Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Paulina15

Warszawa - gdzie nocować ?

Polecane posty

Gość gość
a mozna sie spytac czy macie dosc na jakies jedzenie czy was nie stac na bulki czy cos 777 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wracajcie do wioski jal forssy nie mscie 777 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gebdal
Proszę tutaj - http://www.hphotel.pl/ Ktoś chyba już nawet wspominał. Pod zwiedzanie miasta - super. Blisko starego miasta, lotniska, poza tym naprawdę przyjemnie i w wysokim standardzie. Nie jest łatwo o takie miejscówki - tam wszystko jest dopracowane. Był ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylkalka
Ja polecam hotel RIALTO w samym centrum Warszawy - bardzo fajne, klimatyczne miejsce. Tak jak wspomniałam, fajnie, ze w centrum miasta, bo na dojazdach można zaoszczędzić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytakaaa
Jak chcez tanio, komfortowo i w centrum, to ja polecam hotel RIALTO, zdecydowanie. Mają naprawdę spoko ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JudytkaNycz
Jesli szukasz miejsca o wysokim standardzie, fajntym wystroju, a do tego wszytkiego w bardzo dobrej cenie i lokalizacji, to ja z czystym sumieniem polecam hotel RIALTO - lubie do nich wracać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkaradoń
W samym centrum stolicy jest fajny hotel - rialto się nazywa. :) Ja lubię się u nich zatrzymywać, bo mają dobre ceny a to same centrum miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również szukam jakiegoś sprawdzonego i w miarę przystepnego pod względem ceny hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinni
W centrum masz Rialto, któe serio jest godne polecenia. Mega standard i klimat w dobrej cenie. ;) Więc żal nie brać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłapkowa
Zdecydoawnie polecam hotel Rialto - w samym centrum stolicy. Rewelacyjne miejsce <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O hotelu Groman słyszeliście? Mają fajne pokoje w przystępnych cenach i bardzo rozbudowany kącik rozrywki. Do tego obsługa jest bardzo pomocna. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio nocowałam w bardzo przytulnym Hotelu Diament w Zgierzu. http://hotel-diament.com.pl/ . Pokoje czyste i przytulne. Bardzo dobra lokalizacja - autostrada A2 Ok 1h od Warszawy. Jedzenie bardzo smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotex_noclegi
Zapraszamy do Fotex- tanie noclegi 12 km od centrum Warszawy. Tanie pokoje z łazienkami, telewizorem oraz internetem. Parking strzeżony. Recepcja 24h. Więcej informacji i rezerwacje pod numerem 22 781 43 05 lub 725 053 408. www.noclegi-fotex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwardinia
ja szukam czegoś zazwyczaj na bookaparcie, tam najłatwiej na coś fajnego i dobrego trafię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę podpowiedzieć stronę www.meteor-turystyka.p . Łatwo i szybko można tutaj swój obiekt dodać do bazy. Jest dużo konkretnych informacji do uzupełnienia, można zdjęcia dodać, żeby jakoś uatrakcyjnić swoją ofertę. Są też opinie klientów co na pewno też buduje lepszy obraz firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Holiday Park w stolicy, tam macie świetne warunki, atrakcyjne otoczenie, dobrą kuchnie i porządną lokalizację. Hotel znajduje się na Bielanach. Otoczenie genialne, ogólnie bardzo dobre warunki. Wiadomo - kwestia oczekiwań, ale tutaj macie akurat hotel, który łączy w sobie naprawdę wysoką jakość i mega dobre warunki. Czego chcieć więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina124
Ze swojej strony poleciłabym Solatium Booking (http://www.solatiumbooking.pl/). Kiedy sama jechałam do Warszawy ze swoją rodziną (mąż i dwie córki) zatrzymaliśmy się tam i bardzo dobrze wspominam nasz pobyt. W apartamencie było dosłownie jak w domu, tylko lepiej urządzone. :) Było przestronnie, był darmowy internet i wszystko inne, co było potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie jak wyżej polecam Solatium Booking. Przesympatyczny i profesjonalny personel, uśmiechnięci i przyjaźni Gościom. Bardzo blisko do centrum stolicy, a to jest duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej ocenie największa oferta noclegów jest w wyszukiwarce www.zaplanujwczasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można znaleźć dobrą lokalizację za rozsądne pieniądze, np. http://mishmashhostel.com/blog/rooms_type/apartamenty/ I tutaj macie naprawdę super standard, w rozsądnej cenie. Co istotne - sensowna lokalizacja, apartamenty czyste - za każdym razem wszystko w porządku. Kilkukrotnie już z tego korzystaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilena
Zobacz sobie czy Sun&Snow mają apartamenty w tej lokalizacji co Ci potrzeba. Cenowo wychodzą świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na romantyczną kolację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już niedługo może skorzystac z takiego hostelu https://kapsulahostel.pl/pl/ Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona że coś takiego fajnego będziemy mieli u siebie w Polsce. Kiedyś oglądałam film o takim hostelu i zawsze właśnie chciałam się tam przespać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁukaszGdańsk
Byłem na początku roku z rodziną: w Apartament Andersa 20a, w śródmieściu, sa na booking, ale też można bezpośrednio przez Olx znaleźć i wysłać pytanie o wolny termin: apartament20a@gmail.com byliśmy bardzo zadowoleni, rozsądna cena, super stndard, czysto miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi99

Planet Hostel jest okej. Fajne miejsce, gdzie za rozsądne pieniądze można spokojnie odpocząć. Pokoje przestronne, obsługa miła. Na stronie są wszystkie niezbędne informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My się z mężem wybraliśmy do Warszawy na romantyczny weekend. Zdecydowaliśmy się na nocleg w Pałacu Kobylin. I to był świetny wybór. Piękny hotel zdała od zgiełku. Super klimat. Pokoje komfortowe i przytulne. Świetna obsługa i pierwszorzędne śniadania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×