Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mamachłopca

Damian imię dla chłopca

Polecane posty

Gość mamachłopca

Proste i ładne, mi się podoba. Chyba takie będzie nosił imię i tak tylko zapytam, co o nim myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikka..
fajne! Damian, Daniel, Dominik :) Kojarzą się z mądrymi, silnymi i przystojnymi facetami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikka..
i z wysokimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikka..
wiekszość jest przystojniaków ;) http://www.google.pl/search?sugexp=chrome,mod%3D4&q=damian&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=dMrMT5yRAqWP4gSjx5Ev&biw=1025&bih=526&sei=dcrMT7n4Dq-L4gTv7PT8CQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamachłopca
Tak mi sie przypomniało, że tak na imię miał ten mały diabeł w filmie "Omen"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsdchdj
mi się akurat Twoje "trio" Mikka wybitnie nie podoba:) również stawiam je w jednym szeregu ale wg mnie tych najgorszych.jak to różnie bywa z gustami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednego miałam w klasie w podstawówce - fajny chłopak, teraz jest marynarzem :) Drugiego mam kuzyna - spokojny, pracowity, ale czasem zachowuje sie jak damulka, w tym sensie, że np. po własnym dziecku ze szklanki się nie napije, a w restauracji idzie do kibla sam sobie sztućce umyć zanim zacznie jeść, pampersa z kupą dziecku nie zmieni itp... ale ogólnie jest OK. Trzeci - to kolega mojej siostry - normalnie do rany przyłóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftufuyf
mam brata Damiana lat 22 maminsynek, egoista uzależniony od kompa i japońskiego anime, nigdy nie miał dziewczyny bo szkoda mu kasy, ma swój własny wirtualny animowany świat. Studiuje dziennie informatykę w państwowej uczelni. Nie chce mu się pracować chciałby zeby ktoś pracował za niego. Siedzi do późna w nocy na kompie i ogląda te swoje anime, wstaje dopiero na obiad który mamuśka mu podaje pod nos. Nie sprząta po sobie, nie myję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam 2 jeden był fajny chłopak,kolega z bloku już nie żyje,drugi ma 8 lat diabeł wcielony,mówię do kumpeli też mu imię nadałaś pasuje jak ulał ,bo ten z Omen też Damian,ale ogólnie proste imię nawet ładne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz 5ty
Mój najstarszy syn ma na imię Damian i jest jedynym Damianem w szkole :) wtedy rodzina odradzała mi to imię bo wszyscy chyba naogladali się omena ;) dla mnie to piękne imię, synowi się podoba bo jest jak twierdzi nie ma drugiego takiego i w szkole nie muszą po nazwisku go wywoływać bo jest tylko jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Damian, hmm, rzeczywiście w oczach ma coś z diabła. :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Damian kolega Seby i Adrianka . Typowe dla blokersów/chuliganów z lat 90tych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo łądne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Damian - moj maz. Pracowity superprzystojniak. Jestesmy razem od 10 lat, malzenstwem jestesmy 5, jestem w 2 ciazy i nadal czuje sie doceniana i kochana. Malo tego gotuje i sprzata, zebym ja odpoczela. Wiadomo mlodosc burzliwa, ale teraz w wieku prawie 30 lat jest niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale jaki ma to związek z imieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam samych Damianów z patologicznych rodzin więc mi się nie podoba. Jeden nawet ukradł mojemu synowi bluzę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam jednego Damiana... Był bardzo przystojnym, inteligentnym, sympatycznym, wesołym oraz zdolnym chłopakiem... Lata już nie kontaktowaliśmy się ze sobą, ale mam go nadal w swojej głowie... A co do samego imienia, to - podoba mi się. Kojarzy się ciepło, spokojnie, ale i dystyngowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Damian nie podoba mi się. Znałam jednego jest mi winny kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:54 to ze moj opis dosadnie wskazuje na to, ze Damian to fajny, cieply i pracowity chlopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przecież taki chłopak może nosić każde inne imię :) To tak jakby powiedzieć, że każdy Grzegorz to cham... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to jaki kto jest zależy od jego charakteru i wychowania, a nie od imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow. Dziewczyna odniosla sie do poprzednich wpisow opisujac jak sie jej kojarzy imie Damian i tu juz wkur/wione mamuski, bo daly synowi na imie Antek czyli w dzisiejszych czasach bardzo oklepane. Damian to fajne imie. W dzisiejszych czasach dla chlopcow praktycznie zapomniane. Mozesz liczyc na to, ze wolajac swojego synie nie odwroci sie polowa placu zabaw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciążówka

Mój synek będzie miał tak na imię:) Aktualnie 30 tc😊 Wiele imion jest pięknych jak Fabian, Franciszek, Tymon itd itd ale jak pomyślę, że gdybym była chłopcem - czy chciałabym tak się nazywać? to od razu moja odpowiedź brzmi nie! Damian to piękne, męskie, ale i pospolite w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Lubię proste imiona. Poza tym teraz mało osób tak nazywa chłopców i to jest fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Damian kojarzy mi sie z wieloma rzeczami, ale z meskoscia napewno nie.  Fabianek, Damianek i tym podobne to bardzo zniewiesciale imiona wedlug mnie.  Juz chyba ten oklepany Franciszek jest lepszy.

Rzeczywiscie brzmi patologicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mnie to imię się nie podoba 🤐 Dobre dla dresiaża, u mnie jest Daniel a za dwa miesiące Hubert 💙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne imię Damian, Damianek, Damis. Sama bym tak dała kolejnemu synkowi. Wszystkie Damiany to przystojniaki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Anika87 napisał:

Bardzo ładne imię Damian, Damianek, Damis. Sama bym tak dała kolejnemu synkowi. Wszystkie Damiany to przystojniaki. 

Nie, nie wszystkie. Znam trzech i żaden uroda nie grzeszy ale imię całkiem ładne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×