Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość yumoqpzxca

o co chodzi temu facetowi? :/

Polecane posty

Gość yumoqpzxca

Od pewnego czasu spotykam sie z facetem poznanym w Internecie, na portalu randkowym. Wszystko jest ok, tylko, ze nie wiem czy mu sie podobam, bo on nie czyni zadnych fizycznych krokow wobec mnie. To znaczy,nie chodzi mi o to, zeby rzucal sie na mnie, nie chodzi o seks etc. Raczej chodzi mi o jakies deliktane formy okazania zainteresowania jak np. objecie, czy dotkniecie ramienia, dloni. Zazwyczaj on proponuje spotkania. Choc ja rownie czesto odzywam sie do niego. Na spotkaniach on placi, choc ja zawsze jestem gotowa placic za siebie, a nie raz juz proponowalam, ze tym razem ja zaplace za nas w ramach rewanzu etc. ale wtedy on sie smieje, i mowi, ze nie ma mowy. W zasadzie to tylko dwukrotnie kiedy zartowalismy tracil mnie tak delikatnie dlonia w udo, tak jakby na luzie i zawadiacko. Nie wiem co o tym sadzic. Moze jednak nie podobam mu sie i nie pociagam go w zaden sposob. w kinie tez pilnuje tego, zeby nasze lokcie nie zderzyly sie na oparciu. Nie probowal w kinie nigdy mnie dotknac w sposob przypadkowy czy inny. Nie wiem ... juz nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×