Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sannna234

z malym jest swietnie

Polecane posty

Gość maziaaaaaaa
Haha :D masz racje juz się sypie :) poza tym nie spałam wieloma i w porównaniu do Ciebie to ja nie śpie z linijką w rece bo mi to nie potrzebne :) Wy to sie przechwalacie ile Wasz facet ma bla bla a nie ja :D więc skądś musicie to wiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jaka zaduma nad samą sobą? To jest forum tu każdy pisz co myśli i tyle. Jak ktoś lubi małe to ok, tylko nie róbcie z tego święta, wiadomo, ze duże są lepsze :-) To tak jak ładna i zgrabna dziewczyna jest atrakcyjniejsza od grubej itp. I nie oburzajcie się tak bo to samo życie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maziaaaaaaa
Ale zapomnialam, że tu same półgłówki z gimnazjum co najwiecej o świecie wiedzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maziaaaaaaa
Ewciu ja przynajmniej myśle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy to było, co? Wierz mi, ze masz czego załować, bo młodość jest piękna :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maziaaaaaaa
Masz rację 24 lata to bardzo dużo. :) Juz sobie trumnę zamówiłam bo już nadszedł mój koniec ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiepsko Ci to wychodzi skoro nie wiesz skad mężczyźni wiedzą jakiego mają, albo ich dziewczyny. A wiesz jaki masz rozmiar stanika? :-P A Twój facet wie? :-P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maziaaaaaaa
No wybacz ale do głowy mi nie przyszlo bym zapytala sie faceta ile jego penis ma cm :D Jakos potrafie bez tej wiedzy żyć i przynajmniej nie mam takich problemów jak większość z Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, pobawiłabym się tym pisaniem, ale musze wracać do pracy pozdr dla wszystkich z małymi i dużymi, w końcu mamy równouprawnienie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maziaaaa ja nie mam problemów, penisa też nie :-P I miło było, ale czkawki dostałam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maziaaaaaaa
Baw się dobrze :D I nie ważne czy mały czy duży, ważne że w ogóle jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane na euro
napalonyyyyy chuj ci w dupe leszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuksja;
brak slow... po co ta dyskusja? kazdy lubi cos innego i niech tak bedzie. duzy dla lubiacych duze a mniejsze dla lubiacych mniej. po co sie wyzywac i porownywac? wazne aby kazdemu bylo dobrz. i nie wazne z jakim wielkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuksja;
mialo byc mniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqaa
a ja nie wiem ile moj chlopak ma cm i szczerze nie obchodzi mnie to bo jest mi z nim dobrze. a wy mierzycie im penisa czy jak, ze wiecie? bo wiadomo ze faceci to sobie moga wymyslac i dodawac cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewki
ja ciebie kojarzę z podobnych topików, twoje wszystkie posty mają tę samą retorykę, są pełne pogardy i jadu mazurskiej żmii zygzakowatej, może i jesteś śliczna ale też pusta niczym zbiornik próżniowy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele30
male penisy sa do dooopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahah
ludzie dajcie spokoj...nie widzicie ze ta "ewka" broni sie jedynie komentarzami ze wieksze jest lepsze? :) a wiecie co to oznacza? ze sama jest zakompleksiona i jedyna radosc czerpie z pisania takich glupot na forum. Od razu to widac ze zaden facet jej nie chce i po prostu musi sie na kims wyzyc...zrozumcie ja :D... pewnie zaraz napisze mi komentarz typu " Ty to pewnie masz z 8cm i dlatego tak piszesz ze rozmiar nie ma znaczenia " ...ale takie komentarze po mnie splywaja. Ja to moge miec nawet 4cm...wiesz co Ciebie "ewka" najbardziej boli? ze ktos jest szczesliwy i komus sie powodzi bez wzgledu na "rozmiar" czy cos innego :) Placz sobie w poduszke bo Ty zawsze pozostaniesz sama :) jestes po prostu zyciowym przegrancem :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKYnet 01
Calkowicie sie z toba zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×