Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Gość knika
Dziewczyny czy któraś miała u malucha goraczkę po szczepionce? Antoś ma 38 i nie wiem czy czekać czy zacząć zbijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja małego biorę w nocy (zazwyczaj nad ranem) do łóżka i tak już zostaje - nie odkładam go bo po prostu często usypiam. W wanience zawsze ma uszy zamoczone, czapki nie nosił nigdy w domu. A pieluchy miałam fajne z tesco GAGA, z tych Dada nie jestem zadowolona, zawsze wilgotne są i przepuszczają wielkie kupy małego. Tez dostałam 4 wielkie paki pampersów ale od 4 kg do 9 kg więc kupowałam inne. I chyba jeszcze ostatnią paczkę do 6kg kupie - spróbuję z Lidla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) my wczoraj mieliśmy wizytę u pediatry, z Małą wszystko ok a wazy juz 4780 :D i ma 55 cm :) całą wizytę się uśmiechała i robiła "buziaczki" :) Meli też nie śpi w czapce, spała tylko dwie doby po porodzie w szpitalu, potem nie zakładałam ani razu a na wyjście tylko kilka razy bo tu w uk zimy nie ma, jest ciepło a ja robię wszystko by Małej nie przegrzewać..tu dzieci o tej porze roku wybiegają ze szkół w mundurkach i z gołymi nogami a chłopcy z krótkimi rękawami :P z pępkiem to wg nie miałam problemów, klamerka odpadła po tygodniu a potem jedynie kilka razy był zaczerwieniony to wodą przemywałam i tyle. nam Meli tańczy już w łóżeczku, przesuwa się w każdą stronę ale na bok się jeszcze nie przewraca, na Naszym łóżku próbuje bo jest inny materac a na brzuszku to nie lubi za bardzo leżeć, główkę podniesie na chwilę ale potem jest bunt :) jak jej kładziemy na twarz pieluszkę i zabieramy to ma radochę, słuchamy dużo muzyki ale nie jakiejś dla dzieci tylko to czego sami słuchamy, jak gugamy to Mała próbuje powtarzać ale się wścieka strasznie jak nie może wydusić z siebie dźwięku i zwykle wychodzi, buu, guu, puu, i inne takie śmieszne :) ja rano ok 7-8 jak Mała zje to już się nie kładę aż do wieczora jak zaśnie, zawsze coś mam do zrobienia a jeszcze dla przyjemności coś poczytać, obejrzeć lub poćwiczyć :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) my wczoraj mieliśmy wizytę u pediatry, z Małą wszystko ok a wazy juz 4780 :D i ma 55 cm :) całą wizytę się uśmiechała i robiła "buziaczki" :) Meli też nie śpi w czapce, spała tylko dwie doby po porodzie w szpitalu, potem nie zakładałam ani razu a na wyjście tylko kilka razy bo tu w uk zimy nie ma, jest ciepło a ja robię wszystko by Małej nie przegrzewać..tu dzieci o tej porze roku wybiegają ze szkół w mundurkach i z gołymi nogami a chłopcy z krótkimi rękawami :P z pępkiem to wg nie miałam problemów, klamerka odpadła po tygodniu a potem jedynie kilka razy był zaczerwieniony to wodą przemywałam i tyle. nam Meli tańczy już w łóżeczku, przesuwa się w każdą stronę ale na bok się jeszcze nie przewraca, na Naszym łóżku próbuje bo jest inny materac a na brzuszku to nie lubi za bardzo leżeć, główkę podniesie na chwilę ale potem jest bunt :) jak jej kładziemy na twarz pieluszkę i zabieramy to ma radochę, słuchamy dużo muzyki ale nie jakiejś dla dzieci tylko to czego sami słuchamy, jak gugamy to Mała próbuje powtarzać ale się wścieka strasznie jak nie może wydusić z siebie dźwięku i zwykle wychodzi, buu, guu, puu, i inne takie śmieszne :) ja rano ok 7-8 jak Mała zje to już się nie kładę aż do wieczora jak zaśnie, zawsze coś mam do zrobienia a jeszcze dla przyjemności coś