Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Gość ka85
mamucha 10 zl to cena wywolawcza i trzeba licytowac. ustalona ma cene minimalna ale my nie mozemy wiedziec ile ona wynosi. za to na dole aukcji napisala ze jesli cena aukcji prezkroczy 300 zl to dodaje krem na rozstepy jako gratis. czyliu mozna sie domyslac ze oczekuje ze ktos jej wkasnie tyle za ta pake zalaci wiec i cena minimalna jest w takich granicach. a za mniej niz ona cene minimalna ustawila nie mozna kupic nawet jesli Ty zalicytujesz jako ostatnia i licytacja sie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U nas noc super... :) zmieniamy mleko i nie wiem czy zmiana tak dobrze nam nie wychodzi, na bebilonie wytrzymywała 3h max do 4h a teraz po 5h! I mniej ulewa, choć wczoraj u Ważki dała popis koszulka mokra że wykręcać można :) Mamucha ja też jestem na etapie szukania kogoś kto wyczyści narożnik bo cały od mleka i jakiś innych zabrudzeń po jedzeniu. Co do dostawania prezentów to ja nie dostałam ani przy pierwszym porodzie ani teraz, choć moja mama uważała, że jak to, że mi nie podziękował... Był przy urodzeniu synka i to się dla mnie liczyło bo wspierał mnie bardzo i pomagał więc dla mnie to było najważniejsze a nie jakaś pierdołka czy kwiaty które za 2 dni do kosza pójdą. Teściowa przy synku w pierwsze odwiedziny 100zł wsadziła pod poduszkę. dziś z komody małej wyciągnęłam siatkę za małych ciuszków, moja przy Waszych to kruszynka-tak jak Hubi waży 5300. A i za pranie się wzięłam-3! pralki naszykowałam ale w tym wszystkie kocyki,3 śpiworki pościelki, pieluchy i ciuszki :) Na obiadek dziś piersi z serkiem topionym w sosiku z kremówki- jak tłusto to tłusto ;) Pączka zjadłam 1 ale jeszcze czekają, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ka- fakt :) to raczej oleje te aukcje, bo nie bede za 300 kupowac, za 20pln luz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziolek to super,że po tym mleku małej jest lepiej. Mój dzisiaj mało śpi, po 30, 40 minut max...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluch mi się dzisiaj buntuje i spi po kilka minut. Juz nawet próbowałam go na rękach uśpić bo mam kupę roboty, a on się do mnie zawadiacko śmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziołek a na jakie mleko zmieniasz? I sama zmieniasz czy w porozumieniu z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
knika wazka wiec teraz zrozumienie co oznacza caly dzien poswiacac uwage dziecku:) ja tak mam codziennie. 30 czy 40 min drzemki to ja juz uznaje jako dlugie:) za to moj wyjatkowy juz po dwoch drzemkach. jedna godzinna a jedna poltorej godzinna!!:) juz obiad przyszykowany prasowanie zrobione, no tak to mozna sobie pozyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
ciekawe co u senioritki, dawno jej nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja dzisiaj wszystko robiłam szybko, to co mogłam z nim na rękach to zrobiłam, potem on w bujawce i ja odkurzałam i myłam podłogi a jak w koncu wysprzątałam to on bezczelnie zasnął. A teraz jest z mężem na spacerze a ja zaraz muszę młodego przepytać na sprawdzian z historii także miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melka dzis tez marudna przez ten katar.mimo to ogarnelam dwa prania.ugotowalam obiad.na blysk umylam lazienke bo zbieralam sie od paru dni.Melka w lezaku po calym mieszkaniu ze mna wedroeala bo wyszlam z pokoju i zaraz byla maruda ;-) Dostalam dzis list z zaproszeniem na szczepienie i dopiero na 19go a powinno byc wczesniej moim zdaniem.jutro musze sir dowiedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubcio też ze mną w bujaczku wędrował i jeszcze gadałam lub gwizdałam by mnie słyszał:) A teraz spał parę godzin jak już nie miałam nic do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knika zmieniam na hipp, nasza pediatra wie bo w internecie nie znalazłam odpowiedzi jak wprowadzać inne mleko i byłam w kontakcie z pediatra, pytałam czy dobre mleko wybrałam i czy ona jakieś