Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiiiiiiiiiiiiiiiii

11 latek

Polecane posty

Gość kiiiiiiiiiiiiiiiii

Mam pytania do mam 11 letnich chłopców. Ostatnio mój synek zrobił się bardzo pyskaty. Bywa, że krzyczy na mnie, podnosi ton i zawsze ma coś do powiedzenia. Do tego humory ma potworne. Nie wykonuje poleceń w stylu prośba o wyniesienie śmieci. Zaznaczę, ze parę miesięcy temu był posłusznym chłopcem i niepyskatym. Wypomina mi wciąż, ze chce lepszą komórkę, tablety, lepsze ciuchy, bo jest biedakiem(zaznaczę, ze nie ma wszystkiego ale ma duzo, wystarczajaco na chłopca w jego wieku). Tłumaczę mu wiele, ale on mnie przekrzykuje i zawsze wie lepiej. Czy możliwe, ze juz przechodzi okres dojrzewania? jak się zachować? tłumaczyć dalej skoro on mnie przekrzykuje? ja jestem spokojna, chociaż w srodku sie we mnie wszystko kotłuje z nerwów. Daję mu kary w stylu zakaz na komputerze, to chodzi jeszcze gorzej obrażony na mnie, ba na cały swiat, na wszystkich, strzela focha, i ten jego podniesiony ton. Nie umiem sobie poradzić z tak nowa sytuacją. Może nie reagować na to wszystko? proszę o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tylko tyle... musisz reagować.... myślę że dojrzewanie swoją drogą ale koledzy też mają na niego wpływ.... więcej nie doradzę niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkaaaaaaa
kiii mam identycznie, jakbym czytała o moim synu i też nie wiem co robić, czekam do wakacji może wtedy jakoś wyluzujemy razem i mu przejdzie a jak nie to nie wyobrażam sobie tego co będzie dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ou-]08
moj ma 14 lat, dopiero od roku taki jest, straszne...... chyba przyjelam to za normalne, i sie z tym pogodzilam,. dojrzewanie, ehh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nineczkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mój tez taki był az w koncu dostał wpierdziel i od razu zrobił sie grzeczny jak kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×