Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

lena moja Melka wypija co 2-2,5 h od 150-190ml < 14go będą 3 ms > a stopniowałam wg jej potrzeb, jak widziałam że np wypija 150 a w butelce pusto to nast razem 160 i tak za każdym razem robię, że zwiększam dawkę jak widze, że ma większe potrzeby ale nigdy nie wlewałam na siłę by dopchać..poza tym nie sugeruj się nigdy opinią koleżanek bo każde dziecko jest inne !!! ka85 ja jeszcze dopiszę a propos aptamilu, jak byłam w szpitalu to dali mi buteleczkę aptamilu gdyby Mała mało piła z piersi a że jadła tylko z jednej to musiałam dokarmiać, uparłam się że będe karmić piersią i po 3 dniach od wyjścia ze szpitala Małej spadła waga o prawie 300g !!! musiałam dokarmiać i kupiłam aptamil ale Mała miała kolkę za kolką, normalnie porażka, potem zmieniłam na to SMA o którym pisałam i od tamtej pory jest super, Mała nie miała dłuższej przerwy niż 1 dzień w nierobieniu kupy i przybiera prawidłowo na wadze..nie kupuję w Pl sklepach bo ja nie wiem czy jak dziś kupię puszkę to czy za tydzień też będzie itd..dlatego wybrałam to SMA, w loydsie kupisz bez problemu i Sainsburym jest trochę tańsze ale u Was chyba ceny w Euro to nie wiem do końca, jest jeszcze CowGate ale jakoś do mnie nie przemawia, zrobisz jak chcesz zawsze możesz spróbować z aptamilem a jak będzie coś nie tak to zmienisz :) dobra zmykam, miłęgo dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
wglowiesieniemiesci probowalam SMA tylko to lactose free i bylo to samo niestety. nawet mam jeszcze troche mi zostalo bo nie dalam do konca mu nawet. ale chyba ten soczek ze sliwek pomaga bo dzisiaj w nocy dwie takie kupy walnal ze wszystkie ubranka z niego od razu do kosza bo nie bylo sensu prac. teraz tez juz bardzie chce z cyca jesc takze butelka podawana jest ok 2 razy dziennie po poludniu bo wtedy zaczyna mi wyc przy piersi. nie wiem co to za roznica ze do poludnia i w nicy je piers a po poludniu nie ma mowy. lena tak jak pisalam wczesniej moj tez nie je zbyt duzo. co prawda nie jestem w stanie stwierdzic ile dokladnie bo tak jak mowie do poludnia na piersi ale jak mu daje butelke to nie zjadl jeszcze nigdy wiecej niz 120 (i to zdarzylo sie raz, wczoraj). zjadl te 120 o 4 i od 6h probiwalam w niego cos wcisnac to na razy zjadl 60 moze 70ml i o 20 poszedl spac to obudzil sie po 2 na jedzenie. takze moj troche w ncy nadrobi ale z kolei Twpja przesypia cala noc, tez bym tak chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena a próbowałaś przetrzymać 3h ? Może wtedy maluch zjadłby więcej no i żołądek by trochę odpoczął bo tak co 2 h to nawet nie zdąży strawić. Ja też właśnie używam hipp combiotic i kupuję go w rossmanie (puszka 800 kosztuje 40 zł). No i Maluch mi wypija ostatnio tyle ile zrobię czyli jakieś 170 ml, chyba muszę zacząć robić mu więcej. No i chyba nie da się dziecku wepchnąć więcej niż ono chce, bo mój jak już nie chce to wypluwa smoczek i kręci główką tak, że nie ma szans trafić smoczkiem do buzi :) Trochę ogarnęłam już mieszkanie, zostało mi jeszcze mycie podłóg i jakoś tak na okna nie mogę patrzeć bo pełno zacieków, ale nad oknami to jeszcze pomyślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka moja Je 60ml co 2-3 godz wiec to dopiero malo. Mi sie wlasnie konczy Nan I kupilam dzis Hipp Combiotik 450g za 20zl przeliczajac na pl. Za Nan placilam 60zl za 800g. No ale ona piję mm tylko koło 100-150ml dziennie a czasem wogóle. Do tej pory zuzulam 2 paczki po 800g. I parę kartonikow z gotowym Nan. Nie mam pojęcia jakie są ceny w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
