Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madlenn69

Katar u niemowlaka

Polecane posty

Gość madlenn69

Witam, Mam pytanie do doświadczonych rodziców. Moja córeczka ma 2,5 miesiąca. Od około 2 tygodni walczymy z katarkiem. To nie jest lejący katar. Słychać jakby miała zatkane zatoki, czasami " charczy" . Jak zajrzę do noska to czasami widać trochę wydzieliny która jest przezroczysta. Jak robię małej w nosku frida to tez wyjmuje gila który jest biały. Ogólnie nie ma gorączki, jedynie problemy z zaśnięciem. W nocy głośniej oddycha i zaczęła częściej się budzić. Psikam jej woda morska ale dalej tak ma. Nie wiem czy czekać dalej czy iść i sprawdzić u pediatry. Dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli zaczęła charczeć
to idź do pediatry, nie chcę straszyć, ale to moze być nawet zapalenie oskrzeli - sama miałam tak ze swoją córeczką, oby u Ciebie było inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlenn69
No nie byłam u lekarza bo wszedzie gdzie czytam jakies artykuły to ze jak dziecko ma dobry humor i nie ma goraczki to zeby nie panikowac :/ dlatego chciałam zapytac doswiadczonych rodziców.. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylas u lekarza bo naczytalas sie bzdur...? :O :O ........ Jak bym byla chora i matka by mnie nie zabrala do lekarza bo "naczytała sie" albo ktos jej powiedzial.... nie no ekstra po prostu matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlenn69
jezeli wypowiada sie w artykule specjalista,lekarz to nie traktuje tego jako bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli zaczęła charczeć
idź do lekarza - dla własnego spokoju, ja też czekałam dwa tyg, moja nawet kataru specjalnie nie miała tylko charczała czasem....co Ci szkodzi sprawdzić, będziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli to nie katar, tylko takie "furczenie"? Niektóre dzieci tak mają, moja córka też miała- mi pediatra powiedziała, że do 9 miesiąca powinno to zaniknąć, u mojej córy działo się tak, bo ma bardzo wąziutkie przegrody nosowe. Teraz ma 6 miesięcy i furczenia już prawie nie słychać. Od czasu do czasu psikałam jej do nosa wodą morską i odciągałam. Ale na wszelki wypadek pokaż malutką lekarzowi, może przy okazji szczepienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbesd
może to sapka niemowlęca? Zdecydowanie powinnaś iść do lekarza, wg mnie za długo zwlekałaś, bo jeśli to katar to może przerodzić sie bardzo szybko w poważną infekcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAA Beta Cec
madlenn - zdecydowanie do lekarza. to jest po pierwsze maleńkie dziecko, po drugie tak długo katar można oznaczać różne chorobska lub piwklania. oczywiscie nie zycze tego, ale u nas ztakiego charczenia zapalenie ostre wyniklo wiec ostrzegam..(tez u 2 miesiecznego wlasnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlenn69
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi. Idziemy dzisiaj do lekarza na 16. Takze dziekuje raz jeszcze i pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oii

Zobacz inhalator dla dziecka od Sanity – myślę, że jak dziecko zobaczy ten sprzęt to już się inhalacji nie będzie obawiało i rzeczywiście łatwiej będzie robić inhalacje. W mojej ocenie warto z tego skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×