Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dorota wr

Najpiękniejsze rośliny do ogrodu to ....wg Was ?

Polecane posty

Gość gość
Piękne rośliny w ogrodzie wymagają pielęgnacji i mogą świetnie udekorować dom. Warto pomyśleć na przykład o betonowych gazonach, które świetnie się sprawdzają. W ogóle dużo firm, które oferują takie betonowe dodatki jest na https://www.producencibetonu.pl, sam często zamawiam, bo mam spory ogród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ogółem lubie mieć ładne otoczenie wokół domu, mam rożne kwiaty w rabatach i róże i tulipany i krzewy, a dookoła tuje, które bardzo lubię. Sporo tego, ale mam sprawdzona firmę, która czasem wpadnie i podpowie co i jak - http://www.ogrodycorylus.pl jesli chodzi o ogród to sporo pomysłów mam od nic właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam czosnek olbrzymi. Wygląda super jak kwitnie i długi czas po przekwitnięciu wielka kula zdobi ogród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem róże, mam i pnące i rabatowe i wielkokwiatowe. Kwitną całe lato. Piękne są też powojniki. No i rozmaite jednoroczne: pelargonie, fuksje, miliony, surfinie itd. Mam posadzone w donicach i rozstawione w ogrodzie. Jeszcze krzewy kwitnące: złotlin, hortensje, różaneczniki, pięciorniki. A także rozmaite iglaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewiędziesiąt dwa
akacja, wierzba mandżurska, brzoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w ogrodzie cenię sobie róże, lilie, dalie, piwonie, hortensje a wiosną tulipany. Mam piękny ogród bo jest on odpowiednio zraszany specjalnymi urządzeniami które zainstalowała mi firma http://www.phu-adviser.pl/. zraszanie automatyczne jest idealne do dużych ogrodów. Nie trzeba się martwić ze podczas urlopu rośliny zwiędną jak nas nie będzie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda906
Moim zdaniem róże pięknie wyglądają w ogrodzie. Dużo odmian bardzo ciekawych widziałam na: http://florexpol.eu/320-roze . Znajdują się tam róże różnych odcieni a także gatunków między innymi pnące, na pniu i tradycyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ogród oparty jest głównie na magnoliach. Projekt i wykonanie - firma http://www.w-moim-ogrodzie.pl/ - piszę tutaj o nich bo jestem zachwycona tym co zrobili. Ja tylko powiedziałam jakie rośliny mniej więcej lubię i że ogród ma być oparty na magnoliach i teraz, dzięki nim, mój ogród jest najpiękniejszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planując ogród, pamiętamy o tym, by znalazły się w nim rośliny dekoracyjne wiosną i latem, a do jesiennych przykładamy mniejszą wagę. Szkoda, bo roślin efektownych o tej porze roku jest dużo. Niektóre jeszcze kwitną, ozdobą zaś innych są owoce i kolorowe liście. Ich uroda jest najbardziej ulotna i zależy od pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne kwiaty, w ogóle generalnie, rośliny znajdziecie na http://www.roslinydoogrodu.pl/ - co najważniejsze, możecie tam kupić okazy, których nie znajdziecie nigdzie indziej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre mam doświadczenia ze sklepem ogrodniczym z allegro -allegro.pl/listing/user/listing.php?order=qd&us_id=17390038. Zawsze towar dociera na czas, terminowo. Mają setki odmian roślin, można coś dla siebie znaleźć. Oprócz popularnych sadzonek są też bardziej oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne roślinki mają w sklepie na allegro, na stronie allegro.pl/listing/user/listing.php?order=qd&us_id=17390038. Jest z czego wybierać, dużo drzewek owocowych, co akurat mnie interesowało najbardziej. Fajnie, że przyjmują też zamówienia telefoniczne, także można bez konta na allegro zrobić zakupy na tych samych warunkach cenowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne roślinki mają w sklepie na allegro, na stronie allegro.pl/listing/user/listing.php?order=qd&us_id=17390038. Jest z czego wybierać, dużo drzewek owocowych, co akurat mnie interesowało najbardziej. Fajnie, że przyjmują też zamówienia telefoniczne, także można bez konta na allegro zrobić zakupy na tych samych warunkach cenowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu bardzo ładne trawy kolorowe – białe, różowe, niebieskie mieli w sklepie ogrod-marzen z allegro. Nie wiem jak teraz ta oferta wygląda, bo dawno już nic do ogrodu nowego nie zamawiałem. Powiem szczerze, że mi czasu brakuje, żeby się jakoś porządniej roślinami zajmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obowiązkowo wszystko co dla mnie pięknie pachnie czyli :bez,jaśmin,piwonie ,konwalie,groszek pachnący.do tego to co wygląda pięknie czyli magnolie,perukowiec,hortensja,glicynia.drzewa których owoce uwielbiam czyli wiśnie i czereśnie .z kwiatów irysy,rumianek,nasturcje,malwy.do tego krzaczek czarnej i czerwonej porzeczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina546
