu miejsca te są przygotowane pod dzieci, dają rabaty, organizują czas. Ważne, że w końcu Polska czepie pozytywne przykłady zza granicy,. Gdyby jeszcze była u nas dobra pogoda to wyjazdy zagraniczne nie miałyby sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy tyle pięknych miejsc, których z całą pewnością nie w sposób zwiedzić czy się nimi znudzić przez niemal całe życie:) Ja przykładowo kocham góry(nasze piękne jeziora też!), rzadko niestety mam okazje w nich bywać (odległość, inne wydatki…:( ) ale jak tylko mam okazję, to jadę na Białkę Tatrzańską (albo jakieś jej okolice). Piękna okolica, świeże powietrze, przyjaźni ludzie. Nawet hotelik fajny już sobie ogarnęłam, pochwale się, w weekend czerwcowy jedziemy właśnie do Białki Tatrzańskiej, hotelik dla nas wybrałam taki www.hotelgorskibialka.pl co najzabawniejsze, że na stronkę trafiłam przypadkowo (coś przeglądałam w interneciew temacie właśnie gór i mnie zaciekawiło) dzięki nim też przypomniało mi się, że będzie niedługo długi weekend, więc pierwszy raz udało mi się zarezerwować atrakcyjny hotel na czas. Zwykle robię to na ostatnią chwilę, tak więc się wtedy bierze to, co jest wolne i zwykle wtedy jest drogo i dziadosko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawą i atrakcyjną ofertę na weekend czerwcowy ma też http://hotelikoranski.pl/weekend-czerwcowy/ - widzieliście? Tam tereny są przpiękne, do tego sam hotel tez najwyższa klasa, obsługa przemiła i profesjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie namiary - https://www.zielonapolana.com.pl/boze_cialo_2018.php Najcudowniejsze miejsce w Polsce, w bajkowych klimatach, po prostu - Bieszczady. Myślę, że wystarczy samo zerknięcie na ofertę, sprawdzenie tego, co macie tam do zaliczenia. W Polsce rzadko zdarzają się miejsca, gdzie liczba atrakcji jest tak duża. A tam w zasadzie mają dosłownie wszystko. Łącznie z basenem i prywatną plażą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://www.zielonapolana.com.pl/boze_cialo_2018.php Ogólnie w tym terminie warunki mogą być już super, a tam macie taką liczbę atrakcji, że w zasadzie trudno je wszystkie wymienić. Plusów cały ogrom, ale te najważniejsze to chyba basen i plaża. Poza tym - program w zasadzie taki sam, jak w hotelach z all inclusive. Czego chcieć więcej? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×