Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dermannnn

stracilem narzeczona

Polecane posty

Gość dermannnn

Witam mam na imie Dawid mam 32 lata. kazdy z was powie no tak, taki dojrzaly facet , a szuka pomocy tutaj. Otoz tak, zreszta nie wiem co mam sadzic o jej zachowaniu. Zerwalismy miesiac tamu, dlaczego otoz dlatego bo jak mi powiedziala, nie czula sie kochana, nie przytulalem jej tak jak tego chiala. Nie mowilem slodkich slow itp, z sexem tez mielismy problem bo,staralismy sie o dziecko i z tego stresu ze z miesiac na miesiac,nie wychodzi stracilem zapal. Kocham ja i bede kochal, nie da sie z dnia na dzien z mies na miesiac nie kochac kogos, za ktorego chcialo sie wyjsc i to juz we wrzesniu. Wiem co zrobilem zle, bylem zbyt leniwy,ociezalo zero zapalu. Kobieta to potrzebuje , teraz wiem ale czasu nie cofne. Nadal mieszkamy razem,bo mamy kontrakt do konca roku z wynajetym domu,wiec mysle ze jest szansa ze do mnie wroci, ale czy ona tego chce??. Otoz w sobote bylismy u jej rodzicow na urodzinach. Spytala sie czy jedziesz czy nie, a ja na to ze chyba nie wypada jechac bo jak mam jechac jesli jestesmy teraz kolego kolezanka. A ona myslalam ze wlaczysz o mnie tak jak powiedziales. Staralem sie przes ten okres wyrwac ja , a to do kina , a to na spacer ale w ciagu tego miesiaca bylismy tylko raz na spacerze i raz w kinie. Teraz spotyka sie se swoim bylym,ale jak to mowi to tylko przyjaciel, ale dorwalem jej tel i przeczytalem smsy, to pisala do niego kotek. Czy kotek to jeszcze przyjaciel czy cos wiecej?? Powiedzcie mi czy mam dalej sie starac o nia, tak Kocham ja i to bardzo, ale jesli bede sie staral tak jak teraz a widzac ze ona juz mi nie ufa,to bedzie mi ciezej z kazdym dniem o niej zapomniec. David

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tego co piszesz nie warto
bo ona i tak szuka pretekstu zeby Cie zostawic. Wiec jesli nie bedziesz walczyl to chociaz duma Ci zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wang Jin Rei und Shun Di
Narkomańskiego mistrza mogliście spłodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermannnn
i wlasnie wyszla ze swoim przyjacielem , na urodziny.. dalej mam walczyc o nia jesli ona mowi ze nie kocha,,? a jednak sie martwi o mnie i wysyla smsa gdzie jestem i kiedy bedzie. sam nie wiem co jest grane czy gra mi na uczuciach? czy chce zobaczyc czy bede walczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stare przysłowie pszczół mówi
baba z wozu, koniom lżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×