Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Gość ka85
ja tez zdecydowanie wybralabym biala koszule :) u nas jednka wieje dzisiaj wiec tez zzostalismy w domu. senioritka moj tezjeszcze budzi sie dwa razy w nocy. zasal o 21 pozniej pobudka o 3 i kolejna o 6.30. spalismy do 10.30 ale o 8 sie obudzil i juz u mnie w lozku weic tak drzemalismy sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba sproboje najpierw z biala koszula ;) przez chwile przeszedl mi pomysl przez glowe zeby zalozyc blekitna i dokupic blekitny paseczek ale to wyjdzie w praniu. Czerwona bransoletka nie jest glupim pomyslem ale ja chyba nie umiem zbytnio chodzic w kolorowych dodatkach.. bardzo rzadko sie na takie cos decyduje. raczej stawiam na zloto/srebro.. creamyful - malutka tez pyzowata, hehe prawie jak Matyldzia mamuchy :) Super zdjatka! wazka jesli chodzi o cwiczenie samolocika na nogach mamy to wlasnie tez w sumie zgapilam z tego linka co ostatnio dodalas z tymi cwiczeniami, mocno mi sie podoba :) koniczynka, moj synus tez przez jakis czas super spal do 5h potem mial tydzien do dupy i sie budzil czesciej a dzis znowu wrocila nareszcie nocka ze spal do rana wiec moze i Twojemu malemu cos sie chwilowo przestawilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagniesia, moja je po 60 ml tak samo jak Twoj. A czasem to najwiecej zje 90ml i tez gdzies co 3h. Rekord to bylo 120ml ale tylko 2 razy. Ale dobrze przybiera. 59cm i 5600g 2 miesiace ma. Wiec 2kg od urodzenia przybrala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ka85 a czujesz sie juz dzisiaj ok? No i fajnie ze ogarnelas wkoncu malego ze zasypia o ludzkiej porze ;) Zawsze jeszcze jest cos z wieczorka no i sie troche wyspac mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie właśnie położyłam maseczkę na twarz, grzywkę spięłam do góry a mały jak na mnie spojrzał to się rozbeczał:( Dopiero cyc go przekonał, że ja to ja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh jeeej wazka :D nie strasz synusia :D Ja ostatnio pofarbowalam wlosy na ciemno znowu i maly jak przyszlam do domu to chwile dziewnie na mnie patrzal z mocno powazna mina ale sie nie rozryczal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole dziewczyny to ktorej malenstwo jest najstarsze? bo ja juz sie pogubilam. tak czasem porownuje to co piszecie o waszych maluchach do mojej Michelle, a dopiero po czasie mysle ze przeciez niktore maluchy sa tutaj z miesiac starsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka to tak jak mój mąż założył czapkę i podszedł do małego a on w krzyk i dopiero się uspokoił jak czapka została zdjęta, ale jeszcze przez jakiś czas dziwnie spogladał na tatusia :) dzieciaki już nas rozpoznają i za chwilkę pewnie już nie będą chciały tak chętnie na ręce do obcych:) bo do tej pory to chyba było im bez znaczenia kto nosi ( tak przynajmniej jest z moim synkiem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka85
creamyfulmy mozemy porownywac nasze malenstwa :) choc Twoja juz wiecej powinien bo starszy o 3h:) hehe oczywiscie zartuje:) moj ma 61cm i wazy 5,880 wiec tez kochana pyzka:) ostatnio pani powiedziala ze dlugi jak na 2 miesiace, ale to po mnie bo ja 172cm:) chlopak 175cm wiec wyrosnietu nie jest:) o wlasnie dziewczyny poszukuje ladnych bialych balerinek na slub!! nie chce obcasow bo nie chce sie czuc wyrosnieta i duza beczka przy moim:) jesli znajdziecie gdzie kiedys przez przypadek cis fajnego do kupienia online chce zostac o tym poinformowana:) a jak znajdziecie takie to biore w ciemno!!!!:) http://www.we-dwoje.pl/srebrne;baleriny;bez;palcow,12,foto,68355.