Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bhilhjkhbkjhbkj

Jaka wódka najlepsza- działanie, minimalny kac??

Polecane posty

Gość gość
a nie po Absolwencie smakowym nigdy nie miałam kaca najważniejsze aby nie mieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fert
Mój organizm dobrze reaguje na wódkę Norvegia Vodka. Wiadomo, każdy ma swoje preferencje. Ta wódka mi praktycznie w ogóle nie szkodzi, nie mam właściwie kaca jako takiego..o ile oczywiście wypiłem w granicach zdrowego rozsądku :P A raczej staram się nie upijać jakoś hardcorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie Kac jest tylko karą za przerwanie picia. Nie przerywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wronski
Szukam sposobów na kaca odkąd zacząłem pić wódę, czyli to będzie już jakieś 15 lat i uwierzcie mi że nie ma takiego. Tabletki nie działają, może jakieś kroplówki, ale to podobno też pic na wode. Ale zawsze można zminimalizować, ja pije dużo zwykłej wody po posiadówce nad kielonami, rano woda z cytryną, rosół i da się żyć. Moim zdaniem są też wódki, po których jest mniejszy kac i zazwyczaj są to te droższe, ale wśród tych ze średniej póki też się coś znajdzie. Ja na przykład prawie nie mam kaca po lubuski vodka, nie wiem czy tylko na mnie tak działa czy ma jakiś tajemny składnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garilynda
Są takie, które kopią do tego stopnia, że nie czuję nóg po drugim kieliszu, na przykład sławetny "srebrny krzyż", nie wiem czy go jeszcze w ogóle produkują. Z takich wódek, które dobrze wchodzą, powoli "kopią" i nie ma tego strasznego przeskoku z: "ee, jestem trzeźwa" do: "gdzie jest kibel!" no i kac nie morduje, to chyba najbardziej lubię lubuski vodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jko
Dnia 2.01.2013 o 12:27, Gość ah jkjdetyuytfgh napisał:

RUSSIAN STANDARD

Tak to prawda. Prawie w ogóle nie czuć alkoholu. jest rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza wódka, to taka, którą się samemu zrobi ze znanych naturalnych składników. Ja polecam domową cytrynówkę. Zapraszam do progilu MASKA BARMANA na Youtubie, tam w najnowszym filmie pokauję jak ją zrobić. Lub w stopce profilu jest link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×