Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PPD

PERFEKCYJNA PANI DOMU

Polecane posty

Gość PPD

CHCESZ PRZEŻYĆ PRZYGODĘ TELEWIZYJNĄ, A PRZY OKAZJI NAUCZYĆ SIĘ KILKU TRIKÓW, KTÓRE UŁATWIAJĄ PROWADZENIE DOMU? JESTEŚ PRZEBOJOWĄ PANIĄ LUB PANEM DOMU, PRACUJESZ, REALIZUJESZ SWOJE PASJE, CIESZYSZ SIĘ ŻYCIEM, A JEDYNE CO CI PRZESZKADZA TO BAŁAGAN W DOMU? ZGŁOŚ SIĘ DO II EDYCJI PROGRAMU „PERFEKCYJNA PANI DOMU! A my z chęcią rozwiążemy Twoje problemy! JAK TO ZROBIĆ? Wystarczy wysłać SMS o treści „DOM na numer 7222, a my załatwimy całą resztę. Koszt SMS to 2,46zł z VAT/SMS Regulamin 860 Telestrona TVN Style TVN Media Wszelkie pytania prosimy kierować na adres perfekcyjna@tvn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genek z rakiem mózgu
taaaa.... już lecę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama i gospodyni
Ta jasne i nauczy mnie, że rozlaną wodę z blatu najlepiej zebrać ręcznikiem papierowym hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angielskiej wersji to ona może czyścić buty. Prowadząca i gospodyni programu wersji angielskiej była za tym aby nie używać chemii w domu lub używać jej bardzo mało. Pokazywała sprawdzone, a czasem bardzo fajne sposoby. Niestety nasza wersja to chodząca reklama markowych środków. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyszczenie patelni solą
po moich sposobach na prowadzenie domu padłby przemysł chemii gospodarczej więc why not :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farfarella
Bardzo lubiłam wersje oryginalną. Ta rzeczywiście się nie umywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitupitutralala
już odpalam w dupce motór i leceeeeeeee! wkurza mnie ta baba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcepanowa......
Ooooo tak program to kupa pomysłów jak np. umyć wc domestosem, prowadząca jeszcze do kamery przedstawia konkretny produkt, albo rozlaną wodę najlepiej zetrzeć papierowym ręcznikiem. Boże co ja bym zrobiła bez takich cennych rat! hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomijajac te reklamy
program i tak jest do kitu. Dla mnie to żenada - pokazywać swoje syfy i porażki , swoje lenistwo i problemy przed kamerami, a potem sprzątać na pokaz. Wiadomo, że jak kamery wyjdą z tych domów, tam znów będzie taki syf za jakiś czas, bo jak ktoś nie utrzymywał latami porządku to nagle się nie nawróci. Obciach. tak samo jak pokazywanie swoich porażek wychowawczych i problemów w rodzinach w programach typu Superniania czy Surowi rodzice. Dla mnie to jest równoznaczne z pokazywaniem gołego tyłka na wizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×