poczytać, obejrzeć lub poćwiczyć :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wgłowiesieniemiesci- ja śpię dłużej bo chodzę spać ok północy. Za 2 dni ferie i ja troszkę więcej luzu będę miała - syn jedzie na narty:) Skończyliśmy serial i musimy jakiś nowy znaleźć. Polecicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wczoraj Meli jest na pieluchach nr 3 w przedziale 4-9kg bo te z rozmiaru 2 juz się na boczkach nie dopinały jak trzeba a do tego po zmianie pieluchy zaraz miała zasikane body to tak 3 razy ją przebierałam i wysłałam męża po 3 i już jest dobrze :) mam teraz ok 50 szt pieluch nr 2 i muszę gdzieś schować bo przecież nie wyrzucę :O a uzywam takich jakie tu mam w pobliskim supermarkecie, nie kupuję w polskich sklepach bo ceny są dużo wyższe a na te co kupuję cały czas promocje :) a Mała ani razu nie miała odparzonej pupy, niczym jej od urodzenia nie smarowałam, tylko woda i chusteczki Pampers bo po J&J miała niestety krostki to odstawiłam i od razu zniknęły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wczoraj Meli jest na pieluchach nr 3 w przedziale 4-9kg bo te z rozmiaru 2 juz się na boczkach nie dopinały jak trzeba a do tego po zmianie pieluchy zaraz miała zasikane body to tak 3 razy ją przebierałam i wysłałam męża po 3 i już jest dobrze :) mam teraz ok 50 szt pieluch nr 2 i muszę gdzieś schować bo przecież nie wyrzucę :O a uzywam takich jakie tu mam w pobliskim supermarkecie, nie kupuję w polskich sklepach bo ceny są dużo wyższe a na te co kupuję cały czas promocje :) a Mała ani razu nie miała odparzonej pupy, niczym jej od urodzenia nie smarowałam, tylko woda i chusteczki Pampers bo po J&J miała niestety krostki to odstawiłam i od razu zniknęły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam jak starszego syna smarowałam oliwką J&J to był cały wysypany chrostami. Po co oni takie rzeczy produkują? A co do rozmiaru pieluch to też jest różnica, np te happy niby ten sam rozmiar a były dużo mniejsze od pampersów 3-6. Ja sprawdzę jeszcze te lidlowskie - dzis na zakupach będziemy ( podobno za 6,5 można kupić 16 sztuk) a potem już te większe otworzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Heja Knika- mnje straszono ze oo szczeoieniu moze byc temp i polozna dala jakas ulotke z lekarstwem anty Ja dalej na dada bo mi odpowiadaja mala ie robi az tak ekstremalnych kup :-) na nocke zakladamy 3 a w ciagu dnia i tak b czesto zmieniam wiec raczej nie ma opcji by cos wypadlo Ale jestem ciekawa tych z lidla wazka przetestuj :-) i sie pochwal Mala u nas znowu od 20 spala i na dobr obudzila sie ok 9 teaz znowu kima :-) postanowilam oduczyc ja 'wstawania' o 4 bo to bez sensu tylko zmiana pieluchy nic prawie nie je i idzie od razu spac a mnie tylko wybudza Np kaplie malej u nas przebiega dosc szybko bo mimo dogrzewania pokoju malej po prostu zimno i siencala telpie ale za to delektujemy sie porankami kiedyy ja przebieram dlugo wybieramy ubranka bawimy sie itd Wy macie jakies rytualy z maluchami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha...ja mialam wczoraj rytual z malym od 20 do 2 w nocy nie spal chyba kolka.brzuszek jak balon nad ranem dopiero zafajdal pieluche. Uzywam tylko Pampersa pieluch,w szpitalu byly Libero i tez dobre.Spi maly w lozeczku,w dzien czasem w wozku w salonie,nad ranem go biore do lozka i tak spimy razem bo zawsze mi sie zasnie.Idziemy zaraz na spacer.Nie moczylam tego