Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdfhdhd

Plyta indukcyjna-halasuje?

Polecane posty

Gość fdfhdhd

kupilam plyte indukcyjną- rozcarowalam sie tym, ze podczas pracy caly czas slychac szum wentylatora. Czy wszystkie tak mają, czy trafilam na bubla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dość dziwne, miałam przyjemność gotowac na takiej kuchence i nic takiego nie zauwazyłam... podaj konkretny model i popytaj innych użytkowników, może taka specyfika tego konkretnego urządzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szum ten może być spowodowany złym montażem bądź też np. źle dobranymi naczyniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfhdhd
chyba pominelam ważny szczegol- plyta byla taniutka, firmy Caso. Mam wrazenie, ze to te wentylatorki tak pracują......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpewniejszym sposobem zdiagnozowania co się dzieje będzie w tym wypadku zgłoszenie się do serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam boscha i moja jakos nie buczy za bardzo, owszem jak jest na najwyższej mocy to troche słychac pracę wentylatora jakby, ale nie jest to uciążliwe, na niższych mocach jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszcz
Czy udało Ci się zdiagnozować ten problem ? czy musiałaś oddać płytę do serwisu ? Ja tez się połasiłem na płytę indukcyjna i jestem bardzo niezadowolony z tego ciągłego szumu . Nie mam doświadczenia wiec nie wiem czy to reklamować czy pokochać ? daj znać jak sie skończyła Twoja sprawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszcz
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ma jakąś wadę? Kupiłam płytę Beko w media expert i nie mam takich problemów. kurczę, nie wiem co to może być :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portadelka
Ja mam Beko (jedna z nowszych) i nic mi nie hałasuje. Jest cichutka, ładniutka i ogolnie mega sie ciesze, ze zrezygnowalam z gazowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka macie płytę Beko, i jakie stosujecie garnki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×