creamyful w polsce mamy puszki po 350 i 800 , nie ma 450(przynajmniej jeżeli chodzi o hipp). Taka puszka 800 kosztuje koło 40 zł, a 350 nie pamiętam bo nie kupuję gdyż się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam w kartonowym opakowaniu 450. Nie w puszce. I dzisiaj widziałam też jakieś inne ale nazwy nie pamiętam. Dałam małej na sprobowanie tego Hipp i wypila 90 i chciała jeszcze i wypila kolejne 90. Nawet mojego pokarmu nigdy nie wypila 180. Max 120 i to tylko parę razy. A tak to 60 lub 90 czasem. Może moje i Nan jej nie smakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
wlasnie wrocilismy z miasta. nigdzie nie ma hipp! wysylali mnie od sklepu do sklepu od apteki do apteki ale nie nigdzie nie ma! a tak chcialam sprobowac bo takie pozytywne opinie na jego temat. ja z moim ostatnio tez wojuje aby zjadl! 60ml w kilku podejcciach przez 20 min! moze tez mu to nan nie smakuje, juz sama nie wiem. a jak mu przygotuje 60 i za malko i przygoyuje kolejne 60 to juz nie tknie, krzywi sie jakbym dawala mu cos zupelnie innego. tak jakby przerwa 1 min (tyle ile zajmuje przygotowanie mleka) wytracaly go z nastroju jedzenia :) dzisiaj sie poplakalam. jak jakas glupia, ale tak sie patrzyl tymi swoimi oczyskami prosto w moje, nawet nie mrugnal i sie smial! jak dorosly czlowiek, prosciutko w oczy, gdzies z minute tak i umiechal sie caly czas a ja jak ta glupia patrzylam sie smialam i plakalam:) ale tak mnie to wzruszylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ka85 po tym jak dalam jej sprobowac to Hipp to tez mi sie wydaje ze Nan jej nie smaluje. Tylko dlaczego moje tez pije tylko po 60 ? :( niby ok bo przybiera ladnie ale ja ,mam czasem wrazenie ze ona glodna caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena_mmmmmmmmm
ja hippa kupuję w auchanie: puszka 800g do tej pory była tam za 29,90, a wczoraj jak pojechałam zrobić zapasy, to już podrożało do 36,- :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena_mmmmmmmmm
Knika: nie raz próbowałam ją przetrzymać do 3 godzin, ale ogólnie to nie ma na to większych szans- jak zacznie płakać bo jest głodna, to tylko butelka z mlekiem ją uspokoi :/ próbowałam ją zamylić herbatką, wodą, zabawą, noszeniem... jak jest głodna to nie płacze, tylko krzyczy- nie da się pomylić tego płaczu z niczym ;) a dzisiaj jakby wiedziała, że się poskarżyłam na to jej jedzenie w małych ilościach i nagle zaczęła co drugi posiłek wciągać 120 ml. zobaczymy na jak długo, Creamyful- jeśli dziecko nie najada się mlekiem z piersi, to pijąc to mleko irytuje się, zaczyna się prężyć i płakać. Szybko byś zauważyła, że coś jest nie tak, więc tym się nie martw. ja próbowałam karmić piersią przez 3 tygodnie i właśnie tak się zachowywała przy cycku (a mleka miałam dużo), po 3 tyg u pediatry okazało się, że nie osiągnęła wagi urodzeniowej- tak bardzo starciła na wadze i musiałam zacząć ją dokarmiać. aż w końcu Mała "rzuciła" cycka i pokochała butelkę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam w polo za 37.25, na stronie hipp jest za 37.99 i pisze ze dostawa gratis ale nie czytałam jakie warunki tej dostawy. Strone znajdziecie jak w google wpiszecie