Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luna289

ZDRADZIŁAM Z BYŁYM

Polecane posty

Jestem ze swoim partnerem od kiku miesiecy, nie wiem co we mnie wstąpiło spotkalam sie z byłym facetem, nie wiem co robić. Załuje tego strasznie, pogubiłam się. Po wszystkim mój były powiedział "nie kochasz go", te słowa dźwięczą mi w uszach do tej pory. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalony18
No konkret. Ruchaj sie dalej korzystaj :D. Jebaj sumienie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretne pytanie
a dobrze było przynajmniej? miałaś orgazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra aaaaaaaale
po co ktos zaklada temat i znika nawet nie odpisuje - nie czaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123adam123
Wygląda na to, że były ma rację. Ranisz czyjeś uczucia - to nie jest w porządku. Spróbuj to naprawić, to może jeszcze wyjdziesz na ludzi -------------------------------------------------------------------- http://podane.pl/ dział Uczucia i Seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmama
ale cie zalatwi, juz PO ci wystrzelil z takim zdaniem,chyba sie czujesz jak szmatka co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claman
A ja zdradziłem z byłą i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niseeit
Zrobiłam to samo, tylko, że mój obecny powiedział coś w stylu "kochasz go, nie możesz kochać mnie"... Wiem jak to jest zdradzić miłość swojego życia z byłym i wiem jak to jest żałować tego latami... Zdrada z osobą, z którą Cie kiedyś coś łączyło niestety przychodzi łatwo, a boli bardziej niż ta przypadkowa, po pijaku, pod wpływem impulsu itp. Tak się dzieję ponieważ to zdrada emocjonalna, a nie tylko pusty fizyczny popęd, bardziej boli obydwie strony, trudniej ją wybaczyć, bo znaczy bardzo wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×