Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
uwazajkomuufaszboludzie

Młodzieńcza miłość

Polecane posty

Czasami sie cos konczy,cos co mialo trwac wieki. Moze to cos robi miejsce dla czegos nowego,czegos lepszego ... Kamila poznalam 2 lata temu, od razu sie polubilismy, bylismy nie rozlaczni, prawdziwi przyjaciele,jednak po jakims czasie zadzialo sie cos dziwnego,czulam do niego cos wiecej niz przyjazn, mialam szczescie,to uczucie bylo obustronne, po jakims czasie zostalismy para ... mimo tego,ze sie klocilismy i rozchodzilismy, to bylo nam naprawde cudownie ... najlepsi przyjaciele polaczeni dodatkowo tym silnym uczuciem . Bylismy razem rok ... jednak przez moje zachowanie to wszystko sie skonczylo. Mialam wielu przyjaciol plci meskiej, a on byl o nich chorobliwie zazdrosny ,dawalam mu powody,przy nim komentowalam chlopakow, widzial,jak koledzy sie do mnie tula. nie robil mi scen, po prostu go to bolalo ... rozstalismy sie,bo nie umialam, sie zachowac,ograniczyc kolegow. widzialam jak cierpial muszac to konczyc ... stwierdzil,ze zaluje tego czasu spedzonego ze mna, chcial zapomniec... oddal mi wszystkie moje rzeczy,zablokowal mnie na fb,gg, usunal moj nr. mialam nadzieje,ze mu przejdzie, ale teraz mnie nienawidzi, przy jednej z rozmow zwyzywalam go za to,ze mnie usunal tak calkowicie ze swojego zycia, powiedzialam pare slow za duzo - teraz "mam mu sie nawet na oczy nie pokazywac" , powiedzial,ze nie sadzil,ze az tak moze zmienic swoje zdanie co do mnie . chcialabym go odzyskac,bo wiem,ze mimo tak mlodego wieku (19) to kamil byl / jest osoba z ktora chcialabym spedzic reszte swojego zycia, wiem,ze go zranilam,i ze nie chce mnie znac, ale dla niego zrobie wszystko...pomocy ! rozmowa nic nie da ; c Jak do niego wrócić ? Jak przeprosić ? jak poradzić sobie z rozstaniem ? Ponoc wszysko da sie naprawic .. On nie chce miec ze mną nic wspólnego ,,, Czekać ? czy działać (ryzykując ze zrobi mi awanture )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×