Mi się podobają róże najlepiej pnące. Mam kilka takich koło domu, ale brakuje mi ładnych podpórek na nie. Już znalazłam ładne w sklepie internetowym na: https://www.versanis.pl , ale nie wiem jakie wybrać, bo wybór naprawdę jest dosyć spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzosy, pelargonie, ew. turki. Ogólnie kwestia tego co lubimy. Nam ogródek aranżowała firma Diant Pol. Pomogła w wyborze odpowiednich roślin i efekt jest kapitalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julijanka77
Ja osobiście uwielbiam hortensje i magnolie, wyglądają pięknie w moim ogordzie. Zamawiam zawsze kwiaty do mojego ogrodu na allegro od używtkownika Ogrod-marzen, nigdy sie nie zawiodłam, mój ogród każdego roku jest piękny i pełen zapuchu kwiatów i owoców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam okazję kupić kilka nowych roślinek w Ogrodzie Marzeń na allegro. W sumie pierwszy raz kupowałam sadzonki przez internet i jestem bardzo zadowolona. Dostawa pod dom zgodnie z zamówieniem i bez żadnych szkód. Już tylko czekam, aż moje azalie i magnolie pięknie zakwitną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie muszę zająć się swoim ogrodem i posadzić coś nowego. Chyba wybiorę się do Centrum Ogrodniczego www.ogrodslaski.pl w Świerklańcu po jakieś nowe krzewy, może magnolie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga759
Mi się strasznie podobają róże http://florexpol.eu/320-roze , ale takie egzotyczne, kolorowe i mało spotykane tak samo jak tulipany. Ale nie zawsze wszystko w naszym klimacie jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zamówiłam sadzonki róż na tanie-sadzonki.pl. Cenowo bardzo fajnie, a wiem, że same sadzonki też są bardzo dobrej jakości, bo koleżanka w tamtym roku tam zamawiała i chwaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbrew pozorom bardzo pięknie potrafią wyglądać krzewy ozdobne. Mam tu na myśli te o dekoracyjnych liściach. U mnie jak przychodzą znajomi to zawsze chwalą jak ładnie je skomponowałam. Najważniejsze to tylko kupować je w sprawdzonym jakim jest szkółka krzewów (ja polecam szkółkę Łakomski www.szkolka-lakomski.pl). Tam mają je najzdrowsze i największy wybór nie to co w tych wszystkich hipermarketach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_plumka
rododendrony, magnolie, forsycje :) a z drobnicy - maciejka, stokrotki, niezapominajki i wszystkie drobniutkie kwiatuszki :) :D nie cierpię za to petunii, pelargonii i tym podobnych chabazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za wiele fajnych pomysłów. A jak wygląda u Was trawa? Zastanawiam się właśnie nad wyborem mieszanki, mam na oku uniwersalną z http://www.kalnas.pl/. Ma ktoś może podobną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie stawiam na róże :) Sam zamawiam sadzonki na tanie-sadzonki.pl, są bardzo dobrej jakości i pięknie rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również zamawiam na tanie-sadzonki.pl. Bardzo fajne sadzonki i pięknie rosną. Dodatkowo mają bardzo dużo odmian róż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakbym miała tu zacząć wymieniać to chyba nie starczyłoby czasu ;-). W każdym razie jak się je wybiera to zawsze powinna w tym doradzać profesjonalna firma albo ktoś ze sklepu czy centrum ogrodniczego. Czasem to co ładne nie zawsze będzie się nadawało do pielęgnacji przez konkretne osoby. Jeżeli ktoś jest z Krakowa albo okolic polecam od siebie Centrum Ogrodnicze Ogród Dom www.ogrod-dom.pl. U nich właśnie wyprowadzili mnie z błędu że jedna roślina którą sobie upatrzyłam chyba jednak nie jest do końca dobrym wyborem i pomogli w wyborze innej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×