Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jelonkowelove

Powracajace uczucia do bylego chlopaka ?

Polecane posty

Gość jelonkowelove

Pol roku temu rozstalismy sie z moim chlopakiem. Bylismy ze soba tylko 3 miesiace ale sporo przeszlismy.. Od tego czasu mial juz 2 dziewczyny a ja nikogo. Miesiac temu zwiazalam sie z innym chlpakiem(najlepszym kumplem mojego bylego). Tydzien temu moj byly przyszedl do mnie tak o porozmawiac.. Usiadl na lozku i zapytal czy go przytule. Przytulilam. Zapytalam czy on mnie przytuli. Zrobil to . I ciagle sie tulilismy jakos tak wyszlo ze wyladowalam mu na kolanach. Nadal sie przytulalismy. On mi wsadzal rece pod koszulke na plecach. Dotykal po udach. Posladkach..obojczykach..i stopach(bardzo lubil mnie dotykac po stopach) chcialam wstac z jego ud. Ale on mnie zlapal za szlufki spodenek i przysunal do siebie na maxa po czym zaczal poruszac delikatnie moimi biodrami ...po sobie..Dotykql mnie jak kiedys.. Co prawda do niczego wiecej nie doszlo ale widzialam po jego zachowaniu ze chcialby mnie chocby pocalowac. Przez ta akcje dziewczyna go rzucila. Codziennie widuje go na korytarzu szkolnym. Rozmawiamy ze soba. Piszemy na gg. Ogolnie utrzymujeny kontakt. Chociaz jestem z jego kumplem(wiem, chamsko) to nie potrafie zapomniec o tym czasie spedzonym z bylym. Moze dlatego ze kilka razy uprawialismy seks i petting.. Prosze o rade, bo ja juz naprawde nie wiem co robic.. Chcialabym do niego wrocic. Ale on nie chce. Chociaz zdaje mi sie ze nadal cos do mnie czuje..zerwalabym z jego przyjacielem gdybym miala pewnosc ze byly cos do mnie czuje..ale wolalabym nie ryzykowac.. Z drugiej strony. Jesli dalej tak pojdzie z moim obecnym chlopakiem to predzej czy pozniej wyladujemy w lozku..a jesli kiedys bede chciala wrocic do bylego to to by zle wygladalo. Uprawialam seks z chlopakiem a zaraz wracam do jego kumpla.. Naprawde prosze o rade..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×