Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pamela Andersen

co na grzyba w łazience

Polecane posty

Gość Pamela Andersen

ostatnio zauważyłam, że na fudze przy wannie, pod uchwytem na prysznic, gdzie zawsze jest pozalewane wodą, pojawił się grzyb. Od tego czasu pilnuję, żeby zawsze po kąpieli wytrzeć w tym miejscu do sucha, ale tym grzyba nie usunę :P Słyszałam, że można domestosem - polałam parę razy na noc, ale nie wydaje mi się, żeby podziałało. Polećcie proszę jakiś sprawdzony środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradze ci heh
przede wszytkim kup pochłaniacz wilgoci do łązienki.W sprzedazy sa juz za kilkanaście złotych a do usunięcia grzyba jak dla mnie najlepszy jest preparat savo.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela Andersen
wilgoci nie ma, łazienka jest dobrze wentylowana. Jak tylko zobaczyłam tego gościa od razu sobie obejrzałam dokładnie wszystkie kąty :) Na szczęście problem jest tylko w tym miejscu, gdzie kapie woda z prysznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela Andersen
ooo, nawet niedrogi ten szuwaks. Dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradze ci heh
Popryskaj i wyjdź.Nie musisz nic myc .tylko cholerstwo strasznie śmierdzi chlorek.Wywietrz sobie ta łazienkę po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradze ci heh
chlorem*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, ja też
polecam savo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otozto
Problem masowy, zwłaszcza jak pomyślę o lokalach z tak zwanego rynku wtórnego. Niestety walka czasem przypomina tą z wiatrakami, no ale można sobie z tym problemem poradzić. Sposób na grzyba: http://www.lazienkaplus.pl/pl/porady,temat,76.html :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jeśli szukasz sprawdzonego środka grzybobójczego, to zdecydowanie mogę polecić Ci płyn marki Tytan. Bardzo dobrze sprawdza się właśnie w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci typu łazienka czy kuchnia. http://megastore.pl/43154,Srodek-grzybobojczy-Tytan-1l.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×