hipp do domku. Co do smaku to mi bebilon bardziej smakował niż hipp bo jest bardziej słodkie, ale najważniejsze że Tosi smakuje. Tosia wypiła właśnie 200 ml mleka ale pomieszanego, no i co najważniejsze dłużej wytrzymuje na tym mieszanym trybie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Creamyful ja zmieniam z bebilonu na hipp i pediatra nam kazała mieszać więc jeśli robię jej 150 to dziś dawałam 3 miarki bebilonu i 2 hippa, jak robiłam tą dużą porcje na 180 to dałam 3 bebilonu i 3 hippa. Na opakowaniu doczytałam się że to hipp ma więcej tłuszczu. No i opinie w inetrnecie same pozytywne o tym mleku, o bebilonie niby polecany ale pół na pół jeśli chodzi o opinie rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po szczepieniu, długim spacerze i kąpieli. Mały minutkę popłakał i już w aucie usnął. Dziewczyny na walentynki macie jakieś plany? W sklepach już pełne półki maskotek,serduszek itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ja tez sie przerzuce na hippp? bo bebilon mimo wszystko drogwy i faktycznie hipp ma lepsze opinie, az kupie puche jutro- czy to jest dostepne w rosmanie? tesco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po kąpieli dopiero. Mamucha w tesco tych dużych chyba tak, a w rossmanie na pewno bo ja dostałam w paczce kupony na produkty hipp i w tym też na mleko. Ja dostałam w polo markecie bo to najbliższy mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
my juz w lozeczku zobaczymy jak sie potocza dalsze losy. skonczylo mi sie mleko nan i dalam sma bo mialam jeszcze tylko nutramigen a tego to wogole pic mi nie chce i zjadl 120 bez zajakniecia czy stekniecia! pierwszy raz wiec moze nie chce mi jest nan bo mu poprostu nie smkuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalam mojej po kapieli cyca jadla 3min i zasnela a po godzinie placz bo znow glodna i wcisnela 120ml Hippa. I jak to rozumiec? Lezy teraz zadowolona w hustawce i rozmawia z maskotka. Zaraz ja bede na nowo usypiac. Bo konczylam ogarniac dom. Moi wkoncu pojechali i chata wolna hehe :) zaraz wlaczamy jakis film :) chyba zenska wersje hangover :) nie pamietam tytulu :P widzialyscie? a co do walentynek to rok temu bylismy na kolacji a w tym to raczej wieczor razem , cos upichcimy dobrego do jedzonka, wlaczymy film, moze winka troche :) ok spadam z mala na sofe bo juz mnie pogania :P milego wieczorku i weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Creamyful ja nie oglądałam tego filmu, a Małej pewnie Hipp bardzo smakuje:) wazka jeśli chodzi o walentynki to ja w tym dniu mam urodziny i już sama nie wiem czy z mężem swiętujemy walnentynki czy urodziny. Natasza już śpi, jestem zadowolona, bo mała robi postępy w zasypianiu, dziś nie musiałam jej usypiać, po kąpieli i butli ułożyłam ją do łóżeczka i sama zasnęła:) Uciekam pod prysznic, a potem jakiś film z mężem obejrzymy, spokojnej nocy dla Was i Maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ka- widze ze wsolpraca z twoim maluchem wychodzi ci coraz lepeij :) moja niby spi od ok 30min ale bez jedzonka, bez smoka czarno to widze :) wiem ze w tesco jest bo juz zamowilam przez internet- robicie zkupy przez te ezakupy tesco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
