Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sannna234

z malym jest swietnie

Polecane posty

Gość sannna234

Pisze to nie zeby sie jakos wymadrzac etc... tylko zeby pokazac wam ze penis jest kazdy dobry pod warunkiem ze stoi i nie tryska po 2 min... Otoz moj chlopak ma 10cm w wzwodzie i jest nam w lozku (i nie tylko) po prostu swietnie. Penetracja, oral, itp po prostu boskie. nie zdazylo sie zebym nie miala orgazmu. Dziewczyny jesli kochacie swoich partnerow to wielkosc naprawde nie ma znaczenia. ja jestem z moim szczesliwa juz 6 lat i nie chce zadnego innego... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala111111111111
ale z malym jest plytka penetracja nie zabardzo tak lubie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co prawda to prawda...
Mój partner też nie ma Bóg wie jak dużego i grubego.. Ale jest mi z nim bardzo dobrze- nigdy z nikim nie było mi tak CUDOWNIE.. Co najlepsze... Jest to facet, który ma najmniejszego penisa od mężczyzn z którymi uprawiałam seks- mój pierwszy miał 24 cm dł, szerokoś ok. 4 cm i było beznadziejnie- podobało mi się tylko to, że walił mocno i bolało- ale orgazmów ZERO. Drugi miał cienkiego nawet ale na dł. jakieś 18 cm. Trzeci z którym się przespałam, bo miałam ochotę miał jakieś 20 cm i grubość jakieś 4 cm. Tylko z NIM ( z tym z którym "jestem") mam najlepsza przyjemność- orgazm za każdym razem i to pochwowy. Nawet jak za dużo wypiję;)) I na dodatek za każdym razem trzęsę się z podniecenia i z rozkoszy... Chciałabym, aby tak już pozostało... Nie zamieniłabym Go na żadnego innego mężczyznę... Miłość jest cudowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaska123
podbijam, moj tez jest cudowny i kochany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie napisał to ten facet co ma takiego bo chce się dowartościować :-) A mój facet ma na 18 centymetrów i nie wyobrażam sobie, żeby miał tam takiego "skrzata" na 10, porażka jakaś :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle wątek stary jak świat, ci, co mają małego piszą, że mały najlepszy, ci, co brzydcy piszą, że uroda nie ma znaczenia, liczy się wnętrze... stare i niemodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otton 45
porazka to ty jestes "ewka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi jest z facetem bardzo dobrze to nie mam potrzeby opisywania tego na forum......no chyba, ze szukam potwierdzenia tego w co sama nie wierzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otton a Ty masz pewnie na 10 cm to czepiasz się mnie. A konwalia ma rację, jak jej dobrze to po co szuka dowartościowania na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otton 45
mam 14 cm jak juz musisz wiedziec. chodzi mi tylko o to ze sa jeszcze prawdziwe dziewczyny i milosc ktora nie ocenia mezczyzny po centymetrach... o i tyle sie tylko w zyciu liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane na euro
zalosna jestes ewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wyjebane na euro sam taki jesteś dżentelmenie A jak chcesz coś do tematu to napisz, a nie osobiste uwagi, bo to poniżej jakiegokolwiek poziomu. I tylko jedn aosoba na tym forum jest do tego zdolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otton 45 nie muszę, a nawet nie chcę wiedzieć. I to ty mylisz pojęcia. Prawdziwe dziewczyny poznaje się po tym, że chcą chłopaków, którzy mają na 10 cm? A reszta dziewczyn to co nieprawdziwa? :-P Dla mężczyzn to wrażliwy temat i tyle, nikt nie chce się przyznać, że ma mniejszego bo to żaden powód do dumy, w końcu jakaś moda naszych czasów itp powoduje, że lepsze są jak największe, jak piersi u kobiet. Ale jeśli dziewczyna to akceptuje i dobrze im ze sobą to ok tylko po co szuka dwoartościowania na forum? Zaraz usłysze, że małe są lepsze itp... Każdy, a przynajmniej wiele osób ma kompleksy, idealów nie ma i już. Tylko po co to rozciągac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze napalony :-) dzięki, ale nie przejmuję się takimi :-) I jeszce jedno: skoro małe są najlepsze to po co te wpisy na forum o jakiś ćwiczeniach na przedłużanie itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dziewczyny jesli kochacie swoich partnerow to wielkosc naprawde nie ma znaczenia" To jest prawda tylko nie dorabiajcie do tego jakiejś dziwnej ideologii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napalony już nie chodzi o to czy mały czy duży tylko po co się podbudowywać na forum? zaraz poleca opinie, ze małe są najlepsze, a ci z dużymi niech się schowają... To proponuję założyć "Klub 10- centrymetrowych penisów", czy 14 cm :-P A pan "mam wyjebane na euro" na prezesa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jezeli ktoras z was miala chlopaka co mial duzego a potem jest z chlopakiem co ma malego to napewno nie napisze z malym jest swietnie..ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie może wypowie się jakaś dziewczyna co miała porównanie? Nic nie mam do małych, ale różnice pewnei widać i nie tylko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta krytyka małych wacków jest
ok, tylko błagam miejcie trochę wstydu kobiety! bo jak za krytykę zabiera się deska to jest to żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maziaaaaaaa
haha to co Wy laski kochacie sie z facetami z linijką w ręku.? ze jak mu stanie to patrzysz ile ma i chwalisz sie na forum potem.? :D nie kumam tej jazdy zajebiscie zabawne gahahhahahah ja nie wiem ile mojego faceta penis ma i nie interesuje mnie to bo jest mi z nim bardzo dobrze bez wiedzy ile ma cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maziaaaaaaa śmieszne dziecko z Ciebie, ale lepiej nie mierz bo wyjdzie mniej niż 10 cm i do klubu go nie przyjmą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat Ciebie widziałem ewka:)
i nie wydaje mi się byś miała prawo kogoś krytykować za rozmiar to po pierwsze, a po drugie nie istotne kogo kto widział chodzi o zadumę nad samą sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maziaaaaaaa
ze mnie dziecko.? Zapewne jestem starsza od Ciebie dziecinko :) To Twoim priorytetem w życiu jest wiedza ile cm ma penis twojego faceta.? No to powodzenia :D chyba wazne by sprawial przyjemnosc prawda.? Czasem ten co ma 10 cm sprawi wiekszą przyjemność niż ten co ma 23 ;] Ale co Ty mozesz wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nie widziałeś, ale co to ma do rzeczy? wiesz tylko jaka jestem śliczna :-) ja penisa nie mam więc nie ten temat :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maziaaaaaaa to stara jesteś i zgorzkniała pewnie. i masz racje co ja moge wiedzieć ja nie sypiam z tyloma co Ty i linijki ze sobą nei noszę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×