Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fit women

A ja piję te koktajle i chudnę...

Polecane posty

Gość teraz sobie zaprzeczylas
wczesiej pisalas ze nie jesz ich caly dzien jelita ci od tego gowna poskreca to nie dieta tylko glodzenie jest blonnik wiec cierozpucza bedziesz srac po tym pozniej rzygac a pozniej jojo smieciaro masz smietnik zamiast zoladka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit women
aleś ty ograniczona :O tak, każdego dnia jem to samo co do minuty z zegarkiem w ręku....masakra weź przyjmij do wiadomości, ze jednego dnia jadłam same koktajle, innego koktajle i normalne posiłki a jeszcze innego nie było koktajli wcale...pojmujesz? I ciekawe jaki ty masz żołądek? Na pewno nigdy nie jadłaś nic z torebki, żadnej kawy rozpuszczalnej, galaretki, budyniu.....niczego twój zdrowy żołądek nie przyjmuje....sama dałata i jajka chyba, bo reszta to chemia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit women
*sałata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janisjopek
ja pije good morning lady am shake, po przebudzeniu albo po treningu. w skladzie jest tez l-karnityna, wiec ladnie wspomaga odchudzanie. polecam smak czekoladowy - mozecie z niego zrobic pyszneee lody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uwielbiam koktajle,szczególnie podczas diety jako jej urozmaicenie lub główny składnik,zresztą fajne diety i rozpiski jadłospisu są na http://slimeria.pl/ warto poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wNiliowy z herbalife pije od czasu do czasu jak mam smaka na slodkie ma 220 kalori I wszystkie witaminy , wiec spokojne jeden posilek mozna zastapic na diecie niskokalorycznej by uzupelnic niedobory witaminowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierzga
Ja lece na smoothie przygotowywanych własnorecznie, czyli wszystkie owoce i warzywa, ktore mi w rece wpadna do blendera i juz ;) i czasami kupuje smoothie z Rabenhorstu bo oni tam uzywaja owocow ekologicznych, wiec to zeby sie troche oczyscic:) efekty sa super!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie wierzyłam w żadne koktajle itd. Ale ostatnio koleżanka dała mi spróbować czekoaldowego koktajku marki chyba Blue Nature czy jakoś tak. Mówi, że próbuje już drugi smak, wcześniej miała chyba truskawkowy. Oprócz tego oczywiście ćwiczy, je w miarę zdrowo i rzeczywiście sporo schudła. Ja wypiłam na razie tylko u niej jeden raz, nawet dobre w smaku, może sobie zamówię, bo u niej widać efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piję izolat białkowy przez 3 miesiacy i schudłam 20 kg. Nie zawsze mam czas na ćwiczenia więc tylko koktajl rano i wieczorem, A czasami tylko wieczorem i jazda na rowerze stacjonarnym minimum 20 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaturaToZdrowie
Jeśli dobrze dobierzesz mix owoców i warzyw plus na przykład mleko kokosowe to nie potrzebne Ci żadne slimfasty i inne tego typu rzeczy! Nie trujcie się jakimiś sztucznymi proszkami. Korzystajcie z tego co natura nam daje :) Podsyłam ciekawe przepisy : https://hurom.com.pl/Przepisy-na-soki-ccms-pol-32.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek10kgMniej
Ja również codziennie piję 2 koktajle białkowe, teraz jest sezon na truskawki, więc wrzucam do blendera dodaję szklankę wody, miarkę odżywki białkowej, waniliowej, trochę kostek lodu, świeżą miętę oraz kilka kropelek ekstraktu waniliowego i blenduję. Tutaj https://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=1223 znajduje się ponad 30 przepisów na świetne moim zdaniem koktajle domowej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję zielone koktajle codziennie, już od 3 tygodni. Skutki? Znacznie lepsze samopoczucie, picie smoothie pomogło mi także w zrzucaniu wagi. Nie wiem czy w 100 procentach była to zasługa picia smoothie, lecz na pewno w pewnym stopniu przyczyniły się do postępów w odchudzaniu. Ostatnio piję smoothie z jarmużu- tak jak dotąd jarmuż mi nie smakował to w koktajlu jest naprawdę do zjedzenia. Przepis mam z tego filmu: https://youtu.be/7xcyN40tjK0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie popijam sobie taki zielony koktajl, tak przed śniadankiem A że mam zapotrzebowanie na takie składniki jak magnez i wapń to dolałam wody mineralnej Piwniczankę. Po co mam się faszerować tabletkami jak mogę to zrobić w naturalny, przyswajalny sposób. A zaraz po wypiciu koktajlu zarejestruję się na https://50lat.piwniczanka.pl/  bo zobaczyłam na etykiecie butelki, że trwa Wielka Loteria Piwniczanki muszę tylko wpisać numer z zakrętki. Nóż coś wygram?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoktajlowaDama
Popieram- mleko kokosowe świetnie się sprawdza w takich koktajlach :) Co do zielonych koktajli- kiedyś robiłam sobie koktajle ze szpinakiem i nie dość, że były pyszne, to jeszcze w połączeniu z drobnymi ćwiczeniami na prawdę lepiej się czułam :) taka bardziej odżywiona. Mam małą inspirację- wśród przepisów na tej stronie: http://naszeinspiracje.pl/najlepsze-zdrowe-koktajle-blendera/, jest jeden taki właśnie "zielony koktail", spróbujcie sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

W Internecie jest taki wybór koktajli proteinowych, że aż ciężko wybrać. Ja pokochałam Eco and Fit i zawsze u nich zamawiam kilka na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

W Internecie jest taki wybór koktajli proteinowych, że aż ciężko wybrać. Ja pokochałam Eco and Fit i zawsze u nich zamawiam kilka na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Ksylitol zawsze zamawiam na stronie Eco and Fit  ecoandfit.pl/. Nie zbryla się tak jak inne, dlatego warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×