Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiuuula207

zaprosiłam faceta do siebie...jest problem:/

Polecane posty

witam:) niedawno poznałam pewnego faceta, spotykamy się, piszemy do siebie całymi dniami itd. On mieszka w moim rodzinnym mieście, bywam tam dość często, ok. 50 km ode mnie, zawsze spotykaliśmy się gdzieś w lokalach, na delikatnym gruncie, wiec tym razem ja zaprosiłam go do siebie. Ma 24 lata, przystojny, zabawny, mamy mnóstwo tematów do rozmów, wszystko super...ale:)...odnoszę takie wrażenie, a nawet jestem tego pewna, choć o tym nie rozmawialiśmy, że on jest raczej prawiczkiem... nie wiem co z tym fantem zrobić... nie chcę gościa spłoszyć, a najprawdopodobniej zostanie u mnie na noc. Jak się zachować? Ma ktoś jakąś radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omija ten temat z daleka... nawet jak coś pokręcam dla zartu to zaraz zmienia temat...no a poza tym, wiem ze w zwiazku byl wczesniej z jakas mlodsza laska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chcesz z nim seks uprawiac? czy jak? czy zaprosilas go o tak zebyscie moze jakis film obejrzeli? zreszta kurde, nic nie planuj, co ma wyjsc to wyjdzie a ty bedziesz planowac denerwowac sie, a zupelnie co innego sie zdarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Connie....
nie zapomnij ogolić szczeciny pod pachami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camerun zapewniam Cię, że moje piersi są czyściutkie:) sama nie wiem...ja należę do kobiet raczej z dużym libido...ale myślę, że coś mogłoby z tego wyjść, a nie chciałabym tego popsuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delienaaa
właśnie... może przypadkowo wdepnąć w rdzawe oko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van Zann
lodzik. koniecznie z połykiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiula - nic nie planuj. spytaj go na co on mialby ochote czy obejrzec jaki film, moze zagrac w jakas gre? powaznie pytam i sie nie nasmiewam i ja bym nic nie planowala ani na nic sie nie szykowala. a jak ze spaniem? ty rozumiem u siebie w lozku a dla niego scielisz gdzies indziej czy chcesz go do siebie zaprosic? czy moze spytasz go gdzie chce spac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffeeeee
jak prawiczek to rozprawicz poczuje ulgę i nie śmiej się z szybkiego końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj mu szanse i nie rzuc sie na niego jak wygłodniała wilczyca. Może chłopak jest niesmiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafinette
a bierzesz w paszczę po wyciągnięciu z odbytu? czasem może się się zdarzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat ze spaniem nie ma problemu, miejsca jest duzo, wiec nie bedzie jakis krepujacych akcji:) dzięki sliczne:) coś wymyślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermisiaa
tylko nie urwij mu skóry z człona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario40
moze jakis film lekko erotyczny wlacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario40
Np. Henryk Portier i czarodziejski dzbanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oifddddddddddf
ale w czym ;-) ? Zalezy co ma byc glownym celem Waszej zabawy... (Oraz co od niego oczekujesz :-) ) Moze ja jestem dziwnym facetem, ale nie zawsze jak spotykam sie z kobietami to laduje w lozku :-), czasem po przyjacielsku tez sie spotykamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peni_gra2000
zeżnij go do nieprzytomności, aby mu sperma na zwojach nie zasiadała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale napisz nam
pózniej czy byl tym prawiczkiem czy nie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże widzisz i nie grzmisz. Facet 24 lata ma kobietę chętną na niego, a on nic . Dziewczyna się zastanawia czy on będzie chciał mieć z nią sex bo on jakiś niemrawy w kontaktach damsko-męskich.Kobieto - Nie jesteś przypadkiem odosobnionym i to jest przykre dla nas dla rodu męskiego, gdzie kiedyś wystarczył uśmiech kokietujący kobiety żeby on wyczuł , że ma niego ochotę. To co się dzieje z facetami to naprawdę jest chore i grozi wyginięciem gatunku ludzkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim dla siebie
Może jest prawniczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×