Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staszek 45latek

Jestem ojcem dwójki dzieci i jestem z tego dumny. Potępiam katolików

Polecane posty

Gość staszek 45latek

Jestem ojcem dwójki dzieci i jestem z tego dumny. Potępiam katolików Syna Jacka 22 lata I 19letnią córke Joasie 19lat która tydzień temu zrobiła mnie dziadkiem, została sama z dzieckiem a ja cieszę się że tak się potoczyło. Nie chciałem jej skrobać jakby to zrobiło większość katolików którzy są na zewnątrz przeciwnikami aborcji a w rzeczywistości skrobią swoje córki. Co do 22letniego Jacka to on raczej nigdy nie miał dziewczyny, to znaczy spotykał się z kimś ale ja bym wolałby syn się w końcu ustatkowal, czekam tylko aż znajdzie sobie dziewczyne i weźmie się za robote nad dzieckiem. Potępiam poglądy katolików którzy są przeciwnikami aborcji a jak przyjdzie co do czego to każdy by swoją córke skrobał. Ja uważam że kobieta ma prawo wyboru a ja o swoim dziecku mogę powiedzieć tyle że mimo wszystko że chłopak ją zostawił to ona sama wzieła odpowiedzialność za swoje czyny a ja nie mam zamiaru zostawiać jej bez pomocy. Tym bardziej chętnie jej pomoge bo od 3 lat jestem po rozwodzie z jej matką. Syna i córke mam z dwóch innych związków ale utrzymuje z nimi stałe kontakty, cieszę się że ich mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd sie tacy
pierdolnięci (za przeproszeniem) ludzie biorą? -100/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endi86
Staszek a o co Ci tak konkretnie chodzi ? Nie wkladaj wszystkich katolików do jednego wora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia04021991
a ja cie staszek popieram. tak trzymac, jestes wspanialym czlowiekiem... i pomyslec ze jestes facetem... to jeszcze normalni istnieja, a no tak twoj wiek wszystko tlumaczy. tylko w takim wieku mozna spotkac normalnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda i juz
Hahaha taki stary a taki głupi:D Aż miło poczytać:D A rodzinka?WZORCOWA:D Patologia jakaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×