pepusia wczoraj i widze ze lepiej jest bo mu sie zasuszyl. Co jaki czas karmicie piersia w jakich odstepach czasu?Bo moj zamiast ssac piers to 5 min-10min mu to zajmuje a pozniej zasypia i za nic w swiecie nie moge go dobudzic a jak juz obudze to jest wkurzony.Nie wiem czy sie najada czy nie.W sobote wazyl 4,530 wiec dobrze przybiera na wadze.Potrzebuje duzo uwagi,sam dlugo sie nie zabawi.Nic nie moge przy nim zrobic,co zaczne to jest darcie.... mamucha....ja tez dogrzewam pokoj malego,bo u nas kaloryfery wlaczaja dopiero pod wieczor a caly dzien jakby nie bylo jest chlodniej i tez nie moge go brac wszedzie ze soba zeby sie nie zaziebil.Zaraz idziemy na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha...ja mialam wczoraj rytual z malym od 20 do 2 w nocy nie spal chyba kolka.brzuszek jak balon nad ranem dopiero zafajdal pieluche. Uzywam tylko Pampersa pieluch,w szpitalu byly Libero i tez dobre.Spi maly w lozeczku,w dzien czasem w wozku w salonie,nad ranem go biore do lozka i tak spimy razem bo zawsze mi sie zasnie.Idziemy zaraz na spacer.Nie moczylam tego pepusia wczoraj i widze ze lepiej jest bo mu sie zasuszyl. Co jaki czas karmicie piersia w jakich odstepach czasu?Bo moj zamiast ssac piers to 5 min-10min mu to zajmuje a pozniej zasypia i za nic w swiecie nie moge go dobudzic a jak juz obudze to jest wkurzony.Nie wiem czy sie najada czy nie.W sobote wazyl 4,530 wiec dobrze przybiera na wadze.Potrzebuje duzo uwagi,sam dlugo sie nie zabawi.Nic nie moge przy nim zrobic,co zaczne to jest darcie.... mamucha....ja tez dogrzewam pokoj malego,bo u nas kaloryfery wlaczaja dopiero pod wieczor a caly dzien jakby nie bylo jest chlodniej i tez nie moge go brac wszedzie ze soba zeby sie nie zaziebil.Zaraz idziemy na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj probowalam dac mu mleko z butelki Humana i nie smakuje mu,wkurza sie i nie chce jesc.A juz myslalam ze chociaz w nocy dluzej pospimy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj probowalam dac mu mleko z butelki Humana i nie smakuje mu,wkurza sie i nie chce jesc.A juz myslalam ze chociaz w nocy dluzej pospimy;/ Cos mi sie net zacina i wyslalam podwojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam bardzo długiego posta i mi nie wysłało bo niby hasło błędne i nie chce mi się pisać od nowa. Napisze tylko odnośnie pieluch - nie zmieniam w nocy i od 23 do 9 ma tą samą pieluchę i nie jest nasikane bo on w nocy nie je tylko najwyżej nad ranem parę łyków pociągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka mój czasem tez przy cycu chce poleżeć i wiem że nie jest najedzony i jak mi się nie chce go budzić to kładę się - włączamy film i on przy cycku śpi i czasem possie. Tylko że teraz już nie beczy jak nie śpi tylko leży w bujawce lub w łózeczku - nakręcam karuzelę lub leży i guga więc nawet jak potem trochę przy cycu poleży to mi to nie przeszkadza. Teraz śpi od 9.00 i ja zamiast cos porobić to na necie siedzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! My wlasnie wrocilismy z wazenia, Filip wazy rowne 6000g :) Wczoraj jak pisalam po 20 ze zasnal to oczywiscie zdazylam sie wykapac i sie obudzil ok 21.. dostal cyca i jak o 22h zasnal tak obudzil sie dzisiaj dopiero o 6.30h. My tez w nocy nie zmieniamy pieluchy dopiero rano jak maly sie obudzi i wcale nie ma duzo nasikane wtedy o ile wogole. My juz od tygodnia jedziemy na pampersach rozm.3 i o wiele lepiej