Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Hej my jeszcze w domku to napisze :-) u nas nocka cudna bo maly od 21.30 do 5.20h spal potem cyc i jeszcze od 6h do 9.30 kima,normalnie jestem tak wzspana ze szok. Ale dzis u tesciow pewnie nie bedzie juz tak piekmie... Creamyful trzeba troszke sie poswiecic i pomdczyc przy probie przestawiania dzieciaka i wprowadzaniu zasad ale uwierz ze warto ;) Mamucha czyli jednak smoczek o 4h dziala.?:-) Dziewczyny ale nie chce mi sie jeeeechac... bede za Wami tesknic przez ten weekend;) do poniedzialku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ,ze juz wszyscy wstali;) U nas nocka spokojna jak zasnal o 1 to budzil sie rowno co 3 godz czyli o 4,7 i 10 na cycka maz go pobawil przed praca troche i znow spi...Szczerze mowiac wyspalam sie,bo zjadl 10-15 min (nie chcial wiecej),odbilo mu sie i juz mial odlot do spania.W dzien chce go przetrzymac co 2 godz chociaz na tego cyca zobaczymy jak nam pojdzie.Dobrze,ze przynajmniej wie kiedy jest noc a kiedy dzien.U nas zimno i padalo,wiec spacer odpada. Ciezko jest mi go wybudzac,bo pozniej jest nerwowy i nie moge ogarnac bo sam nie wie czego chce. Brakuje nam mamy mojej jak cholera,nawet moj powiedzial ze przydalaby sie babcia...Od niedzieli kiedy wyjechala udalo mi sie dopiero wczoraj obiad ugotowac;/ a tak to jemy wszystko z zewnatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knika no właśnie mój weczorem jest aktywny, sami go zagadujemy, gugamy, kąpiemy itd więc tak od 20 do 23 - 24 nie daję mu usnąć i noc mam zawsze przespaną. Senioritka jeszcze troszkę i coraz lepiej będzie - no chyba ze zacznie się ząbkowanie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka i gotowaniem to teraz najmniej się przejmuj - mój syn będzie w górach to my pewnie na mrożonkach i chinskich zupkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marien...a daleko mieszkaja od Was,moze nie bedzie az tak zle zalezy jak znosi bycie poza domem? wazka...polec jakis film? mamucha...jak tam okres? wglowiesieniemiesci...co u Ciebie? Dziewczyny a wogole jak z kiolgramami u Was???? U mnie fatalnie 9 kg do zrzucenia,po porodzie tylko 4 kg mi zeszlo;/ A jak karmicie piersia to jecie owoce cytrusowe? Creamyful...jak to ciasto Ci wyszlo? Tak sie napalilam na nie,ze jak tylko maly sie unormuje to od razu je robie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dziś obejrzymy ten - http://www.kino.pecetowiec.pl/video/23501/Killing-Them-Softly--Zabi%C4%87-jak-%C5%82atwo-to-powiedzie%C4%87-2012-napisy Ja ze względu na Brada Pitta. A jakie lubisz? My ostatnio obejrzeliśmy Hobbita - nawet dobry ale wg mnie gorszy niż Władca Pierścieni. Co do kilogramów to u mnie b.słabo dlatego jutro idę na siłownię, bo obok mnie fajną otworzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój starszy syn pierwszy raz został sam z małym na 40 minut.Poszłam z psem, do apteki i sklepu. Jak wróciłam syn grał na kompie s mały w drugim pokoju leżał w łóżeczku i patrzył na karuzelę - ledwo weszłam już zaczął marudzić...ciekawe skąd wiedział, ze cycek już w domu i można się domagać::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i odwiedziny odwolalam. Małą zasnela o 6 rano a ja razem z nią spalysmy do 14 ztylko 2 pobudkami na jedzenie, o 8 i 11. Senioritka ciasto wyszło pyszne jak zawsze. A do masy nie dodaje olejku migdalowego za to 2 łyżki więcej cukru. Bo jak robiłam wg. Przepisu to było dla mnie mało słodkie. Pozniej podesle linki co jeedzcze robiłam z tej stronki bo teraz jestem na fonie. A Ty polecasz coś dobrego? Ja teraz na chrzciny 27 chce jakieś 2 ciacha zrobić. Robimy w restauracji, ale ciasta wolę domowe ;) zresztą wszystkie babcię i ciotki też coś upieka ;) Wogóle to zakladalam nawet osobny temat na kafe o tym- moja mama chce kupić złote kolczyki dla Michelle, ale ja odrazu powiedziałam że absolutnie, mój facet też sie oburzył.i mama stwierdziła że kupi łańcuszek z literką M. Ale teraz już sama nie wiem. Bo w sumie takie kolczyki mogą czekać latami e pudeleczku na moment kiedy Michelle zachce mieć przekłute uszka. Napewno nie zrobię tego bez jej zgody. A Wy co myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci juz napisałam, że za malutka na kolczyki jest. Medalik i łańcuszek lepiej ale też poczeka co najmniej do komunii. Ja wolę praktyczne rzeczy - chrzestna kupi krzesełko do karmienia i album do zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Creamyful...robilam takie czekoladowe