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo ale tu cichutko :) Jak wyglada u Was wieczor dziewczyny? U nas maly juz wykapany, wymasowany i spi od 10 minut a ja teraz zabieram sie z mezem za jakas kolacyjke. creamyful kolejnosc chyba jest taka wieku dzieciaczkow - mamucha -> marien-> wazka->wglowiesieniemiesci i senioritka :) a potem juz Ty :) tak mi sie wydaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemano proponuje zrobuic tutaj tabelke taka zeby nie bylo problemow ktore kiedy gdzie urodzoe i wielu pytan moja spi od 15 min wykapana ale nieduzo zjadla wiec pewnie bedzie z ok 1h pobodka padam dzis na twarz a jeszcze zakup musze zrobic i zadanie domowe ze szkolenia, bede jutro trzymajta sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka, dzięki, właśnie o ten placek mi chodziło :) Creamyful moja córcia jest z 29.10 a miała być listopadowa. Moje jedno dziecię śpi a drugie w piżamę wskoczyło :) więc już teraz luz :) z mężem władce pierścieni oglądamy, a teraz w przerwie alwina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak narazie znam daty: 18.10.12r. mamucha_83 29.10.12r. madziolek_88 30.11.12r. marien21 18.11.12r. knika 27.11.12r. Creamyful 27.11.12r. ka85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam byla pomylka, tutaj dobrze 18.10.12r. mamucha_83 29.10.12r. madziolek_88 30.10.12r. marien21 18.11.12r. knika 27.11.12r. Creamyful 27.11.12r. ka85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkllllllll
lllllllljh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13.10.12r. Dagniesia37 18.10.12r. mamucha_83 29.10.12r. madziolek_88 30.10.12r. marien21 8.11.12r. wazka 18.11.12r. knika 27.11.12r. Creamyful 27.11.12r. ka85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mój mały w dzień wciagnął 70 ml -boże jak sie ciesze ,juz o 10 ml wiecej ale teraz skończył jeśc i zrobiłam mu 90 ml i 30 zostało .. Wybudze znów go dziś wnocy choć troszke zje.. Mój synek jest z pażdziernika bo go wcześniej o 5 tyg urodziłam miał być listopadowy jak wasze ale spieszył sie na świat Creamyful -mój synek jest równo półtora m-ca starszy od twojej Miszelki a waży 5300 więc w ciągu 3.5 m-ca przytył tylko 2200 --troche mało... W poniedziałek zrobie mu badania i zobaczymy co doktor powie Ja pracuje w Wojskowej Przychodni mamy dobrych specjalistów są po Akademiach Wojskowych mam nadzieję,że nam pomogą jak będzie trzeba A ty wazka jakie mleko dajesz synkowi ? Lecisz na Bebiku ? Może bede musiała mleko zmienić ciekawe jakie mi polecą . Dzieki za rady i pamieć że wpisałyscie mnie do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13.10.12r. Dagniesia37 18.10.12r. mamucha_83 29.10.12r. madziolek_88 30.10.12r. marien21 7.11.12r. monia_1978 8.11.12r. wazka 18.11.12r. knika 27.11.12r. Creamyful 27.11.12r. ka85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mąż przywiózł mi wyniki moczu małego i jedno mnie martwi: leukocyty w moczu i już jestem nerwowa i szukam informacji w necie ale za bardzo nie mogę nic konkretnego odszukać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagniesia moja córka miała być grudniowa i też się pośpieszyła:) Wieczór przebiega spokojnie mała zasnęła jakieś 30 min temu, smoczek wypluty, więc jest szansa, że pośpi:)ja juz jestem zmęczona, głowa mnie rozbolała, więc zaraz zmykam pod prysznic i do łóżeczka. Spokojnej nocy Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knika lekarz Ci wszystko powie...Mój miał szczawiany ale niby to nic takiego. Dagniesia - tak, kupuje bebiko, ale daję tylko na noc. Spokojnej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Creamyful śliczna ta Twoja córeczka, jak najbardziej mój głos jej się należy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×