mamucha staram sie jak moge zrozumiec mojego brzdaca i co raz lepiej mi to wychodzi. glownie chodzi o to ze ciagle chce yc przy mnie i w centrum uwagi, wazniak maly moj :) nie wiecie co u senioritki? juz nie pamietam kiedy tu byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha za ile zamówiłaś w necie to mleko i jakie są koszty przesyłki w tym ezakupytesco? Sprawdziłam tę stronę hipp do domku i faktycznie mleko kosztuje 37,99 i przysyłka za free ale od kwoty 100 zł. maluszek mój już śpi i chyba na mnie też czas. Jutro rano znowu będę polować na siuśki Antka bo chcę oddać do badania i zobaczyć czy nadal ma te leukocyty w moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe to teraz wszystkie lecą kupować Hipp'a :) A co do filmu to nie polecam. Beznadziejny. Mój na nim zasnął ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U nas noc zajebiście! Mała zjadła o 21.30 200ml mleka i przespała pierwszy raz całąnoc! O 6 było mlesio, spała dalej, koło 8 standard pobudka, gadała sobie i walnęła kupe :) już dziś kupa ok więc brzuszek się przyzwyczaja dobrze do tego hippa. Creamyful hipp ma naprawdę same dobre opinie, a ja jak tylko bebilon podrożał chciałam zmienić ale bałam się jak mała zareaguje. A wczoraj byłam w biedronce to bebilon tańszy o 50gr, chyba dużo ludzi zrezygnowało skoro zdecydowali się obniżyć cenę... Dziś sobota więc wypadałoby dom ogarnąć tak bardziej... Na obiad zupa pomidorowa-syn sobie zażyczył bo jak stwierdził w przedszkolu polubił :) jak tak to w domu tylko rosół jadł. Miłego dnia! Ps. Tosia śpi dalej :) mały śpioch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,to u nas podobnie,bo Hubi spal od 22.40 do 7.15,napil sie i spi nadal,albo dlatego ze dotleniony albo wymeczony meza cwiczeniami,bo caly wieczor go cwiczyl(podnoszenie glowki na plecach i brzuchu). Za to starszy syn cos chory,wiec jak sprzatniemy to do apteki trzeba sie wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) U nas noc spokojna, mała obudziła się o 5 na jedzonko, potem o 8 troszkę sobie pośpiewała i teraz śpi. Ja w tym czasie ogarnęłam prasowanie, miałam już tego całą górę. Ok 12 wybieramy się na spacerek, przy okazji zrobię małe zakupy, potem jakiś obiad trzeba wyczarować:) no i sprzątanie. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebiscie napisalam dlugiego posta i kafe go nie wyslalo i wogole wyksowalo w skorcie mala standard pobodka 2/7- o 2 wypila z 30ml- i na serio odstawie te karmienie bo to bez sensu mdziolek- zazdroszcze- ja to zrobils?? :) knika- dostawa w tym etesco jest od 5-10 pln i to dziala wg grafiku- kazdy sobie rezerwuje dogodny termin, jest to niezalezne od wielkosci dostawy (tzn nie wiem jak to jest jak bys zamowila cos za 20pln:P) ja zawsze pow 80pln i zawsze dostawa byla, hipp tam kosztuje ok 41pln za puche 800g a bebilon ok 47 jk tam maluchy? plany na weekend? u mnie weekend z ciearowkmi odwiedzja nas moja kuzynka w 22 tc a w niedz kuzynka mez w 16 :) musze doogarnac chalupe ale mi sie nie chce jak zawsze, dobrze ze na obiad jedziemy do mojego taty bo gotowac mi sie nie chhe tym brdziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) rano udało nam się z siuśkami Antosia i mam tylko nadzieję, że wyniki będzie miał lepsze. Wszystkim dzisiaj sprzatającym powiem, że ja mam już porządek :) od dawna wolę sprzątanie w piątek a w sobotę odpoczywam albo ruszam na zakupy :) Miłego dnia bo właśnie za chwilkę ruszam na zakupy a po południu mam gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×