Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sssurgg27

złe samopoczucie 5 miesiąc.....

Polecane posty

Gość sssurgg27

dziewczyny.jestem w 5 miesiacu ciazy.dokladnie 21 tydzien.chodzi o to ze naprawdę bardzo źle sie czuje od 2 dni:(:( muli mnie strasznie czego do tej pory nie mialam.i nie mam apetytu. w dodatku nie odczuwam jeszcze ruchow dzieca.a moze i czuje ale nie wiem czy to jest to.bo czasami mnie poprostu cos zakluje i nic wiecej. czy ktoras miala podobnie.?? jestem bez zycia.nie chce mi sie dokladnie nic:( tylko leze i mysle nawet nie wiem o czym.ciezko mi nawet wziazc prysznic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssurgg27
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssurgg27
szkoda ze nikt sie nie wypowie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wyszlo wlasnie
ja tak nie mialam... moze to pogoda tak na Ciebie zle działa. a ruchów jak nie czujesz to powinnas natychmiast do lekarza... ja czulam od 17/18 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie najlepiej idź do lekarza. Powinnaś czuć ruchy od jakiegoś 18 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssurgg27
no wlasnie mam wizyte za tydzien.a ostatnio jak bylam w 19 tyg u lekarza to nic mi nie powiedziala kiedy jej wspomnialam ze ruchow nie czuję jeszcze:/ a te kłucie po roznych stronach brzucha to nie wiem czy to jest to.. pogoda byc moze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ruchy już powinnaś czuć, może to są te kłucia, nie muszą być mocne, ale jakieś zapewne są...a co do mulenia, to jak się brzuch nie boli mocno, to raczej nic takiego, bywa i tak. rozumiem że na USG wszystko z dzieckiem ok? ja jestem w 23 tc od początku mam kiepski apetyt i nadal bardzo rzadko udaje mi się na raz zjeść więcej, więc nadrabiam częstością jedzenia. ale u mnie na USG wszystko ok, także nie każda musi mieć mega apetyt... a co do ruchów to czuję je od 17 tc i od początku byłe nie do pomylenia, lekkie, ale takie inne, a po 20 tc, to już konkretne kuksańce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 19 tc, to teoretycznie można jeszcze ruchów nie czuć, bo ja właśnie byłam pod koniec 19 tc na wizycie, to lekarz się zapytał czy czuję, co by znaczyło, że zdarza się, że jeszcze można nie czuć...ale 2 tygodnie więcej czyli 21 tc, to duża różnica w ciąży jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssurgg27
no wlasnie ! jest to dosc spora roznica. na USG mam wszystko dobrze.prawidlowo.byc moze to sa te klucia a ja panikuje. nie mam pojecia.dzisiaj moglam jedynie zjesc kromke z maslem.ale zmusilam sie.a teraz po tej kromce to bym normalnie eksplodowała.cos strasznego.mam nadzieje ze u mnie to poprostu jest pozno wyczuwalne te ruchy.dowiem sie we wtorek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reżżka
To nieprawda, ze [powinna czuc ruchy od 18 tygodnia! Nie straszcie dziewczyny. JA pierwsze ruchy poczulam wlasnie w 21 tygodniu i to jest jaknajbardziej prawidlowe. Przestancie panikowac bo tylko niepotrzebnie sie nakrecacie. Gorsze samopoczucie to tez jest normalne w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssurgg27
o to nie jestem sama :) ja czytalam na innych forach ze dziewczyny roznie wyczuwaja te ruchy.cos tam mi tez znajoma mowila ze miala duzo wód i przez to nie czuła ruchó do bardzo pozna ...ale jednak to martwi. a samopoczucie mam okropne! i tez juz czytalam ze jakies depresje itp. nie chce sie nakrecac ale nie zmienia to faktu ze nic mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniol coz
Gwarantuje ze nic ci zlego sie nie dzieje tam w srodku . Jestes w ciazy i to tak juz jest . Raz lepiej raz gorzej . Ja tez leze .. W 3 miesiacu .czuje sie jakbym miala wyzionac ducha nie mam sily posprzatac nie mam humoru , nie moge nawet wstac bo zaraz slabne i padam . Takze widzisz .. Niestety trzeba to przejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana-NIE CZEKAJ!Nie chcę Cię straszyć ale musisz wiedzieć-że zwł.w ciąży-lepiej dmuchać na zimne!Udaj się do najbliższego szpitala-nie mają prawa Ci odmówić szczególnie w sytuacji,gdy nie czujesz ruchów.Na tym etapie niezależnie od wód płodowych powinnaś je czuć.Możesz to sprawdzić-zjedz coś słodkiego i połóż się na lewym boku-stara metoda jak świat.Dziecko poprzez krew dostanie dawkę cukru i powinno zareagować w ciągu pół godzinki-godzinki.Także jeśli ten test nie da Ci pewności,że czujesz jak dzidzia się rusza pędź do szpitala,poproś o badania i nie zastanawiaj się ani chwili dłużej.Twoje samopoczucie tez jest istotne-może być to coś niegroźnego,może być to też jakiś sygnał ostrzegawczy.Nie lekceważ tego.Pozdrawiam i 3mam kciuki-żeby wszystko było dobrze z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reżżka
