Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lunnaaa

okulista dzieciecy rzeszów proszę o pomoc

Polecane posty

Gość lunnaaa

jest jakas mamusia z okolic rzeszowa ktora zna okulistę dzieciecego?? chodzi mi o takiego który przyjmuję niemowlaka, mój synek ma 5 miesiecy, ropieje mu ciągle oczko zadne kropelki nie pomagają próbowałam dostać się na warzywną ale nie przyjmują tak małych dzieci! a te tel co znalazłam na necie jak na złość nikt nie odbiera :( jak któraś z mam mam jakieś aktualny numer, namiar na jakiegos lekarza to prosze podajcie, najlepiej prywatnie bo chciałabym jak najszybciej się wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunnaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też miałam taki problem synkowi bardzo ropiało się oczko do momentu gdy nie kupiłam w aptece inhalatora. Zakupiłam go w celu walki z katarem,inhalowałam go sola fizjologiczną przeszło ku mojemu zdziwieniu za pierwszym razem, para z inhalatora udrożniła kanaliki w oku super sprawa polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie w rzeszowie mozna zrobic sobie laserowa korekcje wzorku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość332332
W Rzeszowie jakiś czas temu powstała Optegra. Mają tam nowoczesną metodę Lentivu. To aktualnie chyba najnowocześniejsza i najmniej inwazyjna metoda korekcji wzorku. Nawet astymgmatyzm nie stanowi przeszkód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Addam29292

Ja jestem po wstępnym badaniu kwalifikującym do laserowej korekcji wzorku metodą Lentivu właśnie w Optegrze. Udało mi się załapać na ich promocje i za badanie zapłaciłam 149 zł zamiast 3 stówek 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamam4

Najlepszych specjalistów mają zdecydowanie w Optegrze. U nas nie ma bardziej profesjonalnej kliniki okulistycznej niż Optegra. Maż miał tam operacje wady wzroku i wszystko poszło jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×