Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SLIMMING WORLD

SLIMMING WORLD DIETA POPULARNA W WIELKIEJ BRYTANI A U NAS?

Polecane posty

KOKOMAROKO Mam pytanie czy mogę tego Twojego posta ''jestem na extra easy od 11kwietnia do 11 lipca schudlam 12 kilogramow ,od 13 lipca do konca sierpnia nie bylam na diecie poniewaz bylam w polsce na dlugim urlopie po ktorym bylam 4kg na plusie niestety po wakacjach bylo mi ciezko wrocic na wlasciwe tory wiec caly wrzesien trwalo zanim stracilam pamiatke z wakacji w postaci nadprogramowych kilogramow'' zacytować na forum www.dukanowebanitki.pun.pl jako przykład sukcesu na tej diecie , były by zachętą dla tych , którzy rozpoczęli tam SW w ciągu ostatnich dni? Bo to piękny wynik, mimo przerwy w diecie !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOKOMAROKO
prosze bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vikiiiiiiiii
Fajna ta dieta .Polecam mój Men schudł na niej ponad 70 punds czyli ponad 34 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peegii
Odchudzanie to nie taka prosta sprawa, dlatego w pierwszej kolejności należy uzbroić się w cierpliwość i znaleźć w sobie ogromne pokłady determinacji, dzięki temu można liczyć na wspaniałe efekty. Oczywiście nic samo nie przychodzi, dlatego trzeba wybrać dla siebie racjonalną dietę. polecam zajrzeć na stronę http://preparatynaodchudzanie.com.pl/popularne-diety-odchudzajace.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty ?
A dużo osób na tym forum stosuje tę dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martisza79
witam probuje sie zalogowac na www.dukanowebanitki.pun.pl ale mam jakies problemy , czy ktos moze prosze pomoc..z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mogę wiedzieć na czym polega problem ? może nie masz polskich znaków aby napisać śnieg ? Jeśli tak to wystarczy ,że skopiujesz ten wyraz z tego posta i wkleisz . Proszę napisz mi na maila w czym jest problem a może nie otrzymałaś linka aby dokończyć rejestracji? Mogę pomóc , bo jestem tam adminem mój mail iwuskadukanka@o2.pl Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martisza79
witam Iwuskadukanka, dokladnie tak jak napisalas..nie mam polskich znakow ale zaraz skopiuje od ciebie..bardzo dziekuje za pomoc i mam nadzieje ze tym razem mi sie uda bo bardzo bym chciala zaczac diete ogromne dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam was na grupe na FB 'Slimming World po polsku' - Sa tam wszystkie informacje dotyczace tego planu zywienia i super atmosfera i wsparcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na FB na grupe 'Nasz Slimming World' - masa informacji dotyczacych Slimming World po polsku oraz w obrazkach. Inspiracje i przepisy kulinarne. Jest to nowo powstala grupa i szuakmy osob, ktore chca poznac lepiej SW i chca schudnac z nami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paputnik
Hello czy ktoś tu jeszcze zagląda? Właśnie wykupilam dietę. ..od wielu lat zmagam się z otyłością. .dieta gacy przyniosła spektakularny efekt ale i takie samo jojo..wiec tym razem powiedziałam dość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej.Diete SW zaczelam w pazdzierniku -szukam osob, ktore tez stosuja i chca sie dzielic opiniami.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczynam ta diets, kto dolacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) na SW jestem od 5 tygodni. dzisiaj kolejne warzenie do tej pory schudlam 7kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tej diecie juz jestem od 9 tyg i ksiazkowo schudlam 9kg. Polecam diete kazdemu kto lubi podjadac, uwielbia owoce i nie znosi ograniczen. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam właśnie jutro ide na pierwsze spotkanie do Slimming World zobaczymy jak bedzie obecnie nie jestem bardzo gruba a raczej bym powiedziała ze jestem zbita bo przy wzroście 168 wazę 74!!! Jak dla mnie to jest okropnie dużo jeszcze nigdy nie miałam az tyle kg . Wracając do tematu to znajoma w 3 miesiące zrzuciła 20kg teraz wyglada super nie ma Głodówki je tyle aby zaspokoić głód ale są pewne zasady które zdradzę wam jutro ;) na pewno żadnych słodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to czekamy na te sekrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś z was jest w temacie diet bezglutenowych to ta strona jest dla niego www.oberza.com.pl. Jedna z pierwszysch restauracji, która serwuję dania bezglutenowe - jak dla mnie rewelacja !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama

na facebook jest grupa "Slimming World po polsku" wszytko opisane, duzo przepisow, rozpisane wszelkie produkty co free, co speed, ile co ma syns. ..i duzo duzo wiecej!!!

zapraszamy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×