Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewien księdz

zakochałem sie

Polecane posty

Gość pewien księdz

tęsknię , podczas każdego naszego kontaktu staram Ci uświadomić że , no właśnie że tęsknię, że chciałbym że jesteś moim ideałem ale TY albo odwracasz od wszystkiego uwagę minęło tyle lat , a ja tęsknię i czekam proszę uszanować ten wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak... tak to jest
jak się ksiĘdz zakocha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patafianka .
a nie lepiej odejsc z kaplanstwa i zyc w zgodzie z sumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedy....
....podczas każdego naszego kontaktu staram Ci uświadomić że , no właśnie ,że tęsknię, ...... a jak to uswiadamiasz,że się tak zapytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak... tak to jest
te księżowskie pechy są wszem i wobec znane :P najczęściej występują pod postacią bardzo atrakcyjnych młodych kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patafianka .
a tak wogole to ksiadz nie na procesji, czy idac za Panem Jezusem w myslach rż ......ł swoją kochanice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio to jak sie księdz zakochal to nie powinien mieć problemu z rzuceniem sutanny. chyba ze szkoda mu tych pieniedzy ktore zarabia . nie oszukujmy sie ksieza maja za dobrze . to ludzie na nich robia a oni siedza i wpierdalaja co najlepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak... tak to jest
przecie nawet ludowa mądrość głosi, że jak masz w rodzinie księdza, niczego ci nie zabraknie :D :D mafia sukienkowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak... tak to jest
„Kto ma księdza w rodzinie, ten z głodu nie zginie. O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze my tez dolaczmy do tej mafii sukienkowej:) dobrze nam sie bedzie zylo :D zadnego harowania po osiem godzin i na 3 zmiany:D moja droga Ciemnoto :D!( moi drodzy parafianie ), lub patafianie jak kto woli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petronela z pipidówy
USZANOWAĆ??? a co konkretnie? że robisz kobiecie wodę z mózgu? staram Ci uświadomić że , no właśnie że tęsknię, że chciałbym może na poczatek UŚWIADOM SOBIE co robisz durniu zrzucajac na dziewczynę odpowiedzialność za swoje rozterki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak... tak to jest
Ewcia, poczytaj sobie "Byłem księdzem"- książka na chomiku. Eks-sukienka, który odszedł z kobietą, ujawnia kulisy "bożego powołania" :D oczywiście przekręty na grubą kasę i pierdolenie wszystkiego, co się nawinie, a potem unikanie odpowiedzialności za dzieci to jedno. ale ciekawsze jest to, w jaki sposób księżulkowie wyrażają się o swoich "owieczkach" i jak perfidnie wyśmiewają między sobą to, co usłyszeli podczas spowiedzi :D :D :D książka- perełka, także polecam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petronela z pipidówy
ciekawe co powiesz w konfesjonale panu który ma zonę, kilkoro dzieci o stara się uswiadomić sekretarce, że tęskni, kocha i że jest jego ideałem :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :* napewno przeczytam:) bardzo interesuja mnie takie rzeczy :) powiem Ci szczerz ze dla mnie ksiadz to jest kurwa pasozyt :D wyssiewaja z glupich ludzi kase ? a dlaczego glupich? bo daja im pieniadze na tace, na specjalne datki a on sobie za to kupuja samochody spod igly, zra jak krolowie i sprowadzaja sobie dziwki do domu "Bozego". wzielam w cudzyslow bo to co wyprawiaja nic nie ma wspolnego z Bogiem. kiedys mi kolezanka opowiadala ze poszla z kuzynka i ciotka do ksiedza na zaplecze, otwieraja drzwi a tam ksiadz sutanna do polowy podniesiona i rucha od tylu gosposie . wyobrazasz to sobie ? a jaka byla jego mina jak to dziewczyny zobaczyly . od razu buraka strzelil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak... tak to jest
hahah, Ewcia, piękna historia, wręcz filmowa! :D ten koleś pisze w książce jeszcze, że od początku pobytu w seminarium są uczeni manipulacji "owieczkami" :D i stąd potem te datki na tace, przekuwane w najnowsze bmw i najlepsze kurwy w mieście :D W Boga można wierzyć lub nie. ale księżowska mafia tak czy owak nie ma z nim nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petronela z pipidówy
no tak... tak to jest są księża i księża jednych szanuję, innych staram się nie oglądać bo mnie brzydzą nie wkładaj wszystkich do jednego wora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedy....
byla prośba,żeby uszanować ten watek:.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak... tak to jest
petronela, mówię o tendencji ogólnej. jasne, że są wyjątki, ale ogól księży jest dość mocno rozbestwiony. poczytaj, co mówi o tym były ksiądz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak... tak to jest
mości księże, ja wątek szanuję, jak najbardziej :D Wasze dylematy, jak by tu nakłonić młodą laseczkę na sekretny romansik na parafii, już mniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedy....
piszesz ,że się zakochałeś i tęsknisz...A ona??????Czy macie ze sobą kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petronela z pipidówy
poczytaj, co mówi o tym były ksiądz. nie muszę czytać...wolę słuchac tych którzy nie są zepsuci i nie czuja potrzeby samousprawiedliwiania się w taki sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien księdz
potraficie zrozumieć kopiowanie słow zdań i ujadanie nad każdym z nich?do tego trzeba wrodzonego zamiłowanie, a to gorsze od stanu zakochania. Uświadamiać niczego wam nie muszę,nie będę przytaczał szczegółow. i Nie jestem na tyle stary, aby młoda była dla mnie ideą całokształtu w powyższym problemie,nie o to chodzi , a żaden romansik nie wchodz w grę jak to u was często bywa. Ksiądz tez człowiek, nie każdy , ale w wiekszości człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do no tak... tak to jest ;) powiem ci ze tez mialam kiedys znajomego ktory uczyl sie na ksiedza 4 lata. ale ostatni rok olal sobie.ale z tego co mi opowiadal to wogole smiechu warte. to czego oni sie uczyli nic nie mialo zadnego zwiazku z pismem swietym czyste teorie teologiczne i takie tam. a jak byl np. post to ci wszyscy uczniowie meli podawane podczas postu na sniadanie obiad czy tam kolacje chleb bialy ser powidla, mleko do popicia czy tam herbata takie tam dietetyczne zeby nie jesc tlustego bo post. a jak podejrzeli co tam jedza ksieza to na stole bylo pelno kielbas przeroznych wedlin, wszystko co chcieli i do tego wino mszalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien księdz
Miłość rodzi sie w pierwszej parafii i ona jest najważniejsza ,pozostaje do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak... tak to jest
hahah, no pewnie, że tak jest :D a księżulo nasz topikowy się oburza za prawdę. a powinien wiedzieć, że prawda nie obraża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien księdz
nauki i praktyka idą swoją drogą koleżanko, wiec może nie wnikać w szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×