Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

000kasienka000

Boczki!!!!Ratunku mam 2 tyg!!

Polecane posty

Witaj To bardzo krótki czas ,aby pozbyć się boczków, Ja pozbyłam się boczków hulając na hula hop,ale na pewno nie w 2 tygodnie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehaaaeaa
Wyrzuć spodnie i majtki biodrówki, kup normalne w dobrym rozmiarze (a nie za małe) i pozbędziesz się boczków w godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, ostatnia odpowiedź doskonała ;D ale to prawda, spodnie z wysokim stanem pozwolą zakamuflować te nieszczęsne boczki, może to dobry pomysł? poza tym jest jeszcze bielizna modelująca, też powinna spłaszczyć boczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba ze sie rozbierac bedzie to przeciez nie zalozy takiej bielizny, bo ludzie zawalu dostana jak schaby z majtek wyleca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
kup sobie hoola-hop z wypustkami i zacznij machać po godzinie dziennie. Na pewno zredukujesz zauważalnie boczki przez te 2 tyg. Uważaj tylko na stawy kolanowe, jeżeli ważysz więcej, to mogą pojawiać się bóle. Wtedy kąp się w soli jodowo-bromowej - fajnie regeneruje. Mówię Ci, jak było na moim przykładzie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niełatwa sztuka
ćwicz na hula hop, jeżdzij na rolkach, tańcz twista, rób skrętoskłony i skłony do boku by wzmacniać boczne mięśnie talii połóż się na boku, podeprzyj ręką zgiętą w łokciu i unieś tułów tak by był w linii równoległej do podłoża w podparciu o łokieć i boki stóp, wytrzymaj kilka sekund w tej pozycji (trudne jesli ma się słabe mięśnie posturalne) potem ćwicz na drugi bok z rad kosmetycznych: wcieraj w brzuch i talię balsam ujędrniająco-wyszczuplający, zawiń to folią do żywności, trzymaj taki kompres pół godzinki do godziny podobny body wraping możesz zrobić z zaparzonych fusów z kawy ziarnistej z odrobiną imbiru i cynamonu ogranicz w diecie węglowodany jedz dużo białka i surówek, może uda Ci się w tej sposób stracić z 5 cm w talii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku myku na patyku
mięśnie brzucha te takie ze skrętami twister ćwiczenia z ciężarkami w dłoniach skosy, przysiady itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni987
Polecam Ci Twister&Stepper. Swój kupiłam na www.fitbay.pl . Teraz jest nawet promocja. Super sprzęt. Bardzo mobilizuje do ćwiczeń :) Na tej stronce znajdziesz też inny sprzęt jeśli Cię interesuje. Mają bardzo duży wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×