Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AniaDoSprzątania

Doradźcie sensowny odkurzacz, proszę!!

Polecane posty

Gość AniaDoSprzątania

Szukam odkurzacza od którego oczekuję: odkurzania podłóg twardych (gres + panele), oraz żeby nie wzbijał tego całego syfu w powietrze, że po odkurzaniu czuję w nosie całą zawartość worka :( Na początku napaliłam się na odkurzacz wodny, ale naczytałam się o tym całym myciu po odkurzaniu to mi się odechciało :( Nie mam w domu dywanu. Szczotka do parkietów czy paneli? czy to to samo? Może bezworkowy - podobno tak fajnie zbrylają wciągane syfy. Może filtr HEPA? Podpowiedzcie coś proszę bo kompletnie nie wiem co kupić... A budżet może być do ok 1500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s-a-m-o-t-n-a
Witam, Pół roku temu miałam ten sam problem. Wybrałam bezworkowego samsunga z którego jestem bardzo zadowolona. Ma dodatkową szczotkę do paneli. Filtr, który się płucze pod bieżącą wodą, kiedy wymaga czyszczenia. Polecam a dodatkowo nie jest drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaDoSprzątania
hej samotna - a jaki model tego samsunga, pamiętasz? a ten filtr o którym mówisz to ten słynny HEPA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grtyyyy
dzięki gorenje za sugestię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak. Ja myje. I miski po
Dirt Devil są super! Naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi be
A co myślicie o odkurzaczu samosprzątającym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grtyyyy bardzo proszę :) jeśli masz jeszcze jakieś pytania, chętnie na nie odpowiem :) megi be - takie odkurzacze są ciekawym i wygodnym rozwiązaniem, ale w moim odczuciu tylko do dużych, przestronnych wnętrz z niewielką ilością mebli. W każdym innym przypadku taki odkurzacz będzie się obijał o inne sprzęty i po prostu nie spełni swojej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi be
chciałam kupić w prezencie dziadkom, którzy nie radzą sobie w porządkach. a to choć w pewnym stopniu pozbiera kurz i śmieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi be, a co powiesz na odkurzacz bezkablowy? Taki w swojej ofercie ma np. Gorenje, model MyMaid: http://www.gorenje.pl/company/informacje_prasowe?aid=3193 Jest lekki, więc dobrze sprawdzi się dla starszych ludzi, oczywiście nie ma kabla, więc sprzątanie z nim jest bardzo proste i w ogóle nieuciążliwe, a do tego jest to odkurzacz 2 w 1 - można wyjąć jedną z jego części i uzyskujemy jeszcze lżejszy i wygodniejszy odkurzacz ręczny, za pomocą którego posprzątamy blaty i zakamarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem spoko jest nowy odkurzacz mpm bora. niedawno wszedł na rynek. cenowo nie straszy, a ma w sobie filtry wodne, na pewno alergicy docenią. trochę głośno pracuje, ale ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam odkurzacz twister, nie tylko odkurza ale tez czysci parą, oraz filtruje powietrze, sama niedawno kupilam i jestem zachwycona, jakby ktos chcial prezentacje takiego odkurzacza i jest z okolic warszawy to piszcie, mam namiary na przedstawiciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kromka chleba ze smalcem......
Ja mam dyson animal, dobrze ciagnie, przedtem mialam LG (tez bezworkowy) i podobalo mi sie ze mial wlaczanie na rurze ssacej, ale jakos szybko stracil swoja moc i sie roztelepal. Fajna rada na pachnacy dom to zmoczenie wacika pachnacym olejekiem i umieszczenie go w pojemniku poprzez zassanie, po odkurzaniu dom pieknie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralkafrania
z tego co wiem, to przy odkurzaniu tym mpm bora nie ma żadnego smrodu, to niewątpliwie atut. u mnie zawsze po odkurzaniu trzeba było wietrzyć, bo całe mieszkanie śmierdziało tym wstrętnym kurzem i całą resztą zawartości worka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×