trzymaja kupke niz rozmiar mniejsze. Wczoraj tak mi sie okichal wieczorem maly ze drugi raz go kapalam i body do smietnika odrazu polecialy bo nie mialam ochoty prac tak ufajdanego ciuszka. Chyba pierwszy raz az tak sie okichal.. Ja nie dogrzewam jakos specjalnie pokoju do kapania, mamy stale 21-22 stopnie, ale za to nad przewijakiem mam taka lampe grzejaca i wten sposob zaawsze dajemy sobie czas po kapieli na masaz calego maluszka + wcieranie balsamu + czesanie i glupotki zwiazane z zabawa :) senioritka ja piersia karmie tak jak juz wczesniej pisalam co 3 a nawet czasem co 4h i maly nie wola predzej chyba ze z jakiejs przyczyny niedoje wczesniejszego posilku. mamucha a przy tym budzeniu nad ranem o 4h jak piszesz ze nie je duzo malutka to nie wystarczy jej smoczek np? ja kilka razy probowalam tak filipa jak mi sie o 3h budzil i ze smoczkiem po 10 minutach zasypial i juz teraz kilka nocy z rzedu budzi sie dopiero po 5h. Ja uciekam teraz robic jakis obiad a potem uciekamy na dlugi spacer, a Wy jakie plany dziewczyny macie? Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! My wlasnie wrocilismy z wazenia, Filip wazy rowne 6000g :) Wczoraj jak pisalam po 20 ze zasnal to oczywiscie zdazylam sie wykapac i sie obudzil ok 21.. dostal cyca i jak o 22h zasnal tak obudzil sie dzisiaj dopiero o 6.30h. My tez w nocy nie zmieniamy pieluchy dopiero rano jak maly sie obudzi i wcale nie ma duzo nasikane wtedy o ile wogole. My juz od tygodnia jedziemy na pampersach rozm.3 i o wiele lepiej trzymaja kupke niz rozmiar mniejsze. Wczoraj tak mi sie okichal wieczorem maly ze drugi raz go kapalam i body do smietnika odrazu polecialy bo nie mialam ochoty prac tak ufajdanego ciuszka. Chyba pierwszy raz az tak sie okichal.. Ja nie dogrzewam jakos specjalnie pokoju do kapania, mamy stale 21-22 stopnie, ale za to nad przewijakiem mam taka lampa grzejaca i wten sposob zaawsze dajemy sobie czas po kapieli na masaz calego maluszka + wcieranie balsamu + czesanie i glupotki zwiazane z zabawa :) senioritka ja piersia karmie tak jak juz wczesniej pisalam co 3 a nawet czasem co 4h i maly nie wola predzej chyba ze z jakiejs przyczyny niedoje wczesniejszego posilku. mamucha a przy tym budzeniu nad ranem o 4h jak piszesz ze nie je duzo malutka to nie wystarczy jej smoczek np? ja kilka razy probowalam tak filipa jak mi sie o 3h budzil i ze smoczkiem po 10 minutach zasypial i juz teraz kilka nocy z rzedu budzi sie dopiero po 5h. Ja uciekam teraz robic jakis obiad a potem uciekamy na dlugi spacer, a Wy jakie plany dziewczyny macie? Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Marien- wlasnie ta metode smoczkowa chce zastosowac zeby ladnie od tej 23 do ok 6 rano a hie mala jeszcze je caly czas jest wielki glodomor My w pt na 2 sczepienie i wtedy sie dowiemy ile wazy dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, my wlasnie wrocilysmy z pierwszej wizyty u lekarza :) mala ma juz 56cm i wazy 5145gram :) przy okazji lekarka wypisala mi recepte na tabletki anty :) od jutra zaczynam. Nie zdecydujev sie chyba na kolejne dziecko. Mojemu tez juz 3 wystarczy ;) Co do pampersow to ja uzywa Pampers New Baby 3-6kg, dostalam paczke Libero od tesciowej i sa okropne... jakies twarde, drapiace i preciekaja....Nie polecam! Moja zasnela wczoraj o 22 i od 2 do 8 rano nie spala. o 8 zasnela do 10.30 a pozniej zaczelysmy szykowanie do lekarza. Teraz idziemy razem odsypiac. Ja