poleca to nic już nie odpisała. Ale przyznaje że zaczęłam zmieniać zanim się skonsultowałam. Ja z synkiem byliśmy na baliku, miałam przynaj mniej trochę gimnastyki przy tych tańcach przedszkolnych :) a teraz błogie lenistwo, Tośka wykąpana, w łóżeczku, właśnie skończyła grać karuzela i cisza ale jeszcze nie śpi ale wtulona w pieluchę i czuje odlot w powierzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po kąpieli i mała usunęła przy cycu. No i będzie spałaj już jakoś do 10-11. Oczywiście z pobudkami na cyca. A ja ogarniam dom z mama. Jutro moja rodzinka wyjeżdża. Iz jednej strony trochę sie cieszymy bo jednak 2 tygodnie to zdecydowanie za długo. Nie lubię jak mi sie pełno osób krzata, a tym bardziej jak jeszcze każdy coś innego mi doradza. Co do ubranek dla małej to ja nakupowalam pełno niepotrzebnych rzeczy. W większości chodzi tylko po 1-2 razy. Już też uzbieralam cały wor za małych rozm. 50 i 56. My już zaczynamy 62 nosić ;) wczoraj jej trochę na allegro kupiłam już 68. a pampersy nadal 2. Ciemieniucha zniknęła tydzień temu na dobre jak narazie. Mam nadzieję. A jak tam u Was sytuacja wieczorna? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A katar moja dostała po jakoś 2tygodniach i tak już 2 miesiące trwa. Lekarka mówi że nic na to nieporadzę.Regularnie tylko otrivin i czyszczenie noska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mala przespala caly dzienz przerwa 13-16 nie wiem o co chodzi, pozniej przed kapiela ledwo ja wybudzilam le poszlo, teraz wypila 190ml i poszla spc...ze smoczkiem....wiec nie wiadomo jak sie sprawy dalej potocza wszystko jeszcze moze sie zmienic :P a ubranek to mam optymalnie nie liczc calego wara tych niepotrzebnych, niewygodnych ktore niby dobre ale ich malej nie zaloze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
madziolek ja tez mysle o zmianie mleka. jestem na nan pro bo to jedyne ktore tu moge dostac ale planuje kupic teraz ich mleko APTAMIL i zobaczymy. mi chodzi o to tylko aby biedactwo kupy mogl zrobic bo tak mi sie meczy az mi go szkoda :( moj maly tak sie rozwyl na wieczor ze nie bylo sposobu wytrzymac do 20 z kapiela i cala reszta wiec o 19.30 juz kapiel byla i o 19.45 juz w lozeczku. zasnal na pol godziny i teraz z powrotem przebudza sie wiec zabawa ze smoczkiem... i znowu o 4 zjadl mi 120 a od 6 ledwo 60ml i to w ratach :/ ehh wczesniej martwilam sie ze je za duzo a teraz ze za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja dopiero teraz, bo cały dzień poza domem, Mała dzielnie to zniosła i była bardzo grzeczna. Byłyśmy u moich rodziców, na zakupach i potem znowu u rodziców. Mąż po nas przyjechał o 19:00. Mała już śpi:) Jeśli chodzi o prezent od męża to nic nie dostałam:) W tej kwesti zgadzam się z madziolkiem, dla mnie ważne było, że był ze mna podczas porodu choć wcześniej zarzekał się, że nie da rady:) ja nie szalałam z zakupem ubranek, ma tyle ile potrzeba. Zjadłam 3 pączki dzisiaj, które w dniu dzisiejszym podobno nie tuczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziolek ja od pierwszego dnia życia mojego malucha podaję hipp i raczej obywa się bez problemów- kupka jest codziennie i brzuszek nie boli, ale mój też ulewa tylko ostatnio jakby mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha miałam zjeść tylko jednego pączka ale przyszła mama i poszłyśmy jeszcze po jednym sobie kupić- teraz jestem zła bo miałam schudnąć do chrzcin a czasu mam coraz mniej!!! ale za to zaliczyłam solarium bo przez rok miałam na nie embargo, a teraz to tylko tyle żeby tak blado na chrzcie smyka nie wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ka85 to szkoda, że nie masz możliwości kupienia hipp bo tam jest takie specjalne mleko comfort, które ułatwia wypróżnianie i pomaga gdy maluch ma wzdęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ka85 ja na samym początku dawałam Małej aptamil, niestety miała kolki i zmieniłam na SMA i jest ok od 2,5 ms na tym jest, Mała nie am kolek mleko jest z