Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwroty

kolana

Polecane posty

Gość zwroty

Moim problemem są kolana, czy też kawałek tuż nad nimi - mam tam oprócz mięśnia sporo tłuszczu, którego nie umiem się pozbyć. Czy ktoś zna ćw, by odchudzić nogę w tym miejscu? Próbowałam pilatesu, stepera, skakanki, pływania, "rowerka" - bez efektu. wzmocniłam tylko i tak widoczne mięśnie nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwroty
Dodam, że bieganie odpada - nienawidzę tego rodzaju aktywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lips90
a spinning?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lips90
ile czasu próbowałaś?Bo ja chodzilam na spinning 2 lb 3 razy w tygodniu przez ponad rok..nogi dosłownie wypięknialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwroty
Spinningu nie próbowałam. Z nogami walczę w zasadzie od zawsze :) Jak byłam młodsza to mi ich wygląd zwisał - i tak chodziłam w spodniach, bo po treningach siatkarskich nogi były poobijane. Ale z wiekiem przekonałam się do spódniczek, lubię krótkie (przed kolano właśnie), więc chciałabym nieco wyszczuplić nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedynie aeroby i dieta
musisz spalić tłuszcz zamiast wykonywać ćw wzmacniajace mięśnie najlepszy by był jogging

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwroty
Wiem, ale jak już zaznaczyłam to jest rodzaj aktywności, którego szczerze nienawidzę. Dlatego szukam innych propozycji. Może coś jeszcze będzie w stanie rozwiązać mój problem, oprócz biegania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orchidea87
Cześć, widzę, że chciałabyś się wziąć za swoję nogi! :) Polecam Ci świetny zestaw ćwiczeń, które pozwolą Ci zrzucić masę tłuszczową i poprawić kondycję nóg: od łydek aż po uda! http://asdieta.pl/cwiczenia-na-nogi.html Zapoznaj się z poradnikiem i sama zobacz, że one na prawdę działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedynie aeroby i dieta
to kup orbitrek też nie cierpię biegać ale na orbitreku nawet jest fajnie, jesli ma się dobrą muzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×