Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cipkaaa

Ach...te włosy

Polecane posty

Cześć wszystkim. Mam pytanie:) Mam blond włosy raczej taki piaskowy blond (to mój naturalny kolor włosów i nigdy ich nie farbowałam). I chciałabym ich troszke rozjaśnić ... Moim zdaniem są za ciemne. Myślałam nad płukankami do włosów lub szamponami. Może doradzicie coś? A czy jak bym użyła tej płukanki to za jakiś czas wruci mi mój kolor naturalny? I czy te płukanki bd niszczą włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po jakimkolwiek ingerowaniu w kolor włosów nigdy nie wrocisz do naturalnego prędzej Ci ściemnieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 966 Doktore Głodomore 666
Tylko po co? Włoski na pipce są najpiękniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale jak bym urzyła płukanki to potem jak bym zaprzestała jej urzywania to na bank nie wruciłabym do swojego piaskowego blondu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a plukanek mozna urzywac na wczesniej niemalowane wlosy,na naturalne? I bedzie ten sam efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jak raz uzyjesz to będzie różnica . UŻYWAĆ !!!!! nO A JAKI JEST SENS UZYWANIA PŁUKANKI NA WŁOSY FARBOWANE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam na roznych forach ze plukanek nalezy urzywac na farbowane wlosy czy cos takiego. Jak np pomaluje sie wlnsy i wyjdzie nie porzadany kolor jakies zolte czy cos. Ja chcialam sobie ich rozjasnic chociaz o ton albo o pol tonu bo wiekszosc wlosow mam ciemne i jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×