ciasto,ciastka cynamonowe na swieta,paczki.Moim zdaniem,bez sensu zeby lezalo tyle lat w pudelku,a jak dorosnie to moze sie okazac ze nawet nie zalozy bo nie bedzie jej sie podobac co innego jakas pamiatka rodzinna po mamie lub babci...nie wiem rob jak uwazasz.Jak bym miala corke przebilabym jej uszka moze nie tak szybko ale przebilabym. wazka...widzisz jaka masz pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka tak pomóc to sama bym umiała - odłożyć do łóżeczka i wyjść z nadzieją że płakać nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chrzcimy w kosciele protestanckim, a do komunii nie bedzie szla, dopiero do bierzmowania, wiec nie bedzie okazji na dostanie medalika czy lancuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez nie obchodzimy w kosciele... A przebije jej dopiero jak bedzie swiadoma, np jak bedzie miala 4-5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodzin to chyba nigdy się w kościele nie obchodzi. Ale kolczyki to prezent na każdą okazję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W katolickich kosciolach obchodzi sie roczek w kosciele, sama tez mialam jak bylam mala, i moj brat. Tez sie idzie w bialych strojach. A co do praktycznych prezentow jak krzeselko do karmienia itd to ja nie lubie takich prezentow. Wole to wszytsko sama kupowac. Tak samo jak nie lubie gdy ktos jej kupuje zabawki. Pluszaki ok, ale nie zabawki. No chyba ze wczesniej sama wybiore cos i ta osoba kupi to co wybralam. Sama kupuje bezpieczne zabawki i tylko z Fisher price.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko ma 2 miesiące a Ty już kupujesz zabawki i tylko z FP? Kurde mój ma tylko jedną grzechotkę którą na gwiazdke dostał. To ja się nie spotkałam z roczkiem w kosciele - może to zależy od regionu Polski, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do prezentów każdy ma swój gust i swoje preferencje ale skoro pytałaś o opinię to wyraziłam swoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zabawek z FP to w niczym sie nie roznia od zabawek z innych firm jedynie wyzsza cena a to wszytsko jest MADE IN CHINA mam karuzelke z FP chinskie sybko sybko... wazka...ja bym sie cieszyla jakby ktos mu dal w prezencie krzeselko albo cokolwiek co wykorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
A my nie bedziemy mieki problemu ze chcinami bo ich wogole nie robimy :-) A co domprezentu to ja bym sie cieszyla z czegokolwiek takie krzeselko byloby jak najbardziej ok Moja ma juz z 10 grzechorek wszystko canpol babies albo jakies od kogos uzywane i na razie ma toengleboko w dupie a ma prawie 3:miechy Minwogole sie nie podoba przekowanie uszu u maluchow jest to dla mnie troszke tandetne i poczekam u niej jak juz bedzie na maksa swiadoma np 12-15 lat np ewentualnie o ile wogole bedzie chciala bo jej z tym nie bede cisnac Senioritka- no wydaje mi sie ze mi wrocila zwykla @ niestety szybkonna maksa tylo znowu bezbolesna i na maksa obfita :-) jak sie za ok miesiavc znowu powtorzy to bedbpewna ze to to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwłaszcza ze dziecko zabawką pobawi się 5 minut i rzuci w kąt. Mój syn miał różne, także i drogie zabawki a lubił się bawić pilotem, pękiem kluczy a z zabawek uwielbiał znikopis za 5 zł. Natomiast laptopy edukacyjne, auta sterowane radiem itd leża niechciane w piwnicy. Dlatego teraz nie będę przesadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma już pełno zabawek, maskotek. A najbardziej lubi hustawke na baterie z FP z muzyką i karuzela. Nie używam leżaczka bo wiem że by tam nie wylezala. Mam też piękną ręcznie strugana kołyske na zamówienie u dziadka mojego faceta. I małą odkladam tam jak zasnie na rękach, ale ona po max 15-20 min sie budzi. A zabawek dlaczego nie macie. Ja mojej pokazuje różne i się bawie, puszczam melodyjki, świecę światełkami a ona sie cieszy i jest bardzo zaintetesowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Creamyful - napisałam wyżej dlaczego nie kupuję.Mój syn miał tony zabawek, których nie używał. Do dzisiaj ma dwa duze pudła plastikowe-nie pozwala wyrzucić ale się już nie bawi:) A wiesz jakie zabawki rozwijają inteligencje dziecka? Takie przy których używa wyobraźni - zwykłe drewniane klocki jak kiedyś były czy garnek i łyzka a dziecko wyobraża sobie instrument muzyczny. Mój ma w dupie maskotki, które mam jeszcze po synu - bardziej interesuje go baran na pościeli i lampka nocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×