Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość igor.r

wielki poroblem z dziadkiem

Polecane posty

Gość igor.r

witam, z uwagą przeczytałem cały wątek i też chcę coś dodać od siebie. mam problem i nie potrafię sobie z nim poradzić. kilka lat temu dziadek dostał udaru i coś mu się w głowie poprzestawiało. poza zachowaniami typy wszystko mi się należy i natychmiast zrób to czy tamto odjechał w innym kierunku. sensem jego życia stało się branie kredytów czy kupowanie różnych rzeczy na raty. mimo stosunkowo wysokiej emerytury (ponad 2 tysiące) jest całkowitym bankrutem z emeryturom zajętą przez banki a my co chwilę dostajemy nową wrzutkę do spłacania. sytuacja jest taka, że on jest już bankrutem, nas już zniszczył finansowo a lada moment dopadną nas komornicy. może ktoś z was miał podobną sytuację, jak można z tego wybrnąć. przy czym ze strony dziadka nie ma najmniejszej chęci współpracy. wprost przeciwnie, wszystko robi złośliwie nam na złość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo____
a nie można dziadka ubezwłasnowalnić (opinia lekarza co do jego poczytalności) i nie dawać mu "rządzić" pieniędzmi dla jego i Waszego dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tututtolpuk
ubezwłasnowolić?? skoro miał udar, macie dowody na to, że jego mózg nie pracuje poprawnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertka
a jak was zniszczyl finansowo?..przeciez jesli on bierze kredyt to on musi splacic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igor.r
margo, a jak można ubezwłasnowolnić wbrew jego woli, dzidek robi wszystko na złość. beretka, całkowicie utrzymujemy dziadka. jedzenie, życie, lekarstwa. wszystko co dostaje z renty idzie na długi. dodatkowo co chwila spłacamy lub odkręcamy jego kolejne długi. tututtolpuk, co masz na myśli ? co z tym zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertka
wiem , ze to ciezkie, ale jesli dziadek mieszka u was to moze czas mu powiedziec "do widzenia" ...i niech szuka nowego lokalu...moze wreszcie przyjdzie opamietanie... jesli wy mieszkacie u niego to macie big problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×