dodatkiem kwasów OMEGA i wpływa dobrze na trawienie ja dziś 2 pączki zjadłam..na szczęście małe to nie mam wyrzutów sumienia :D miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojej podaje czasem.Nan jak nie mam mojego odciagnietego akurat i wydaje mi się ze dzięki niemu właśnie mała robi kupkę. Bo jak jest tylko na moim to robi co 3 dni a jak dam jej mm to robi w ten sam dzień. A ostatnio dałam na sprobowanie herbatke hipp i miała zatwardzenie 4 dni i po czym mega biegunka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Moja córka pije bebiko, nie ma zaparć, dopajam ją również herbatkami Hipp i wszystko jest w porządku:) Noc do 5 minęła spokojnie, a od 5 mała wierciła się, popłakiwała i do 8 nie spała, teraz sobie to odbija i smacznie śpi:) Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Matyska pije bebilon 1- kupuje puche 800g bo jest najbardziej oplacalna (wychodzi taniej jak bebiko), kupuje w tesco zzwyczaj bo jest najtaniej i dopija ostatnio herbatka Hipp nock srednia b obudzila sie o ok 3 i 6 z wielkim rykiem i nie mogla jej uspokoic ani butla ani smoczek, jak juz j ogarnelam i wypila to szla grzecznie spac teraz eszcze w pidzamce siedzi w bujaczku i guga do zabawek i w nie wali i je probuje lapac ja dzis kupe roboty mam wiec nie bedewiszec na kompie :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dziwną mieliśmy noc, bo Maluch obudził mi się koł 3 i płacz i nie wiadomo czemu bo to nie był czas karmienia. Ale mamy już na niego sposób- wystarczy jedna kropelka kropli na kolki i jest cisza. Antek nie ma kolek, ale jedna kropla wystarczy żeby go uspokoić- mąż twierdzi, że płacze bo mu się chce coś słodkiego i dlatego kropelka pomaga :) Co do herbatek to też daję hipp raz dziennie bo mały raczej nie chce nic oprócz mleka pić i jeszcze nigdy nie mieliśmy problemu z kupką- jest codziennie i to tak od urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja też nie będę wisieć bo mamy szczepienie dziś i muszę ogarnąć siebie i małego:) Mały też nie miał wcześniej problemów z kupą - co wieczór jedną walnął. Tak od tygodnia, półtora coś się zaczęło dziać - dziś o to na wizycie spytam. Spał jak zawsze - od 23 do 9.30 z cycem o 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U Nas noc sopko, jak zjadła o 18, po 19 kąpiel, dałam jej herbatkę żeby brzuszek lepiej popracował i tak jak pisałam że zasypia to usnęła i spała do 3.20, i teraz nie wiem czy coś Jej dolega że tyle śpi czy to mleko tak działa... później spała do 6.40, butla, kupa-zielona co mnie zaniepokoiło i nynała do 8.20, teraz znowu spać poszła bo marudna. O 9 przebrałam z piżamki, poleżała na golaska, pogadałyśmy a jak wycierałam Jej szyję to się w głos roześmiała tak dlugo :) Ubrałam bodziaka, oklepałam, i tak z 10 min grzecznie leżała na brzuszku. Wazka dmuchałam Tosi tak jak Ty Hubiemu i Tosiula robi wielkie oczy i się zachwyca, ale nie śmieje się przy tym tak jak Twój synuś... Dziś na obiad rybka. Teraz robię listę zakupów i mykam na nie z małą jak tylko się obudzi. Mamucha u nas w tesco bebilon kosztuje 52 zł!!! w biedronce 46.50, tylko że my mamy tesco sklep a nie hipermarket i zakupy też przez internet do mnie nie docierają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena_mmmmmmmmm
Witam, ja podaje mojej Małej od początku Hipp Combiotic i nigdy nie miała zaparć :) z powodu wysypki na buzi mieliśmy przejść na hipp ha, ale niestety chyba coś nie tak ze smakiem było, bo urządziła nam strajk głodowy. wróciliśmy do zwykłej jedynki a wysypka sama zniknęła po 2 tygodniach :D niestety ciągle zastanawiam się czy nie je za mało : je co dwie godziny 90ml a za tydzień kończy 3 mc (w nocy ma przerwę w jedzeniu od 19:30 do 6:30). moje koleżanki, które mają dzieci- twierdzą że mam jej na siłę wciskać więcej, raz nawet spróbowałam (bo tak mi jedna wsiadła na psychikę) ale to nic nie dało- po chwili wszystko zwymiotowała i tyle z wciskania na siłę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×