Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moni73ka

PRACA dla poszukujących

Polecane posty

Gość moni73ka

Jeśli szukasz pracy lub chcesz sobie dodatkowo zarobić pareset złotych w miesiącu napisz do mnie Szukam właśnie osób do współpracy - osoby na etacie lub całkiem bez pracy , osoby w kazdym wieku i z kazdym wykształceniem - oferujemy darmowe przeszkolenie online wiec wszystkiego można sie nauczyć Praca w sprzedaży produktów do domu i naturalnych suplementów diety , atrakcyjne warunki, cała Polska i co ważne BEZ INWESTYCJI = nie pobieram od nikogo żadnych opłat, wszystko legalne i na jasnych zasadach Piszcie na betterware.monika@gmail.com zapraszam, odpowiem na każda ofertę w miarę możliwości jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka z gogolinka
napisałam proszę o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni79ka
dziekuje wszystkim za maile- do jutra postaram sie wszystkim odpowiedzieć :) Ale zapraszam nadal - piszcie do mnie jeśli szukacie pracy albo możliwości dorobienia sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
A ja polecam sprzedaż kosmetyków polskiej firmy Mariza. Są tanie, a przy tym bardzo dobrej jakości...nie są jeszcze bardzo znane, ale przynajmniej nie ma takiej konkurencji jak w avon, oriflame czy fm ponieważ nie ma jeszcze wielu konsultantów. Bez wkładu własnego, bez obowiązku zakupu starterów itp. Otrzymasz dostęp do biura on-line oraz własną stronę internetową. Ja spróbowałam i nie żałuję...polecam innym.. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam na:www.grazia.klubmariza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna małpa
" i co ważne BEZ INWESTYCJI = nie pobieram od nikogo żadnych opłat, wszystko legalne i na jasnych zasadach " No niestety ale jest wpisowe , dostałam maila od autorki topa więc niestety juuż na początku wprowadza ludzi w błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Marizę to nie ma żadnego wpisowego, kosmetyki są super, a od sprzedaży można zarobić minimum 30%, piszcie do mnie ula-ori@wp.pl wyśle bezpłatny katalog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×