Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za granicą

Jestem w ciązy i nienawidze mojego faceta.

Polecane posty

Witam, jestem w 20 tyg ciazy a moj facet to anglik, jest pieprzonym narcyzem, robi z igly widly, codziennie doprowadza mnie do placzu i pakuje swoje rzeczy po czym sie nie wyprowadza... :( nie kocham go juz, chce uciec do polski ale musze pracowac zeby dostac macierzynskie. czy ktos jest w podobnej sytuacji? czy naleza mi sie alimenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliettaaa
Wracając do PL nic nie będziesz miala, a w UK jako samotna matka przysługuje Ci wiele benefitów, na pewno będzie Ci łatwiej finansowo w UK niz w PL. A alimenty owszem przysługują Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tye456y
to już wiadomo gdzie i z kim zmajstrować sobie dzieciaka jeśli komus za dużo robić się nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce ani rodzic w UK ani tu sama mieszkac. Jesli nie urodze w polsce to bedzie mial prawo nie pozwolic mi zabrac dziecko do polski nawet na wakacje! tye456y- zycie jest bardziej skomplikowane niz Ci sie wydaje, a Twoj tok mysleniowy jest typowo polski, gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak rozkladalas przed nim nogi nie wiedzialas, ze jest narcyzem, ze go nienawidzisz i ze moze skomplikowac ci zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciacho_87 no wyobraz sobie, ze nie mieszkalismy wtedy razem i nie wiedzialam. Dobrze, ze Ty w zyciu nie zrobilas zadnego błędu. Najlepiej oceniac innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakaakka
trzeba było trzymać giry na girze a nie je rozkładałaś przed nim, teraz siedź szmatławcu,m bo szkoda dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tye456y
tak to jest jak się gzi z obcym chłopem to potem wychodzą takie niespodzianki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanów się czy ważniejsze dla Ciebie są pieniądze czy święty spokój. Masz w Polsce rodzine? Może oni Ci pomogą? A o alimenty to spytaj jakiegoś prawnika on Ci wszystko wyjaśni i będziesz wiedziała dokładnie co masz robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliettaaa
A może to tylko hormony szaleją? Może jak urodzisz to coś się zmieni, ja też czepiałam się mojego mężą o wszystko tak w połowie ciąży teraz z perspektywy czasu widzę że trochę przesadzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia91 dzieki za odpowiedz. mam w Polsce rodzine i oni też widzą, że z nim cos jest nie tak. Bardzo sie zmienil. Powiedzieli, ze mi pomoga, chociaz mi tez jest szkoda małego, ze bedzie sie wychowywal bez ojca... Dla mnie ojciec zawsze byl przykladem i chyba tylko dlatego jeszcze staram sie to uratowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Polcia91
dobre to, a co to rodzina kazała jej się pierdolić, że teraz m ją z dzieckiem utrzymywać, a może jak tak doradzasz jej to weź sobie ty ją z dzieckiem na utrzymanie, dobra jesteś w pisaniu to pokarz faktycznie co ty potrafisz, najlepiej zwalić na rodzinę, huj z taką kuzynką, która się pieprzy bez zabezpieczania się i teraz chce aby tłuka i jej bachora utrzymywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czop456
autorko niestety za błedy trzeba ponisic konsekwencje,teraz to jego dziecko takie samo jak twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliettaaa
Ja uważam że lepiej jest wychowywać dziecko samej w spokojnej kochającej atmosferze niż na siłę trwać przy facecie którego się nie kocha i narażać dziecko na ciągłe wysłuchiwanie kłótni. Sama mam ojczyma i szczerze mogę powiedzieć że nie ważne kto zrobił ale kto wychował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie atakuj mnie ,bo to nie ja zawalilam, tylko ty. Trzeba mysliec glowa, a nie ... i ponosic konsekwencje swojego zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jesteś taka mądra to postaw się w jej sytuacji, nie każdy ma taką rodzine jak Ty od której nie otrzymuje pomocy i sama też nic nie dajesz. Rodzina jest od tego by się wspierać, wbij sobie do glówki że raz to Ty potrzebujesz pomocy a raz oni. Nigdy nie wiadomo co kogo w życiu spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Polcia 91
a moze resztę rodziny być porządna i co wtedy, jak im odrobi, nie każda rozkłada giry byle komu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej rodzina chce pomóc a Ty cały czas się czepiasz jak rzep psiego ogona. Rozłożyła i jej sprawa, Ty pilnuj swoich a nie się pytasz po co ona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleineman 666 und Shawnson 997
Kobiety chcą głupiego ch00ja! Potem rodzą dużo przygłópów i mamy na świecie to co mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiepato
Wychowywanie dziecka samotnie to nie jest katastrofa, a pieniądze są niezwykle ważne ale za każdą cenę? Poza tym, kobieta z dzieckiem też może z czasem poznać innego mężczyznę, który chce wychować nieswoje dziecko, więc nie ma nad czym rozpaczać, to nie dziecka wina, że ojciec to idiota. a inni umieją tylko pisać, że nogi rozłożyłaś. same pewnie nogi rozkładają tylko nie są świadome, że jakby były w takiej sytuacji i miały by problem to każdy by je poniżał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm hmm hmm
widze ze same tu dziewice... biedne nikt was nie puka ;p swiete i idealne. PHI do autorki. jesli rodzina cie przygarnie to wracaj do polski. rodzina jest od tego zeby sobie pomagac. a jak urodzi sie berbec to wszyscy zapomna jaki byl z nim klopot hehe... a ojciec moze sie ogarnie jak zobaczy co stracil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×