Pankolina nie siej paniki kobieto. Nie wmawiaj komus, ze w 21 tygodniu musi juz czuc ruchy bo to nieprawda. Niektore kobiety czuja pierwsze ruchy w 23 tygodniu. Autorka moze sie przejsc do lekarza, ale dla wlasnego spokoju, ale nie pedem - jakby niewiadomo co sie dzialo. Nie lubie takich panikar jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssurgg27
to ze słodkim juz robiłam. jadlam czekolady,pilam mleko i kladlam sie na lewy bok i zazwyczaj to sa te klucia.to tak jakby mi na cos uciskało.zwykle nie dlugie.trwaja ok 2 sek. i tak po calym brzuchu pozniej. moje kolezanki nie przedstawialy mi tych ruchow w postaci lekkiego bolu,bo silny on nie jest.one mowia ze to wspaniale uczucie ...a ja? a ja mowie ze to nieprzyjemne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie-moja reakcja to nie panika,więc proszę nie patrz na mnie przez tak krytyczny pryzmat.Sama niedawno byłam w ciąży,więc wiem co i jak wygląda i jak się mogą potoczyć różne kwestie zdrowotne.Gdybym ja np.zareagowała odpowiednio wcześniej-reakcją typu szpital i lekarze-mój syn dzisiaj mógłby żyć.Zignorowałam objawy-typu właśnie kosmiczne zmęczenie i kilka innych i niestety-dla mnie skończyło się to tragedią.Ciąża nie choroba-wiem,ale jeśli naprawdę kiepsko się czuje już 2gi dzień wg mnie nie ma na co czekać-mnie nikt tego nie powiedział.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssurgg27
Pankolina- bardzo mi przykro :( a w ktorym miesiacu sie to wydarzylo u Ciebie.jesli nie chcesz pisac o tym to rozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziłam w 25 t.c.poród został wywołany farmakologicznie.Serce mojego szkraba przestało bić ponad 2 tyg.wcześniej.Objawy typu-okrutne zmęczenie,brak energii na cokolwiek itd.zwalałam na...ciążę.Wydawało mi się że czuję ruchy-jeśli nie miałam pewności-prosiłam męża,żeby "pogadał"z małym.Jak się okazało po wszystkim-to już nie były ruchy dziecka a ruchy bezwładne.Nie bierz tego do siebie-takie cuda rzadko się zdarzają.Musisz tylko wiedzieć,że jeśli coś Cię niepokoi możesz a raczej powinnaś pójść do lekarza-w końcu teraz jesteś odpowiedzialna nie za jedną a za dwie osoby:)Życzę Wam zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssurgg27
ojejku:( wspolczuje to straszne.... az nie chce o tym myslec .moze faktycznie powinnam isc. zadzwonie do mojej ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myśl.Głowa go góry,tel.do ręki i jak masz możliwość spotkaj się z tym lekarzem.Dla Twojego spokoju.Gdybym ja mogła cofnąć czas-nie zastanawiałabym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana,odezwij się do nas.Mam nadzieję,że byłaś u lekarza i wszystko w porządku i z Tobą i z dzieckiem.Daj znać.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwało to już od kilku lat. Czułam, że cierpię na depresję i muszę uzewnętrznić to, co dzieję się w mojej głowie. Przebieg nie był taki stereotypowy, jak u większości dotkniętych – nie miałam napadu smutku, nie płakałam, kiedy było mi źle. Chciałam jakoś wyzbyć się tego problemu. I wtedy natrafiłam na stronę http://energiaduchowa.co.pl/?p=21 gdzie zamówiłam oczyszczenia aury, które było zalecane na takie problemy. Po 2 tygodniach od wykonania me problemy ustały…. znów stałam się bardziej empatyczna i zaczęło mi zależeć. Dzięki temu znalazłam pracę i poznałam nowych ludzi. Mam nadzieję że moje problemy już nie powrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexcut

сенсор юмґджґ роме х рґвне: https://smartera.in.ua/sensor-umi-rome-x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dfsgjnn

Do pracy powinnas isc. Dla twojej psychiki autorko. Od razu odzyjesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×