Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LadyVaga

Pytanie związane z owulacją, proszę o odpowiedz...

Polecane posty

Witam. Nie do końca jestem w temacie dlatego piszę Otóż 2 m-ce temu dowiedziałam się, że mojego 12 tygodniowego maleństwa nie bije serduszko i musiałam przejść przez łyżeczkowanie. Bardzo chcę mieć dziecko i dlatego odwiedzam różne fora w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące mnie pytania Jestem już po pierwszej @ więc cykl rozpoczęty i nowe nadzieje Co prawda lekarz powiedział żeby odczekać 3 cykle, ale jeśli zajdę, to znaczy, że organizm jest już gotowy Właśnie to mnie zastanawia, nie jestem pewna czy gotowy, a konkretnie nie wiem czy mam owulację. A zatem: 1. Czy może być cykl ze śluzem jak kurze biało, ale bez owulacji? 2. Co testy owulacyjne powinny pokazać przy takim śluzie? Ja mam cały czas jedną kreskę i drugą bardzo bardzo słabiutką. 3. Ile czasu mija od pojawienia się śluzu do pojawienia się owulacji? Jeśli ktoś zna odpowiedzi, to bardzo proszę o ich zamieszczenie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynooo owulacje mozna
sprawdzic poprzez monitoring i wtedy wiadomo kiedy ona wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na Twoim miejscu
odczekałabym jednak te trzy cykle, aż organizm sie zregeneruje- miałaś zabieg, więc to dosyc poważna ingerencja, mi po ciąży biochemicznej lekarz kazał odczekać 3 cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edabrowsa1983
owulacja pojawia siejakos ok 2 dni po szczyie sluzu chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×