Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Chcąca_schudnąć

Dieta warzywno owocowa + klinowe wycinanie paznokcia:(

Polecane posty

Cześć! Ponad miesiąc jestem na tej diecie i powiem, że nie jestem z siebie tak zadowolona jak chciałam być. Schudłam na niej ok. 9 kg. Jednak wczoraj zrobiłam sobie "odpust", ze względów zdrowotnych. Wczoraj miałam klinowe wycinanie paznokcia. ZEMDLAŁAM!!! To był pierwszy raz w moim życiu :) Bardzo dziwne uczucie ;) Myślę, że to ze strachu a troche też w tym winy było dietowanie... Dlatego zrobiłam sobie 1-dniową przerwę. Przytyłam.... 0,9 kg . :( Ale dzisiaj już wzięłam się za siebie.Mam nadzieję że zrzucę 10 kg do 21 czerwca:) Mam nadzieję , że mi się uda :D Mój sposób na szybkie schudnięcie na tej diecie: Śniadanie- 2 ogórki małosolne potem gdzieś tak o 12-13 godzinie sok 100% (zazwyczaj cappy) a potem połówkę grejpfruta godz. ok. 16. To wszystko!!! Zazwyczaj ćwiczyłam, lecz nie mogę po zabiegu ćwiczyć, więc od ćwiczeń mam przerwę. Mam nadzieję, że ktoś mnie wesprze, bo jeszcze chwila i sięgnę do lodówki, bo wszyscy domownicy namawiają mnie, aby jeszcze dziś się nie odchudzać!!! Pomóżcie bo się załamię. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×