Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość -Lublin-

KOSTKA BRUKOWA

Polecane posty

Gość Karolkowicz0900
U nas położyliśmy kostkę z http://www.gardenpartner.pl/ Bardzo fajnie się prezentuje. Dużo nie wyszło. Jak ma się trochę czasu, to można pokusić się o samodzielne położenie kostki. Kwestia poczytania poradników w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolkowicz0900
Sorry coś forum mnie zdublowało ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domika11
W przypadku kostek brukowych raczej polecałbym CI sprawdzic ofertę Pozbruk mają duży wybór w bardzo dobrych cenach. Za tą jakość zdecydowanie warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama zdecydowałam się na bruk rzymski do swojego ogródka. Znalazłam go ofercie producenta kostki www.starobruk.com i jestem zadowolona ze swojego wyboru. Ogólnie polecam wam ich. Mają ciekawą i szeroką ofertę kostki, kamieni ozdobnych, płyt itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My braliśmy kostkę brukową z hurtowni Kado http://kado.szczecin.pl/ cennik mają dobry jak to w hurcie. Od nich tez mamy otoczaki i grys do ogrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czeris66
A my zamawialiśmy u producenta Pozbruk Nostalit 8. Wysoka jakość, dobra cena i co ważne zamówienie w pełni zgodne z opisem. Wygląda pomimo mijających lat cudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolon
Jeżeli chodzi o wybór kostki która rzeczywiście wyróżnia sie jakością wykonania zabezpieczeniami oraz trwałym kolorem to polecam sprawdzić ofertę Pozbruk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra jest kostka od Ditrich z okolic Łodzi http://www.kostka-ditrich.pl/ solidna kostka, nie kruszy się, nie pęka, ładnie wygląda a leży już któryś rok. Firma zajmuje się tez układaniem kostki, oczywiście skorzystaliśmy z fachowej pomocy. Na plus tez to że firma nie przesadza z cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek881
A co powiesz na kostkę Domino Eko od Pozbruk (jeżeli jeszcze nie sprawdzaliście to śmiało polecam). Wiosną jak zacznie rosnąć ładna trawka to efekt może być przepiękny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zdecydowaliśmy się na kostkę Semmelrock i jesteśmy zadowoleni, kostka jest porządna, dobrze nam służy. Kupowaliśmy w Masters z okolic Wrocławia http://www.hurtowniakostki.pl/ To hurtownia więc mają dobre ceny, warto ich sobie namierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tortez
W tym przypadku mam swojego jednego sprawdzonego producenta a jest nim oczywiście Pozbruk. Mają duży wybór materiałów, dobre ceny i co ważne również wyróżniają się dobrymi cennikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Ja mam drogbruk i bardzo dobrze się sprawuje, jest i na podjeździe i jako ścieżka na ogródek. Nie niszczeje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldikk

Solidna firma od kostki brukowej to www.alwil.com.pl Zajmują się sprzedażą i układaniem. Mają rozsądne ceny i prace wykonują dokładnie i w terminie. Firma jest z mazowieckiego, z Dębego Wielkiego. Z naszej strony 100 % zadowolenie z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już pisałam o tym w innym temacie. Ja mam kostkę betonową na podjazd z firmy Kost-Bet. Jestem mega zadowolona. Biała kostka z szarymi obrzeżami wygląda świetnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×