spalam tylko od tej 8 do 10.30 :( masakra Moja je co godzine, dwie.. a czasem co pol ! z butli to max 60 ml zje na jeden raz, a jak z cycka to max 5min ciagnie i zasypia. W nocy budzi sie co godzine , dwie. Max to 3godz. Ale lekarka powiedziala ze mam jej dawac tak jak chce, widocznie takie jej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, my wlasnie wrocilysmy z pierwszej wizyty u lekarza :) mala ma juz 56cm i wazy 5145gram :) przy okazji lekarka wypisala mi recepte na tabletki anty :) od jutra zaczynam. Nie zdecydujev sie chyba na kolejne dziecko. Mojemu tez juz 3 wystarczy ;) Co do pampersow to ja uzywa Pampers New Baby 3-6kg, dostalam paczke Libero od tesciowej i sa okropne... jakies twarde, drapiace i preciekaja....Nie polecam! Moja zasnela wczoraj o 22 i od 2 do 8 rano nie spala. o 8 zasnela do 10.30 a pozniej zaczelysmy szykowanie do lekarza. Teraz idziemy razem odsypiac. Ja spalam tylko od tej 8 do 10.30 :( masakra Moja je co godzine, dwie.. a czasem co pol ! z butli to max 60 ml zje na jeden raz, a jak z cycka to max 5min ciagnie i zasypia. W nocy budzi sie co godzine , dwie. Max to 3godz. Ale lekarka powiedziala ze mam jej dawac tak jak chce, widocznie takie jej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak Was czytam to az mi sie marzy zeby tyle godzin przespal.My wrocilismy ze spaceru,dostal cyca i znow spi.Odsypia pewnie nocke a wieczorem pewnie powtorka.W nocy zmieniam mu pieluche ze 2 razy. marien...on wlasnie za kazdym razem niedojada bo je 10 min gora i wielce zmeczony jest i spiacy,dlatego mi sie tez budzi czesto. wazka...na zalukaj jest dobry film ;Brzemie zla; warto obejrzec,nawet mi sie wczoraj udalo;) Wlasnie ktora uzywa pieluch Pampers?chcialam dzis kupic 3 tak zebym miala w razie czego juz wieksze i sa dwa rodzaje ActiveFit3 i BabyDry3 ktore lepsze??? Te BabyDry pewnie lepiej wchlaniaja...ale moze uzywala ktoras? Dzis zadnych planow nie mam wstawilam drugie pranie i kolejny dzien sama.Maz w pracy po 14 godz wroci okolo polnocy;/Trudno mi cokolwiek zaplanowac bo nie wiem co mnie czeka wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
creamyful...mam dokladnie to samo w nocy co 2 3 godz w dzien gorzej jest bo co pol godz i pol godz spi a kolejne pol godz go usypiam bo w dzien ciezko zeby sam usnal;/ Kurde napisalam taki dlugi post i nie wyslalam... Dzis chcialam kupic Pampersy z Pampersa 3 wieksze zeby miec na wszelki wypadek wielkiej kupy;) i sa dwa rodzaje ActiveFit3 i BabyDry3 i ktore lepsze miala ktoras? BabyDry chyba lepiej wchlaniaja wilgoc a ActiveFit dla aktywnych dzieci czy co? Mojego musze ciagle przykrywac bo kopie nogami ciagle sie odkrywa. wazka...polecam Ci film ;Brzemie zla; udalo mi sie wczoraj nawet obejrzec.Na zalukaj jest. Planow na wieczor nie mam,pewnie jak zwykle pogadam z rodzinka na skypie moze jakis film o ile maly pozwoli... Teraz wstawilam drugie pranie i maly sie juz przebudza;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpierdziela mnie dzis to kafe,sprawdzalam czy wyslalam post i nie bylo i natrudzilam sie zeby napisac drugi i okazalo sie ze ten pierwszy jest i sa 2 podobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka, to mamy tak samo przerabane ;( musze zaczac ja jakos przetrzymywac moze z tym jedzeniem co godzine czy pol... Moze zaczne dawac co 2godz, a jak sie bedzie domagac to bede ja zagadywac i zabawiac... sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
