Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poweselna

grill elektryczny - czy warto?

Polecane posty

Gość poweselna

W najbliższym czasie mogę sobie wybrać na prezent jakiś drobny sprzęt do domu i przeszedł mi przez głowę grill elektryczny. Ale pytanie - czy warto? Co na nim robicie i jak często z niego korzystacie? Czy jest wygodniejszy i lepszy od patelni grillowej? Przydatny zakup czy fanaberia? Proszę o opinie i rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście nie posiadam, ale noszę się z zamiarem kupna. wydaje mi się, że warto, zwłaszcza jak jesteś na diecie - nie trzeba smażyć mięcha żeby miało jakiś smak, wiadomo, że gotowane to nie to samo. też to jakaś alternatywa dla warzyw, w piekarniku najpewniej je spalisz, a tutaj możesz lekko podpiec. ja jestem jak najbardziej za, w magicznej planecie wyczaiłam nawet grill elektryczny ogrodowy...też spoko gadżet na balkon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuyt
Warto! Na pochmurną pogodę jak znalazł. Nie raz mi mój grill tyłek uratował, kiedy pogoda nam figle płatała. Raz zaprosiłam znajomych na imprezę, miało być 25 stopni i bezchmurne niebo. Stopnie odpowiednie były, ale było duszno i rozpadało się tak, że bałam się, że nas zaleje. A u nas żadnej wiaty, żadnego tarasu i gdyby nie grill elektryczny to by mi się wszystko zmarnowało (całą noc deszcz lał). Przyznam się szczerze, że wolę grilla, niż patelnie, bardziej takie grillowe to jedzenie z niego wychodzi. Ja mam firmy Ariete, jakoś niedużo płaciłam na stronie stylowazastawa.pl, zamawiałam. Jest fajny, bo zmieścisz więcej, niż na patelni i tłuszcz spływa sobie do oddzielnego pojemnika. A i zmywanie jest proste. Co najczęściej robię? To co na zwykłym - karkówkę, kiełbasę, szaszłyki, warzywa, krewetki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×