Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a wszystko to BO ciebie kocham

JEŚLI kogoś wkurza jego mama, niech to przeczyta

Polecane posty

Gość a wszystko to BO ciebie kocham

skopiowałam to z innego topicu, bardzo się wzruszyłam i dało mi do myślenia.... Moja mama zmarła 17 lat temu, miałam wtedy 13 lat, a ona zaledwie 35. Zmarła nagle, dzień przed jej śmiercią byłyśmy na długim spacerze z psem, to były nasze ostatnie chwile razem... Rano w sobotę obudził mnie głos taty jak wzywał pogotowie i mówił moja żona jest nieprzytomna proszę o pomoc, gdy chciałam zejść na dół, kazał mi zostać w swoim pokoju, tak strasznie się bałam, nie słyszałam lekarzy co mówią, później widziałam tylko jak wynieśli ją w czarnym worku.... Sekcja zwłok wykazała zawał.... Do dziś jak zamknę oczy widzę tylko ten czarny worek..... Dzisiaj mam 3 wspaniałych dzieci, kochającego męża. Ona taka byłaby szczęśliwa, tak bardzo lubiała małe dzieci, wiem, że moje dzieci miałyby prawdziwą babcię... ( niestety dziadków nie mają udanych, teściowa siedzi za granicą i ogranicza się do 1 telefonu w miesiącu, a dziadki mają ważniejsze sprawy). W tamtym tygodniu był dzień babci i dziadka w przedszkolu, tak bardzo mi było przykro, że to ja musiałam im zastąpić babcię i dziadka. Byłaby z nich taka dumna, tak strasznie mi jej brakuje, coraz bardziej... Zazdroszczę nawet tym co mówią moja mama tak mnie wkurza, wtrąca się do wszystkiego, a ja tak bardzo bym chciała żeby się wtrąciła.... oddałabym wszystko za jeszcze jeden spacer z nią .... Boże czemu jesteś taki niesprawiedliwy, dlaczego nie uśmiercasz morderców i gwałcicieli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lreads
moze wlasnie dlatego żebyś miała jak najlepsze zdanie o swojej mamie... Twoja mama patrzy na was z góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wszystko to BO ciebie kocham
Moja mama umarła 18.09. W szpitalu w wieku 46l. Miała infekcje nie do zwalczenia. Najgorsze jest to, że ona przeczuwała smierć. Była samotna matką i bardzo chciała żeby ktos z nią był cały czas..ale niestety praca, dojazdy itp i w rezultacie wiekszość czasu była sama. Nikt nie brał TAKIEJ mozliwości pod uwagę.. Po jej smierci znalazlam jej pamietnik. Pisała, że jest pogodzona z nadchodząca smiercią, ale że sie boi. Chyba nigdy sobie nie wybaczę, że w tych najwazniejszych momentach nie rzuciłam wszystkiego dla niej. Gdybym wiedziała, to wszytsko o czym pisała, a czego nie mówiła wprost, na pewno postapiłabym inaczej.W ogóle okazała się, że byla strasznie zdolowana, a ja tego nie widziałam, nie zainterweniowalam a może nie chciałam się wysilać.. ? Mam straszne wyrzuty sumienia, które nei daja mi spac po nochach Moja mamusia była moja powierniczka, przyjaciółką, wsparciem, zawsze mogłam na nia liczyć. teraz czuje, że umarła część mnie. Taka rana chyba nigdy się nie zagoi Strasznie mnie boli, że przed smiercią czula się tak źle i taka sama. Ja mam 25 lat i mam już mężą. Myslam ze teraz moja nowa rodzina jest dla mnei najwazniejsza, ale chyba jednak nie. czasami czuje, że chcialabym umrzeć i móc byc dalej znią Niby jest już lepiej i jakos znoszę towrzyskie pogadanki w pracy, ale codzinnie w nocy płaczę. Tak bardzo tęsknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość page up page down ,,,,,
A moja matka pije, i chciałabym zeby umarła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle o NIM pamiętam
A mój Ojciec zmarł, gdy miałem 13 lat. Dziś mam dzieci w tym wieku, ale ciągle o NIM myślę i ciągle o NIM pamiętam. Cholera, jakie trudne to wszystko. Był dobrym ojcem mnie i dla siostry i dobrym mężem dla mojej mamy. Mam dobre wspomnienia z dzieciństwa. Później nie było łatwo, mama sama nas wychowała. Jestem z Niej dumny. Tylko zawsze brakowało mi Ojca. Cholera jasna!, dlaczego nie umierają pijacy, bandyci i ci, którzy znęcają się nad rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad wieszzzzzz
cieszcie się z tego co macie, inni mają jeszcze gorzej, co z tego, że babci nie było na dniu babci, a skąd wiesz, że byłaby dobrą babcią, a może wpadłaby w nałóg alkoholowy i nie dość, że nie byłoby jej to jeszcze musiałabyś sie za nią wstydzić. Gdybać, to można w nieskończoność i samemu siebie nakręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia marynia
smutne rzeczy piszecie, ja się bardzo boję śmierci mojej mamy, jej starości, niedołęstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×