Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość killerka

jakie sklepy z wyposażeniem wnętrz polecacie

Polecane posty

Gość gość
Ja krzesła oraz fotel do salonu zamawiałam na stronie vogameble.pl i jestem bardzo zadowolona,szybka i bezpieczna przesyłka a do tego niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnego rodzaju telewizory, sprzęt audio i wszystko związane z kinem domowym można zakupić u firmy http://cyfrowedomy.pl/ która ma bardzo bogaty wybór tego typu wyposażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lubicie tyl skandynawski polecam fromnord.pl Miła obsługa i szybka realizacja zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod kątem aranżacji łazienki i szukania inspiracji dla jej zagospodarowania serdecznie polecam sklepy Łazienek z Pomysłem :). Może nie mają mebli, ani kafli, ale mają ważną armaturę i mnóstwo pomysłów do zaczerpnięcia do swojego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o świetna sofa na tej stronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serdecznie polecam Fotodruk.pl oferują obrazy na płótnie i fototapety, genialna jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam WWW.DYBCIA.PL , mega niskie ceny , a jakość jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość34
Polecam gorąco szykownydom.com Oświetlenie, dodatki do kuchni, łazienki czy salonu. Piękne produkty i dobrej jakości oświetlenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy sklep z poduszkami ! Polecam ręcznie robione poduszki,wałki i sakiewki w sklepie KakaduArt. Własne, niepowtarzalne projekty i pojedyncze egzemplarze lub krótkie ( po 2-5 sztuk ) serie gwarantują wyjątkowość udekorowania Waszych domów i mieszkań. Zapraszam na www.poduszki.simplesite.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam mój sklep z pięknymi poduszkami, innymi niż mają wszyscy. Jeśli chcesz mieć oryginalne wnętrze, zapraszam. Będzie mi bardzo miło. www.poduszki.simplesite.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia258
Z pościelą polecam http://royaldreams.com.pl mają pościel 3D, pościel z kory, satynową itd. zawsze byłam zadowolona z zakupów i co najważniejsze na spokojnie mogę przejrzeć asortyment i się zastanowić i nie muszę robić zakupów w biegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli interesuje Cię też wyposażenie łazienki to polecam ceramikę i lustra łazienkowe Lux-aqua. Lux-aqua ma świetne nowoczesne lustra łazienkowe z radiem i MP3! A nawet szafki łazienkowe z lustrem z bluetoothem! Polecam odwiedzić sklep http://lux-aqua.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeżeli chodzi o meble i dodatki to z lenistwa,bo nie chce mi się szukać za wiele wybieram ikeę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mebel-partner.pl – Ten sklep jest bardzo dobry, mają bardzo duże doświadczenie w sprzedaży. Część mebli sami produkują, a znaczna część jest od polskich producentów. Miła, pomocna obsługa, właśnie od nich trochę się dowiedziałem. Nawet, jeśli coś sprowadzają z zagranicy, to mają sprawdzonych już dostawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie polecam zamawiać na stronie https://www.krainaobrusow.pl/ najlepsze pościele na świcie... poza tym co ja gadam wszystko do domu co się zamarzy. Na pewno dużo ciekawych rzeczy do wyposażenia pokoju czy łazienki w stylu ręczników, zasłon itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę tutaj polecić MaxQ.pl gdzie dosyć często zamawiam rożne artykuły do domu i ogrodu,szybka przesyłka oraz niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina742
Jeśli ktoś lubi malarstwo sakralne, to warto zerknąć sobie tutaj http://sacredpainting.eu . Takie obrazy są wspaniałe. Wiele osób ceni tego typu obrazy, nie tylko dlatego, że są niejako elementem ich religii, ale również dlatego, że są piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Archimaniaczka
Nietypowe, bo na wymiar. Ale ja jestem zachwycona produktami Luxum. Poszukajcie tej nazwy. Coś wspaniałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble polskich producentów, a także designerskie meble, oświetlenie czy akcesoria znajdziecie w jednym miejscu: www.twojemeble.pl. Mają fajne ceny, miłą obsługę i transport GRATIS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a, co jest potrzebne? Jak ozdoby to popieram nowy trend - mapy. www.maptu.pl (tylko w internecie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, ze warto jak najwiecej sprzetu kupowac w jednym miejscu, polecam wam www.pro-natura.com.pl maja wiele wyposazenia przydatnego w wyposazaniu domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×