Witam :) jakoś przetrwaliśmy noc, ale mały z tą gorączką był pocieszny az go nagraliśmy. Gadał jakby był naćpany no i nie spał od 16 do 24, dobrze że nie płakał przy tym. Dzisiaj jest taki trochę marudny, oczka mu się zamykają a on nie może zasnąć. Wieczorem wybieram się na wizytę pierwszą od porodu do lekarza i też chyba trzeba pomyśleć o jakiś anty bo nie powiedziane, że teraz przez kolejne 5 lat nic nie bedzie :) A przy okazji dzisiaj zaliczyłam też fryzjera i od razu czuję się lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meli je co 2-3 h, 14-15 spacer,20-21 kąpiel a ok 22-23 już śpi do 7-8 rano, taki schemat utrzymuje się od min 1,5 tygodnia i bardzo mi odpowiada :) mam czas dla Małej, dla siebie i dla męża :) poza tym plus taki, że Mała nie zanosi się płaczem jak mnie nie widzi, potrafi posiedzieć w leżaczku, w łóżeczku, na macie a ja moge ogarnać to czy tamto :) kapiele u nas są bardzo przyjemne, Mała jest zwykle spokojna a jedynie marudzi przy ubieraniu bo pewnie chłodniej jest jej trochę, marudzi przy obcinaniu pazurków i czyszczeniu noska ale zawsze jej tłumaczę takim poważnym głosem, że robimy ważne rzeczy i teraz nawet jak pomarudzi to nic jej to nie da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka my uzywamy pampers babydry 3 i jak dla nas to lepszych nie ma. Sa super chlonne i nic nie przepuszczaja. No moze czasem kupa malemu bokiem gdzies pojdzue ale przy jego cisnieniu i ilosci to chyba zadna pielucha by nie dala rady:-) a activfit jeszcze nie probowalismy. Mysle ze od rozmiaru 4 bedziemy inne rodzaje pampers probowac. Dzisiaj chyba caly dzien kafe szwankuje wiec nie rozpisuje sie dalej i uciekam robic salatke owocowa na kolacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Wglowiesieniemiesci widze ze u nas maluchy maja podobny schemat dnia i nocy z tym ze u nas kapanie po 19 wlasnie siemzaraz zabieramy za mala Ciesebsie bo mala sie coraz bardziej chachasna robi dzis pol dnia gadala do siebie i do maskotek a pozniej przed drzemka plakala i marudzila i nie wiedzialam o co jej chodzi ale w sumie wyszlo ze chciala sie po prostu przytulic :-) wiec zapakowalam ja w chuste i z nia krzatalm sie po domu Zrobilam kolejna weryfikacje ubranek na rozm 68 i wyzej bo na 62 robia sie juz na maksa za male Od dzis zaczynam oduczac jej tego budzenia o 4 zeby jednolucie przespala bez mojej intewencji od 24-do 7-8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Super napisalam dlugie posta i mi nie wyslalo cos sie dzis na maksa kafe tnie Wglowiesieniemiesci- widze ze struktura dnia wyglada b podobnie jak u nas i mala tez b dobrze tak funkcjonuje tylko ze ja kapiemy po 19 bo jak po 20 to sa cyrki do 24 dzis ja bed oduczac tej pobudki o 4 metoda na smoczek bo chce by bez mojej intewencjimspala jednolicie odm24-7lub8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... Kupiłam w lidlu te lidlowskie pieluchy (16 za 6.50) ale rozmiar 4-9 kg jest ogromny - sięgają małemu prawie pod pachy a rzepy to jeden na drugi mogę założyć...no chyba że mój mały jest taki krótki. Ma na sobie więc jutro ocenię. Senioritka - ja sama ten film sobie obejrzę bo mój mąż stwierdził ze ma za niską ocenę na Film Web ( 4,5 chyba) W ogóle mój mały mając 2 miesiące jest taki jak mój pierwszy syn przy urodzeniu - 57cm i 4530kg - i nie wiem jak on w brzuchu się mieścił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×